Jump to content


Photo

Nocne Marki


2252 replies to this topic

#121 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3,758 posts
    • Time Online: 7g 40m 11s

Posted 10 October 2008 - 23:27

RONAL lepszy i potem łatwiej sprzedać. Te pierwsze to pewnie INTRA, dość typowe... i trochę brzydkie.

Te drugie bierz bez zastanowienia. Mają też wartość klasyczną - albo przynajmniej kiedyś nabiorą. Występowały fabrycznie w "youngtimerach".

#122 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,323 posts
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Posted 10 October 2008 - 23:34

Pieniądze, pieniądze, pieniądze. Obczaje u niego te felgi.Bedę wiedział ile za nie chce. Szkoda troche bo na wiosne nowe opony kupilem 12tki.
Poza tym czy te ronale nie są aby za szerokie? Kolega je niby z passata wyciągnął.
Dodany obrazek

#123 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,535 posts
    • :

Posted 10 October 2008 - 23:40

Harnaś, Ty nie to samo co Franek, nie staraj sie nadaremno :(
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#124 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1,499 posts
    • :

Posted 11 October 2008 - 08:40

i jakie prędkości na zakrętach - znaczy się zastaw GLEBA + TARCZE Mr. Green


na polskich poligonach to bym sie kłócił czy na glebie można w ogóle rozwijać gdzieś prędkość poza nielicznymi drogami wiejskimi, które śą o niebo lepsze w porównaniu do miejskich ;/
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#125 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3,758 posts
    • Time Online: 7g 40m 11s

Posted 11 October 2008 - 09:48

Harnas nie będą za szerokie.

#126 OFFLINE   Aron

Aron

    Bóg kiczu.

  • Member
  • 1,356 posts
    • Time Online: 21g 39m 47s

Posted 11 October 2008 - 22:23

Rooooooooonal rulez, te pierwsze mooooże kiedyś będą miały klasyczną wartość, ale na razie nadają się na Kadetta Remiza Option

#127 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 posts
    • Time Online: 3m 1s

Posted 11 October 2008 - 22:43

ronal dojebana felga mialem kiedys u siebie takie , polecam

#128 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Posted 12 October 2008 - 00:23

siema siema kto jeszcze nie śpi ?

mateuszC ty w SF sie coś udzielasz ?? takie pytanie a propo avataru :wink:

#129 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 posts
    • Time Online: 3m 1s

Posted 12 October 2008 - 07:56

nie , nie udzielam się :D

#130 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,323 posts
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Posted 12 October 2008 - 12:56

No i pojawił się inny problem. W związku z tym że codziennie musze do szkoły się dostawać, padła decyzja kupienia dupowozu. Na "nowe" auto ze 4-5 tys. zł potrzeba, więc będzie teraz troche cienko z funduszami ;/ Druga rzecz, że bedę noga mi rękami zapierał się żeby zielonka nie sprzedawać. Jeżeli nie stać mnie będzie na opłacenie dwóch, oddam swojego dziadkowi. Dalej zostanie w rodzinie i dalej bedę miał na niego oko a auto będzie jeździło 1x w tygodniu.
W najgorszym wypadku samochód stanie w garażu i będzie czekał na przypływ gotówki. Zielonek był od nowości w rodzinie, pierwsze autko, tyle współnych chwil z nim przeżyłem i pozbywać się go nie mam zamiaru. Z drugiej strony docinki niemców jak zajeżdżam nim pod uczelnie są wkurwiające, a droga do szkoły jednak męcząca. Jeżeli nie będzie wyboru albo jeden albo drugi to na dzień dzisiejszy zostaje przy malcu, choć kusi by powozić się troche wygodniej.
Dodany obrazek

#131 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 posts
    • Time Online: 21m 22s

Posted 12 October 2008 - 13:15

Jak daleko masz do szkoły że to tak męczy ? Docinki kolesi , pfff szczerze pi**doliłbym to .
To sprzedaj go jak go nie chcesz , proste .

#132 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,323 posts
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Posted 12 October 2008 - 13:28

To sprzedaj go jak go nie chcesz , proste .

szto ?

80 pare km drogą po której średnia prędkość to 90km/h. Grzać tyle codziennie, to mi po prostu szkoda silnika to raz, dwa że jest głośno a to jest męczące. Do tego dochodzi pare większych górek, pod które maluch wygrzebuje się na trójce. Nie lubie być zawali drogą, ale niestety jeżdżąc i utrzymując tempo innych malca szybko zajade.
Dodany obrazek

#133 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 posts
    • Time Online: 21m 22s

Posted 12 October 2008 - 13:54

Po przeczytaniu tego że śmieją się z ciebie niemcy tak to odebrałem , że na siłę szukasz argumentu.

#134 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,323 posts
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Posted 12 October 2008 - 14:03

bez przesady. W jednej szkole się przyzwyczaili do malca to i w drugiej sie przyzwyczają.
Ale pomyśl sam, niemiec sie pyta ktory rocznik, mówie mu że 97, na to drugi niemiec "a myślałem że z drugiej wojny światowej pochodzi". Można się wkurwić :roll: . Jedni podziwiają, inni mówią, że najważniejsze, że jest czym jeździć, a jeszcze inni się śmieją. Tak to już jest. :|
Dodany obrazek

#135 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 posts
    • Time Online: 21m 22s

Posted 12 October 2008 - 14:13

Niestety , wiem o co chodzi i znam to . Dla mnie się liczy to co ja myślę i co ja lubię , a inni niech sobie myślą co chcą .

#136 OFFLINE   Aron

Aron

    Bóg kiczu.

  • Member
  • 1,356 posts
    • Time Online: 21g 39m 47s

Posted 12 October 2008 - 17:29

Olej ich, pewnie zazdroszczą bo sami pewnie żeby dostać autko od tatusia muszą albo wysprzątać całe mieszkanie od piwnicy po strych, albo wykąpać się z ojcem... pieprz ich! Jako dupowóz kup coś w gazie i nie koniecznie super ekstra nowego, a Batmobila broń boże nie sprzedawaj :evil:

#137 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Posted 12 October 2008 - 18:15

Masz rację Harnaś, kup Calibrę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jesteś dla mnie wzorowym przykładem wytrwałości w pasji, która wymaga wielu wyrzeczeń. Grunt to moderator, który daje przykład innym użytkownikom forum :D Wielu osobom jakoś nie przeszkadza codzienne dojezdzanie 126 do pracy i do szkół, na wakacje i na ferie :P Sam owszem mam nazwijmy to "dupowóz", ale z konieczności, bo robię swapa i muszę czymś jezdzić na bazę. A z Twojej wypowiedzi wyniosłem, że wstydzisz się 126 i swoich zainteresowań i ściska Ci dupę, że kumple z Reichu wożą się Mietami, a Ty bąkiem ;) a w twojej sytuacji dupowóz nie jest Ci konieczny, zwłaszcza, gdy sam piszesz, że nie stać Cię na utrzymanie dwóch aut. Albo rybka, albo pipka, drogi Kolego ;) Pozdrawiam i życzę podjęcia właściwej decyzji ;)

P.S. Ściągnij w końcu te pseudohalogeny :P

#138 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,535 posts
    • :

Posted 12 October 2008 - 18:30

na siłę szukasz argumentu

Bo tak jest.
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#139 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2,323 posts
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Posted 12 October 2008 - 18:44

Maluch zostaje!
Koniec kropka.
Drugie auto będzie na dojazdy.Prawdopodobnie serwisowane i opłacane przez ojca.
Jakbym malucha się wstydził, to dwa lata temu na wstępie się go pozbył i jeździł jak większość innych znajomych gulfem, kadettem czy jakimś innym gównem.
Malec jest w zajebistym stanie i lubie nim jeździć.
Fakt, że potrzebuje czegoś innego skreśla mnie ?? Jeśli tak to przykro,bo wielbicielem malca byłem, jestem i będę. Mam do tego auta sentyment, na nim się wychowałem, nim nauczyłem się jeździć i on był moim pierwszym samochodem. Nie pozbęde się go za cholere!
Sporo z Was ma też inne autka a malca z sympatii.


P.S. Ściągnij w końcu te pseudohalogeny

zostaną wymienione na coś innego tak jak komuś tu obiecałem.
Dodany obrazek

#140 OFFLINE   darek1231

darek1231

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 225 posts
    • Time Online: 1g 38m 19s

Posted 12 October 2008 - 18:46

heja śpiochy








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.