Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126p 1987r. (niebieski)


10 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   wycech

wycech

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 01 maja 2011 - 13:06

W końcu nadszedł długo oczekiwany moment :) Chciałem Wam przedstawić moje autko. Fiacik jak w tytule jest z 87`, kupiłem go za niecałe 800,- w 2010r i od tamtej pory powoli nadawałem mu balsku. Autko jest zrobione na orginał tylko na obecną chwile założyłem chromowane zderzaki (P4 leżą w piwnicy), felgi :) (4 kółka z odświeżonymi felgami i czarnymi metalowwymi dekielkami też leżą w piwnicy), klameczki też przerzuciłem na chromy ( orginały oczywiście w piwnicy). Auto było dookoła brzydko zakonserwowane (progi, pas pod zderzakiem,progi nadkoli)- teraz wszystko jest zakonserwowane i w kolorze nadwozia, podłoga w środku też wymagała poprawy, tapicerka była prawie czarna od bitexu - więc ją odprałem, z prawej strony było założone jakieś tandetne lusterko -teraz jest łezka, dywaniki też były włożone na sztuke, każdy z innej parafi - teraz jest ciężko zdobyty komplet stomilowskich dywaników, wrzuciłem radyjko safari, dużo dłuższą antene, która się fajnie komponuje, założyłem pokrowce epoki, zmieniłem uszczelke bagażnika z przepróchniałej na nową, tak samo z nakładkami na pedały, dla efektu dodałem starą apteczke i zdemontowałem hak. Teraz zastanawiam się nad chromowanym korkiem wlewu paliwa i zamkiem pokrywy silnika :D

Przed:

https://picasaweb.go...CNXHireb-MLmBQ#

Po:

https://picasaweb.go...OOp_YH91dS90gE#

#2 OFFLINE   CEJOTUNIO

CEJOTUNIO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
    • Time Online: 5g 43m 9s

Napisany 01 maja 2011 - 13:28

Pogratulować efektów. ;) Ja bym go nawet na tych chromach zostawił. ;) dodają mu to coś. ;)

19329846695656eaf8d87ba.png
ClasSICK! Workshop

  • Renowacja pojazdów
  • Naprawy bieżące i konserwacje
  • Remonty silników
  • Budowa silników wyczynowych
  • Przygotowania pojazdów do startów w KJSach

#3 OFFLINE   Pawwel92

Pawwel92

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 496 postów
    • Time Online: 24m

Napisany 01 maja 2011 - 14:02

Nie no kawał dobrej roboty :D Oby tak dalej :wink:

#4 OFFLINE   fiatcik

fiatcik

    Master

  • Member
  • 592 postów
    • Time Online: 3d 23g 56m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 maja 2011 - 21:30

Rok starszy niż mój :) Ale załóż mu P4, dodają uroku a przy okazji wyróżniają się bo na P4 mało już Maluchów jest
Mijają dni, mijają lata, ale nie mija moda na Fiata!
:D

01b2elvgs94v.pngzz5yx3n1iwla.png

#5 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 maja 2011 - 22:24

tak jak radzi fiatcik dobrze mu to zrobi :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#6 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 01 maja 2011 - 22:37

zależy kto co lubi, mi się P4 nie podobają, elegantowskie plastki też nie koniecznie, za to w chromach jestem zakochany... Każdy robi tak jak lubi... ale maluszek cacuszko, ładny kolor i kółka:D
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#7 OFFLINE   fiatcik

fiatcik

    Master

  • Member
  • 592 postów
    • Time Online: 3d 23g 56m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 maja 2011 - 23:13

Zderzaki rzecz gustu... Ale nie lubię postarzania samochodów na siłę. Miał P4-na P4 go zostawić. Zresztą P4 mają w sobie to coś :P I pasują do przejściówki jaką jest ten Malec.
A swoją drogą to dobra robota, ładnie go zrobiłeś, jeżeli pozakładasz to wszystko co mówisz to będzie piękna seria :)
Tylko moje poczucie estetyki psuje przekrzywiony przycisk klaksonu na kierownicy :D Niedopatrzenie czy celowe zostawienie?:P
Mijają dni, mijają lata, ale nie mija moda na Fiata!
:D

01b2elvgs94v.pngzz5yx3n1iwla.png

#8 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 02 maja 2011 - 06:54

calkiem calkiem :twisted:
Mogles mu zostawic tamta stara galke zmiany biegow. Poza tym, za to ze ostatniego najlepszego zdjecia nie obrociles i malo sobie karku nie skrecilem, zeby sie jemu przyjrzec powinienes warna dostac :lol:
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   wycech

wycech

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 02 maja 2011 - 19:06

odnośnie zderzaków to na chwilę obecną nie będe zmieniał chromów na P4, klakson jest pierdołą w całokształcie :D a co sądzicie o moich propozycjach, czyt. chromowany korek wlewu paliwa i zamek pokrywy silnika ?

#10 OFFLINE   CEJOTUNIO

CEJOTUNIO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
    • Time Online: 5g 43m 9s

Napisany 02 maja 2011 - 19:44

nie pod ten kolor... ;) gdyby był czerwony.... to zajebiscie by się komponowało... ale to tylko moje zdanie. ;)

19329846695656eaf8d87ba.png
ClasSICK! Workshop

  • Renowacja pojazdów
  • Naprawy bieżące i konserwacje
  • Remonty silników
  • Budowa silników wyczynowych
  • Przygotowania pojazdów do startów w KJSach

#11 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 03 maja 2011 - 21:30

tak jak mówi CEJOTUNIO... nie ten kolor. ale wkońcu to Twoje auto, Tobie ma się podobać... kawał roboty zrobiłeś przy tym aucie, nic nie spaprałeś, to jeżeli uważasz że chromy będą dobre, to ja Ci w tym zaufam, i w razie założenia czekam na fotki żeby zobaczyć jak to się prezentuje :)
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.