Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypadek Macieja Zientarskiego


118 odpowiedzi na ten temat

#21 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 lutego 2008 - 20:52

Szkoda go, bo to jeden z moich ulubionych dziennikarzy

Podpisuje się. Miałem okazje poznać go osobiście, ciekawie prowadził swoją audycję w Anty-Radiu. Od rana w tvn24 trąbili o tym wypadku, ale ani słowa że to Zientarski. Gość zawsze jeździł szybko - widziałem na własne oczy.

Niestety, widać ze nie jest(był?) na tyle rozsądny i odpowiedzialy, by testować auto na torze. Szczęście w nieszczęściu - nie było tam innych aut. Przy takiej prędkości z innego auta zrobił by miazge. Lecz natomiast:

Nie powinien pójść za to do pierdla, bo do końca życia będzie miał na sumieniu znajomego.


Gówno prawda moim zdaniem. Fakt, ze poniósł już sporą karę, ale:
1. Dlaczego w przypadku sławnych ludzi mamy załagadzać sprawę? Myślę tutaj także o O.Jędrzejczak
2. Było to zachowanie wysoce naganne, a takie należy karać
3. A co by było gdyby zabił jeszcze 2 osoby? Poniósł by jeszcze większą karę? (chodzi mi o sumienie)
4. Co z rodziną zmarłego? Powinni mieć prawo do chodź częściowego zadośćuczynienia. Zemsta przynosi wielką satysfakcję, nie zapominajmy o tym.
Co do wypowiedzi natalki, to myślę, ze lincz to lekka przesada, ale nie powinniśmy na siłę łagodzić wyroku, jak to miało miejsce w przypadku otyli Jędrzejczak

#22 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 lutego 2008 - 20:56

tylko nie nieporównujące Otyli do Macieja Z. bo on przecież miał spore doświadczenie w jedzie samochodem. Ona to dopiero zdała na prawko :?

ale fakt jest taki, że jakby ktoś z nas coś takiego zrobił to już by miał dożywocie ... i to jest chore w tym kraju....
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#23 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 lutego 2008 - 21:00

Czemu by ich nie porównywać? i On i Ona przez swoją nieodpowiedzialność, głupotę i kretynizm zabili człowieka tylko dzięki boskiej opatrzności nie zabili innych ludzi, którzy mogli wtedy w tm miejscu przechodzić, przejeżdżać.

#24 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 lutego 2008 - 21:03

chyba ze pod tym względem to się zgadzam.
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#25 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 lutego 2008 - 21:06

Dokładnie. Nie miałem zamiaru ich porównywać pod względem umiejętności, bo to by było debilne.

#26 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 21:29

Przepraszam a jakaś mądra osoba może mi powiedzieć skąd wie o tych 200km/h
Od świadków? Jakich świadków? Czym ci światkowie ową prędkość zmierzyli?
Żyj aż do śmierci!

#27 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 21:39

Zemsta przynosi wielką satysfakcję, nie zapominajmy o tym.


naprawde tak myślisz, a ja ci powiem że zemsta nic nie daje naprawde nic
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#28 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 21:40

napewno pzu wyplaci tak jak w reklamie .. trzeba wiedziec gdzie jest dobre oc./.. moze sam chcial przetestowac.. a tak powaznie to nie wystarczy znac sie na samochodach i pieknie o nich opowiadac i je reklamowac by byc dobry kierowca... mowice co chcecie ale zientarki dobrym kierowca nie byl.. madry kierowca przewiduje sytuacje na drodze. a zientarski tu pokazal tu jak bardzo jest nei dojrzaly.. ja sie juz powstrzymuje od komentarzy.. zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia. niech sie dzieje wola neiba z nai sie zawsze zgadzac trzeba AMEN!!

#29 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 22:01

Czemu wskazaliście Zientarskiego jako kierowcę? Może to reporter SE prowadził? To, że lepiej znacie Zientarskiego nie znaczy, że to on jest winien. Tak samo mogli jechać 120 km/h i tak świadkowie nie poiwedzą ile dokładnie. "Szybko" to pojęcie względne. Pomyślcie zanim coś napiszecie.
Nie bój się zmiany na lepsze...

#30 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 22:04

przecież piszą i mówią że to on prowadził
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#31 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 lutego 2008 - 22:05

Citroen, wiem co mówię. Najzwyczajniej w świecie rodzinie należy się proces w stosunku do Zientarskiego.

Czemu wskazaliście Zientarskiego jako kierowcę?

Bo 2-ga osoba nie żyje, a zmarł pasażer, przeżył kierowca.

#32 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 22:07

Franiu proces bedzie z urzedu.. to na bank.. zientarski stanie jako oskarzony..

a apropo predkosci to nei wazne 120 czy 200 czy 300 .. popatrz na zdjecia i pomysl ile trzeba jechac by z auta pozostawic takie cos..

#33 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 22:10

proces oczywiście ale zemsta naprawde nic nie daje
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#34 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 28 lutego 2008 - 22:20

Ludzie doszlo do wypadku.... zawsze kiedy dochodzi do zdarzenia zwanego wypadkiem ma miejsce zbieg niekorzystnych okolicznosci w chwili popelnienia przaz kogos bledu... Nie ma znaczenia kto jakim byl kierowca bo wielcy kierowcy tez gina czesto z powodu wlasnych bledow. Debatowanie nad tym zdarzeniem jest przykre.. te wszystkie tezy i madrosci wieszanie psow na sprawcy to takie nasze polskie. To byl wypadek.... tylko tyle,zginol czlowiek drugi walczy o zycie. Zientarski byl zawsze pasjonatem zawsze byl blisko samochodow fascynowaly go wiec co sie dziwic ze pojechal moze za szybko... to nie byl przecietny uzytkownik Yarisa tylko fascynat motoryzacji. Myslicie ze jak pojedziece po temacie w stylu komentarzy z wp czy onetu to cos sie zmieni? Co zmieni sie kiedy Zientarski pojdzie siedziec? Zycie z wyrzutami sumienia nie jest kara? Ma siedziec ze zlodziejami i degeneratami? Co to da? A moze brat Otylii chcialby aby siostra siedzial za jego smierc? Moze chcecie aby wasze rodzenstwo po wypadku w korym akurat zginiecie poszlo za kraty? To byl wypadek.. trzeba sie zatrzymac zadumac a nie szukac winnych badz podniecac sie linczem. Gratuluje temu co uwaza ze zemsta daje ukojenie albo satysfakcje... no brawo.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#35 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 22:31

eee luzik, mial OC w PZU :P

#36 OFFLINE   Groszek

Groszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • Time Online: 4m 39s

Napisany 28 lutego 2008 - 22:38

Ja tam podchodzę do tej sprawy dwojako:
- Szkoda gościa bo go lubię, i naprawdę to co on musi teraz przejść, nie życzyłbym najgorszemu wrogowi.
- Sam sobie zgotował ten los.

Gdyby nie nadmierna prędkość od której to wszystkich przestrzegał we wszystkich swoich programach i audycjach - nie byłoby tej tragedii. :roll:


eee luzik, mial OC w PZU :P

oswaja emocje :D

#37 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 28 lutego 2008 - 23:29

Citroen BX i Franiu126p - jeżeli wierzycie pismakom to wasza sprawa. Łatwiej oskarzyć kogoś kto przeżył.

- Stan samochodu jest taki, że biegli będą musieli ustalić czy za kierownicą siedział Maciej Zientarski czy Jarosław Zabiega - powiedział serwisowi gazeta.pl Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.


Nie bój się zmiany na lepsze...

#38 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 29 lutego 2008 - 00:34

Wg. mnie nie jechał 200km/h. Nie sądzę żeby aż tak się rozpędził, poza tym nie wiem jak oceniono że to było 200 a nie 120. Po wywiadach dla mediów ze zlotów Ogólnopolskich wiem że potrafią ostro naciągać fakty i domysły żeby wyszła sensacja.

Jeśli to było jego Ferrari to nie sądzę żeby dał się komuś przejechać, chociaż kto wie (ja bym nie dał). Nie wiem jak wygląda tam nawierzchnia, ale od znajomej słyszałem że jest dość znaczna różnica poziomów, podobno to już 3 auto które zaliczyło ten słup.

#39 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 29 lutego 2008 - 07:23

ja sie dokładnie nie znam na ich procedurach ale mierza slady opon ,droge hamowania itp.
potrafia obliczyc predkosc samochodu po kazdym wypadku.
nie sądzisz by sie tak rozpedził? kolega o którym wczesniej wspominałam jechał 220 po obwodnicy osiedla, wiec wiesz, wszystko jest mozliwe...

#40 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 29 lutego 2008 - 08:03

200, 220... kur... prędkośc tego Ferrari rośnie. Rośnie nam nowe Enzo. Po prostu jechał szybko, tylnonapędowym samochodem. Podbiło go, miał lekko skręcone koła i go ściągnęło z drogi.

Miałem też podobny wypadek Boberem.

Prędkość 80-90 - jechałem ulicą Cieszyńską (??) na wysokości lecznicy dla zwierząt, właśnie mnie podbiło, a ostro hamowałem, podbiło mnie, poślizg, obróciło.

Gdyby nie mocno obniżone zawieszenieto byłby dach. Wpadłem na kraweżnik i bokiem uderzyłem w Hondę Accord (2 generacja - wiem bo poszła do kasacji). Wpieprzyłem się w nią prawym bokiem. A dobrze, bo z przodu miałem kanister pełny benzyny. Zdążyłem tylko odruchowo, bez myślenia o tym co robię skręcić koła w lewo, żeby swoją stroną nie walnąć.

Uratowała mnie dość mała prędkość - wychamowałem do 60 - kubełki i zapięte szelki, zawieszenie. Ale auto było strasznie poniszczone. Przy tak małej prędkości... Samochód ja wiecie wyremontowałem i żyję, włos mi z głowy nie spadł.

Ale uskoki w jezdni PLUS brawura, to śmierć. Dodatkowo chyba w moim przypadku było trochę mroźno i jeźdnia oblodzona, bo z hydrantu na rogu woda leciała.




Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.