Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgubiony Dowód Rejstracyjny ;/


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ekjonar

Ekjonar

    Master

  • Member
  • 733 postów
    • Time Online: 2g 39m 36s

Napisany 18 grudnia 2008 - 07:07

Witam! Chciałem się dowiedzieć co zrobić w przydaku zgubienia dowodu rejstracyjnego oraz umowy :? :cry:

#2 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 18 grudnia 2008 - 07:38

isc do wydzialu komunikacji i zaplacici okolo 80 zlotych a oni wydadza ci duplikat. umowa ci do tego nei potrzebna. potrzebny ci tylko twoj dowod osobisty

#3 OFFLINE   SAMAEL66

SAMAEL66

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów
    • Time Online: 1g 26m 9s

Napisany 18 grudnia 2008 - 07:48

z dowodem to idziesz i zgłaszasz w urzędzie komunikacyjnym i robisz wniosek o wydanie nowego
w tym czasie dadzą ci tak zwany miękki dowód :) ja tak miałem tylko że o demie chcieli jeszcze zaświadczenia z stacji kontroli pojazdów że on sprawny jest i zaświadczenia ze ma ważne ubezpieczenie!
więc radzę jechać na stację i do ubezpieczalni (jeśli kwit miałeś w dowodzie jak ja hehe)
na stacji powinni mieć w papierach że ma ważny przegląd

ważne byś zaznaczył że go zgubiłeś a nie został przypadkiem skradziony bo będziesz jeszcze musiał pały odwiedzić ehh
umowa jeśli nie była podbita w skarbówce (kwota poniżej 1000 zł) to spisz jeszcze raz i daj do podbicia w komunikacji bo oni chyba ja jeszcze podbijają
jeśli była podbita to udaj się do nich może maja kopie bo chyba z tego co pamiętam mi kopiowali umowę od forda
jest z tym w piz... roboty niestety
pozdro i powodzenia

#4 OFFLINE   Kondzikx

Kondzikx

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 18 grudnia 2008 - 11:47

Ja tak mialem. Idziesz do wydzialu komunikacji mowisz ze zgubiles wypelniasz wniosek placisz 72 zl :roll: dostajesz miekki, za miesiac twardy

#5 OFFLINE   Ekjonar

Ekjonar

    Master

  • Member
  • 733 postów
    • Time Online: 2g 39m 36s

Napisany 18 grudnia 2008 - 14:47

Najleprze jest to że nie moge auta zarejstrowac :? musze dowód sobie teraz wykupić i za rok następny z tablicami :?

Temat do zablokowania ;) zguba się znalazła :lol:



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.