Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze prawo jest do dupy :evil:


24 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   pit90maku

pit90maku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 02 listopada 2010 - 10:20

Witam chciałem opisać wczorajszą sytuację. Wczoraj do moich drzwi zapukał policjant i kazał mi się ubrać i zejść na dół z dokumętami od auta bo mój samochód stał na środku ulicy. Jakieś pedały wypchali mi maluszka a policjant mi zato wystawił mandat bo stwierdził że to ja go tam postawilem.

#2 OFFLINE   djfizyk

djfizyk

    Zaawansowany

  • Member
  • 268 postów
    • Time Online: 7g 51m 7s

Napisany 02 listopada 2010 - 10:55

Policja i prawo jest tylko dla nielicznych wybranych. Szary normalny człowiek się nie liczy, nie raz się o tym przekonałem. I co lepsze nawet jeśli mamy rację i mamy na to dowody to i tak wymyślą coś by nas zgnębić, taka Polska rzeczywistość. Naplujesz w oczy a oni Ci powiedzą że deszcz pada. Przecież to na zdrowy rozum, kto zostawia samochód na środku ulicy...? Duży Ci wlepił mandat?
Dodany obrazek
zawsze i wszędzie na wieki 126p

#3 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 02 listopada 2010 - 11:07

na biegu albo recznym auta nie zostawiasz ?
Dodany obrazek

#4 OFFLINE   Tomash85

Tomash85

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
    • :

Napisany 02 listopada 2010 - 11:41

Policja jak Policja...robi co należy za słuszne.Jak samochód zostawiłeś na luzie i bez ręcznego to i masz za to karę.

A mandat i tak byś dostał za brak ręcznego lub tylko dowodzik poleciał :oops:

#5 OFFLINE   Linduś

Linduś

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • Time Online: 1d 10g 15m 52s

Napisany 02 listopada 2010 - 12:46

sądzę, że jakby ktoś się uparł to nawet bieg i ręczny by nie pomogły :P
jakby w kilku chłopa takiego malca dygnęli to by nie przetargali? :) :crazy:

WIELKA KROPKA i różowy duszek
Linda na tubie


#6 OFFLINE   Jackob

Jackob

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 180 postów
    • Time Online: 1g 15m 31s

Napisany 02 listopada 2010 - 13:10

sądzę, że jakby ktoś się uparł to nawet bieg i ręczny by nie pomogły :P
jakby w kilku chłopa takiego malca dygnęli to by nie przetargali? :) :crazy:


Pewnie że by przetargali. Kiedyś byłem bobkiem w szkole zostawiłem go na parkingu między dwoma drzewami, kumple z klasy zrobili mi psikusa i postawili bobka w poprzek drzew ! Oczywiście jak ich opierdzieliłem to odstawili go na swoje miejsce :P ręczny i bieg nic tu nie wskórają jeśli gostków będzie kilku :x

#7 OFFLINE   pit90maku

pit90maku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 02 listopada 2010 - 13:42

Policja i prawo jest tylko dla nielicznych wybranych. Szary normalny człowiek się nie liczy, nie raz się o tym przekonałem. I co lepsze nawet jeśli mamy rację i mamy na to dowody to i tak wymyślą coś by nas zgnębić, taka Polska rzeczywistość. Naplujesz w oczy a oni Ci powiedzą że deszcz pada. Przecież to na zdrowy rozum, kto zostawia samochód na środku ulicy...? Duży Ci wlepił mandat?

100zł i 1pkt

#8 OFFLINE   swiety

swiety

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów
    • :

Napisany 02 listopada 2010 - 16:35

Było nie przyjmować, masz takie prawo (oczywiście wszystko grzecznie bez pyskówki). Możliwe, ze nie chciałoby im się pisać papierków wszystkich i skończyłoby się na pouczeniu. Nie jest przecież żadnym specjalnym wyczynem przenieść maluszka w 4os (no chyba że błotniki zeżarło rude :wink: ) I tak bym argumentował i szedł w zaparte. Swoją droga jak daleko Ci go przemieścili?

Inna sprawa, że o ile kogoś nie zastawiłeś czy coś w tym stylu to ktoś Cie nie lubi na osiedlu.

#9 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 03 listopada 2010 - 00:06

Możliwe, ze nie chciałoby im się pisać papierków wszystkich i skończyłoby się na pouczeniu.


No i to jest właśnie problem, bo mogłoby się skończyć tak jak mówisz, a mogłoby zupełnie odwrotnie - nieprzyjęty mandat, to zapewne sprawa skierowana do sądu, a jakby w sądzie przegrał? (no bo jak ma to udowodnić?) Nie znam się na prawie, ale właśnie w tym problem, że jak się nie znasz na prawie to w takim sądzie mogą Ci wcisnąć każdy kit powołując się na jakieś tam paragrafy i procedury. Aczkolwiek gdyby mnie taka sytuacja spotkała, to bym walczył do końca.

Też miałem sytuację, że mi pod szkołą przestawiali auto. I ręczny i bieg nie stanowił żadnej przeszkody. Trzeba albo zarzucać kotwicę, albo przypinać za resor i łańcuchem do płotu a najlepiej i to i to i dopiero wtedy można spać spokojnie.
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   Lizard

Lizard

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2010 - 01:05

Wystarczy mieć normalnych kolegów i nie być znienawidzonym na osiedlu. A co do sedna- za 100 zł nie chciałoby mi się bawić w sądy. Więcej stracisz nerwów, czasu i kasy na tym.

#11 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 03 listopada 2010 - 07:45

na wszystko jest metoda http://demotywatory....554/Immobilizer

A tak swoja droga to mogli być jacyś gówniarze którzy szlajają się nocami po osiedlu.

#12 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 03 listopada 2010 - 09:16

tak ? prawo ?

wczoraj sobie wychodzę z pracy...
godzina 22:10....
i patrze coś nie halo z moim prawym tylnim światełkiem sądziłem ze ktoś cofał i niechcący coś zrobił ale po dokładnych oględzinach z bliska okazało się ze jakiś cfaniak zaporzyczył sobie moje światło razem z żarówkami.... całe szczęście był świadek nieznajoma "ania" która zostawiła kartkę i numer telefonu dzis jak dzwoniłem dowiedziałem się ze to byl starszy facet z kobietą i jak "Ania" spytała co on robi to powiedział zeby sie nie interesowała....
i moze to nie jest jakas mega strata ale... świnstwo ponad wszystko i jak tylko dowiem sie gdzie on stoi...
to juz moge spytać czy ktoś chce jakąś częśc z tego jego auta :D felgi ja zaklepuje !
podpis.png

 

 

#13 OFFLINE   Jackob

Jackob

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 180 postów
    • Time Online: 1g 15m 31s

Napisany 03 listopada 2010 - 13:47

Quoter U mnie spod ulicy również ktoś sobie "pożyczył " wycieraczkę całą, nie dość tego to wyrwał ją z gwintem i muszę teraz wymieniać :( jeśli tylko wiedział bym kto to, dał bym mu porządną nauczkę ! Tak więc życzę ci odnalezienia tego *****.!! Cegły mu chociaż podstaw :lol: :lol:

#14 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 03 listopada 2010 - 14:07

:lol: chyba sobie skrzynię od niego pożyczymy

#15 OFFLINE   pit90maku

pit90maku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2010 - 19:43

Później zobaczyłem że jednak go wypchali bo ślady były na trawniku i jak go przepychali to musiał wyskoczyć bieg ale teraz stawiam go na podwórku a nie pod hotelem :):):)

#16 OFFLINE   areseral

areseral

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 198 postów
    • Time Online: 4m 54s

Napisany 05 listopada 2010 - 20:43

Też tak miałem, z ,,kolegami z klasy". Na innym forum polecili smarować nadkola smarem grafitowym albo po prostu gównem. Jednak taki jest urok tego samochodu- ~650kg :?

#17 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 05 listopada 2010 - 20:48

:twisted: smaru grafitowego nie da się sprać z ubrań, raz wymazałem nadkola i mam spokój :D

Mówicie ze prawo jest do dupy, niech Quoter napisze za co mandat od straży wiejskiej dostał :lol:

#18 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 05 listopada 2010 - 21:47

Jeszcze ewentualnie można nadkola zrobić na ostro ;)

#19 OFFLINE   Linduś

Linduś

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • Time Online: 1d 10g 15m 52s

Napisany 05 listopada 2010 - 21:48

i jak przysiądzie na dziurze to gumę zje przy okazji :devil:

WIELKA KROPKA i różowy duszek
Linda na tubie


#20 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 listopada 2010 - 00:13

i jak przysiądzie na dziurze to gumę zje przy okazji :devil:

Hmn wytłumacz mi dlaczego? Jeżeli opona chowa się w nadkolu ? :>



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.