Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126p elx 1997


146 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 10 sierpnia 2011 - 23:08

Maluszka mam od 14 czerwca tego roku. Przebieg: 80k Rocznik: 1997r
Zamierzam jechać nim z wami do Torunia, powiedźcie co o nim sądzicie.
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek


Edit:Coś nie umiem wstawić inaczej fotek ;p

edit: fotki poprawione //:arek

no ale napisze chyba coś więcej. Od czasu zakupu autka troszkę już przy nim zrobiłem.. w sumie to koledzy zrobili bo ja mam 2 lewe ręce ale kocham samochody. No więc tak: Okablowanie do audio pociągnięte przez cały samochód na wyjścia gdzie się da, Radio LG na płytki mp3, usb itd ;p sterowany pilocikiem więc nie muszę się schylać. poduszki pod skrzynie - kupiłem ale nie wymieniłem bo nie ma czasu. Antena wewnętrzna do radyjka, Głośniki Sony 3 drożne 160W umieszczone w skrzyneczkach które idealnie pasują do mojego malca a dostałem od qmpla ;p wyglądają dosyć fajnie. Oponki letnie ze stalowymi felgami więc te które są na zdjęciach są nieaktualne bo tam przód był prawie łysy a tył zimówka i były oczywiście 12 a teraz mam 13 :( czyli te piękne dekielki przepadły. Silnik został pomalowany na czerwono... tzn tylko kilka metalowych elementów.. wszystko ładnie kontrastuje ze sobą. Jak będzie pogoda i wysprzątam samochód, wymyje itd to porobię dużo zdjęć o dobrej rozdzielczości to będzie na co popatrzeć.. Tłumik michael z jedną końcówką. (nówka ;]) do tego obejmy, wymiana głowicy na nową, splanowaną czy jakoś tak, szczerze mówiąc nie znam się ale jest lepsza ;], do tego przy okazji uszczelki w silniku itd. poduszka pod silnik z uszczelką.

Planowane:
Autoalarm, Centralny Zamek, Mam felgi od fiata CC sporting tylko muszę dokupić oponki 165/55 (myślę że dam rade do końca wakacji) gniazdo zapalniczki (to jeszcze przed wyjazdem do Torunia, do CB Radia, mam nadzieje że reszta też sobie załatwi bo fajnie by było jechać kolumną i pogadać..) Zegary od CC sporing (zależy mi na obrotomierzu ;p ) hmmmm to chyba wszystko.... w dalekiej przyszłości Swap... aczkolwiek jak będę miał inne auto... bo podobnież ze swapem dużo problemów w eksploatacji a ja jestem realistą ;p

CENA jaką zapłaciłem za samochód to 1750 zł
pieniążki które już w niego wsadziłem: około 1000 (jest to dosyć dokładna suma ponieważ wszystkie wydatki sumiennie zapisuję ) nie pisząc o OC które wyniosło mnie astronomiczną kwotę 600 zł.. a kiedy pan wjechał mi Fiatem Pandą w tyłek i uszkodził zderzak i delikatnie porysował klapę to wyliczyli mi śmieszną szkodę całkowitą 100zł ;p Wniosek: Według firm ubezpieczeniowych płacę 6 krotną wartość maluszka

#2 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 10 sierpnia 2011 - 23:12

Popraw kod inków ;), witamy nowego :)

#3 OFFLINE   CEJOTUNIO

CEJOTUNIO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
    • Time Online: 5g 43m 9s

Napisany 10 sierpnia 2011 - 23:31

Powitać kolegę z podstawówki :D Moje zdanie? Przede wszystkim kupiłeś go w dobrym stanie. to jego duży plus (bo o zadbanego eleganta ciężko teraz). Ja przy swoim kończę już prace remontowe ale włożyłem w niego kupę kasy, którą Ty w tym momencie zaoszczędzisz ;)

19329846695656eaf8d87ba.png
ClasSICK! Workshop

  • Renowacja pojazdów
  • Naprawy bieżące i konserwacje
  • Remonty silników
  • Budowa silników wyczynowych
  • Przygotowania pojazdów do startów w KJSach

#4 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 sierpnia 2011 - 00:32

Zajebiście się prezentuje :)

#5 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 00:58

Witamy witamy :) No ładniutki, az sie wierzyć nie chce :) Białe kierunki z przodu, nowe reflektory bo te jakieś ciemne i bedzie malinaCEJOTUNIO Wpakowałeś kupe kasy ale jaka satysfakcja :)

#6 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 sierpnia 2011 - 01:33

A te lampy przypadkiem nie są takie specjalnie? :D Fajne są :)

#7 OFFLINE   sigo

sigo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 18m 43s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 03:58

maluch fajny, ale za lampexy i reflektorky w siatexie dowód poleci jak nic :mrgreen:

#8 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 07:48

CENA jaką zapłaciłem za samochód to 1750 zł


duzo dosc jak za eleganta z takim przebiegiem, ale na zdjeciach nigdzie na nim rdzy nie widac. :mrgreen:
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 11 sierpnia 2011 - 09:13

Na lampach była naklejona siateczka którą zdjąłem zaraz po kupnie ;] Po 1 zapewne gorzej świeciły, po 2 jak napisał sigo, dowód mógłby polecieć ;p . Za tego maluszka może i wygórowana cena ale myślę że nie znalazł bym drugiego takiego samego... Tak jak napisałem wcześniej jak będę miał wolne i będzie ładna pogoda to pojadę na działkę. wysprzątam wymyje, porobię zdjęcia i zobaczycie jak pięknie prezentuje się w środku. Jak z salonu ;]

Edit: Do tego autko jest wysmarowane tym czarnym czymś co wygląda jak guma ;p zapomniałem nazwę.. podwozie, jak i w środku pod tapicerką.. ;p Jak ostatnio wymieniałem śrubkę w tylnej lampie i została wyjęta to tam też popsikane jest czymś zabezpieczającym...

#10 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 09:29

o ja....zabezpieczony elegant :D Jeżeli naprawde wyglada tak jak na zdjeciach i jest od nowosci tak zabezpieczony, to wcale bardzo nie przepłaciłeś, wiadomo, ludzie kupuja o wiele taniej, ale nie zawsze tak sie trafia...a za taki stan to warto sie wykosztować, niż kupić z pozoru też ładnego, lecz tanszego i później patrzeć od czego by tu zacząć walkę z rudą...
miejmy nadzieje, że ta cena nie była bezpodstawna, bo naprawdę zacny egzemplarzyk
MAŁY, ALE WARIAT

#11 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 sierpnia 2011 - 09:33

Wygląda jak nowy :shock:
Jedyne co go szpeci to te czarne lampy.. Daj z tyłu 50/50 (biało - czerwone) i z przodu białe , i będzie bajka :mrgreen:
+ jakieś alu :mrgreen:

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#12 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 09:43

co Wy z tymi białymi... :evil: gdyby się wszyscy słuchali rad na forum, to tylko kilka STków by miało pomarańczowo czerwone klosze, i to tylko z tyłu :lol: :shock: oryginalne ELowskie dobrze wyglądają, a jeszcze lepiej świecą!!! nie dajmy się masówce!!
MAŁY, ALE WARIAT

#13 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 09:52

popieram, fabryczne klosze i będzie cud miód i orzeszki

#14 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 sierpnia 2011 - 12:13

piotrekwielki seryjnie przednie w EL'ach były białe :lol:

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#15 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 14:20

fakt, ale nie wszystkie, no i tak jak mowisz na pewno nie z tyłu
MAŁY, ALE WARIAT

#16 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 17:14

nareszcie Dziwaku się zalogowałeś :D Elegancik piękny jest, uwierzcie mi, oglądałem go kilka razy z każdej strony :D
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#17 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 11 sierpnia 2011 - 19:35

Pisałem ale nie czytacie dokładnie ;] światełka są oryginalne.. odkleiłem te czarne nalepki przed przeglądem. Tak więc przód białe klosze, kierunkowskazy pomarańczki i wyglądają lepiej niż białe ponieważ sam maluszek jest pomarańczkiem. Tył oryginał też.

#18 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 11 sierpnia 2011 - 20:06

Dziwak przyzwyczaj się, tutaj mało kto za pierwszym razem zrozumie że już to jest zmienione albo coś :P
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#19 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 sierpnia 2011 - 20:38

Witamy nowego :)
Kolega jest zapewne z łodzi ;)
Maluch hmm pozazdrościć taki kolorek i w takim stanie,nie lada gratka :)
działaj przy nim jak masz wenę tylko nie popsuj go zbytnio bo ładny jest :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#20 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 11 sierpnia 2011 - 22:23

Takie pytanie z innej bajki... Widziałem tam gadżety Terytorium.. tzn jakieś smyczki itd.. można to gdzieś zobaczyć na żywo? (ewentualnie kupić) ?

Edit: Chciałbym też się dowiedzieć czegoś więcej a propos tego wyjazdu do Torunia.. bo ja już się za pokojami hotelowymi rozglądam.. tylko nie wiem właśnie jak to wszystko jest zorganizowane i jak to wygląda? Opisałby mi ktoś to bardziej szczegółowo? Chciałbym wyruszyć z ekipą z Łodzi kolumną








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.