Skocz do zawartości


Zdjęcie

cewka


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   niewypal

niewypal

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 66 postów
    • :

Napisany 14 maja 2010 - 20:57

witam mam mianowicie taki kłopot kolega zrobił z malucha sobie ciągnik i teraz przełożym na nowszy silnik z alternatorom podłoczyłem altek na rozrusznik ale brak ładowania na srubie b+ jest to co na akumlatorze i jeszcze jedna sprawa cewka strasznie sie grzeje co może być przyczyna pokłonczony jeden kabel bd cewkę kondystator i kalelek od zapłonu silnik normalnie pali chodzi a cewka się grzej co może być przyczyna

#2 OFFLINE   wojtekk_17

wojtekk_17

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
    • :

Napisany 14 maja 2010 - 21:25

Jeśli jest to stara cewka to grzeje sie pewnie z powodu braku kabla oporowego zasilającego cewkę. A co do altka to sprawdź szczotkotrzymacz i spróbuj przełożyć inny regulator napięcia.

#3 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 15 maja 2010 - 09:08

Alem ja nie umiem po polskiemu pisać bom baran jest.

#4 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 16 maja 2010 - 00:42

witam mam mianowicie taki kłopot kolega zrobił z malucha sobie ciągnik i teraz przełożym na nowszy silnik z alternatorom podłoczyłem altek na rozrusznik ale brak ładowania na srubie b+ jest to co na akumlatorze i jeszcze jedna sprawa cewka strasznie sie grzeje co może być przyczyna pokłonczony jeden kabel bd cewkę kondystator i kalelek od zapłonu silnik normalnie pali chodzi a cewka się grzej co może być przyczyna


"Witam! Mam mianowicie taki kłopot. Kolega zrobił sobie z malucha ciągnik. Przełożyliśmy nowszy silnik z alternatorem. Podłączyłem altek do rozrusznika i nie ma ładowania na śrubie b+ [dalej choć się staram, nie umiem przetłumaczyć]. I jeszcze jedna sprawa. Cewka strasznie się grzeje. Co może być przyczyną? Podłączony jeden kabel pod cewkę, kondensator i kabelek od zapłonu. Silnik pali normalnie, a cewka się grzeje. Co może być przyczyną?"

Tak powinien wyglądać w miarę poprawnie napisany tekst. Jak skończycie już z tą cewką, to zabierz się za naukę języka. I niech mi tu się lepiej papiórem na dys nie zasłaniają, bo na to też są lekarstwa!
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.