Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tablica - tył, a przegląd ?


20 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 26 marca 2008 - 13:11

Witam,
mam takowe pytanie, wielu z Was posiada tablice z tyłu na derzaku miał ktoś problem z policja za taka rejestracje ? ( podswietlenie mam ) chodzi mi o to czy jest wazne na jakiej wysokości ją mam ? jeżdze od lipca nikt sie jeszcze nie czepil ale czeka mnie przegląd :/ i nie wiem co i jak tablice mam tak

Please Login or Register to see this Hidden Content



Please Login or Register to see this Hidden Content



Powiedźcie mieliscie jakies problemy ? bo wydaje mi sie ze czasem sa nizej niz moja tym bardziej ze mam 13stkia zawiecha nie jest obnizona.
Pozdrawiam.
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#2 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 26 marca 2008 - 14:22

A masz podświetlanie tablicy?
Myśle że policjant nie będzie dociekał 12 czy 13 cali...
Ford Fiesta 1,3i C 95'

#3 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 26 marca 2008 - 14:34

Tak podświetlenie jest i to homologwane lampki Hella z Audi. Co do 13stek chodizlo mi o kółka, bo to samo z sie jest wyzej o te 2-3cm niz normalne 12stki.
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#4 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 postów
    • Time Online: 21m 22s

Napisany 26 marca 2008 - 14:59

Możesz mieć gdzie chcesz byle by była dobrze widoczna .
A jak ci każe zdjąć to co za problem na przeglądie zdejmiesz a potem znów założysz :D

#5 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 26 marca 2008 - 15:23

o tym wlasnie myslalem ze najwyzej zdejme ( otwory mam ejszcze nieposzpachlowane na stale to jak bedzie chciał to i przykrece :P

Jeszcze mnie zastanawia jedna sprawa czy jak mam plaski resor to dam rade?
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#6 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 26 marca 2008 - 18:16

wysokość położenia tablicy nad ziemią:
- wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,

- wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być większa niż 1,72 m; jeżeli jednak wymóg ten nie może być spełniony w praktyce, wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m, a dla ciągnika rolniczego 2,75 m; w przypadku pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość ta nie może przekraczać 1,50 m;
Nie bój się zmiany na lepsze...

#7 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 26 marca 2008 - 20:21

No to mogą się doczepić :( najwyzej przekrece ją jak koles powie ze za nisko :(
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#8 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 27 marca 2008 - 22:46

Jak masz podświetlenie to olej to, jeszcze nikt sie nie doczepiło do kogoś kto miał tablise na zderzaku i miał podświetlenie. Jeżeli podświetlenia nie am to owszem czepiają sie i to wręcz ostro. Z resztą jak masz tablicę zamontowaną w fabrycznym miejscu a nie masz podświetlenia to też sie przyczepią.

#9 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 28 marca 2008 - 09:19

Wychodziłem z tego samego założenia montując tablice w tamtym miejsu że jak mam podświetlenie i nie jest ona gdzieś schowana i niewidoczna to moge ją mieć. Wszystko okaze się 10 Kwietnia :) zdam realcje co wymyslili :)
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#10 OFFLINE   Ryjek *Piastów*

Ryjek *Piastów*

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
    • :

Napisany 28 marca 2008 - 15:49

ja mialem po lewej stronie tablice i podswietlenie tez miałem do niej ale na przegladzie koles kazal mi wracac z tym do domu i poprawiac i przyjechac z normialnie zamontowana tak samo mi sie przyczepił do gleby ;/ i musiałem spinki serje zakladac i wtedy juz nie czepial sie nic ale tez zalezy od kolesia. Dla jednego moze byc wazny stan opon i czy ma chamulce i niech wmiare dobrze wyglada a drugi to juz ci wszystko sprawdza

#11 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 28 marca 2008 - 19:35

Czy po winogronach będe miał sraczke czy nie :?:
Człowieku czego mają sie czepic??Podświetlenie jest,tablica jest widoczna,więc o co chodzi??Nigdzie nie ma nic o wysokosci tablicy.A jak coś to taki kupiłeś i tyle.Mnie raz policjant czepił sie tablicy z przodu że ma niby byc pół metra nad ziemią :crazy: chyba za wycieraczke sobie wsadze wtedy bedzie :mrgreen:
Jak nie przejdzie na jednej stacji to jedz na druga.Łaski bez.

#12 OFFLINE   DziQ

DziQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 28 marca 2008 - 21:13

No niestety w przepisach jest ze ma być 30cm nad ziemia dolna krawędź tablicy :( no nic bede prbowal dzieki za wsparcie :)
Tam gdzie kończy się logika zaczyna się mój 126p El Diablo :D

#13 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 28 marca 2008 - 21:49

Jak masz cały czas dziury na tablicę w klapie to przykręc ją na klapę jak będziesz na przegląd jechał i będziesz miał z bani a jak wrocisz to sobie spowrotem założysz gdzie masz teraz i po kłopocie a nie siębędziesz bał ze ci nie przejdzie, czy seczepi czy nie czepi.

#14 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 04 kwietnia 2008 - 20:21

jak miałem praktyki na stacji diagnostycznej to sprawdzaliśmy tylko czy tylna tablica ma podświetlenie i nic więcej :roll: widząc że jesteśmy z tego samego miasta co ja to zapraszam na strzelców bytomskich 25;)
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#15 OFFLINE   Imprezes

Imprezes

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 04 kwietnia 2008 - 20:58

na strzelców da sie zalatwic wszystko :D też mam tam prakty ;)

#16 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 04 kwietnia 2008 - 21:28

wszystko powiadasz? a przegląd o którym gadaliśmy też?
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#17 OFFLINE   Groszek

Groszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • Time Online: 4m 39s

Napisany 04 kwietnia 2008 - 21:57

Kumpel na tablicę w zderzaku, na samym rancie i już chyba 3 razy chcieli mu za to zabrać dowód, bo niby za nisko i dodatkowo pod kątem (jest pochylona o ok 45*) To że ma podświetlenie go ratowało.

Ale myslę że jak się będą czepiać to trzeba zmienić stację diagnostyczną :D

sie przyczepił do gleby ;/ i musiałem spinki serje zakladac i wtedy juz nie czepial

:shock: :shock: :roll: :lol:
Ja bym najpierw pojechał na inną stację dopiero kombinował ale na pewno bym zawieszenia nie zmienił :mrgreen:

Mi też przegląd podbili dopiero na 3 stacji, bo tłumik troszku nieseryjny :devil: , na pewno by mi się nie chciało zmieniać wydechu na przegląd

#18 OFFLINE   Imprezes

Imprezes

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 05 kwietnia 2008 - 13:22

Citroen wszystko jest do załatwienia, jezeli chodzi o przeglad Twojego malca to moze byc problem :ble:

#19 OFFLINE   Ryjek *Piastów*

Ryjek *Piastów*

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
    • :

Napisany 06 kwietnia 2008 - 13:10

wiesz ja miałem tlumik tez głosny to mi do tego sie nei przyczemił tylko glebe miałem taka ze mi troche sie tylnie koła chowały w nadkola i powiedział ze tego nie zrobi a bylem na 2 stacjach i nikt niechciał tego podbic. a i tak mi sie nudziło wiec sobie to zrobiłem bo lubei sie bawic z tym wiec nienazekałem

#20 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 06 kwietnia 2008 - 18:07

DziQ a dokładnie z jakiej części Gliwic jesteś?
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.