Jump to content


Photo

Diesel ??


26 replies to this topic

#21 OFFLINE   kdpiast

kdpiast

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 posts
    • :

Posted 05 July 2007 - 13:48

co do skrzyni można zastosować z abarth niestety u nas raczej w kraju nie osiągalna trzeba by sprowadzić wtedy można bez problemu przenieść większą moc też myślałem kiedyś z bratem o silniku Diesela ale od golfa 3 1900 z turbo ten 130KM ale tylko koncepcja jak dotąd została ze względu na gabaryty trzeba by wyciąć przegrodę silnika i część podłogi zrobić nowe mocowania w ten sposób powstał by prawdziwy sportowy samochód maopewno szybki zmiana też wchodzi tylnych i przednich błotników po pierwsze trzeba wsadzić mocnwe hamulce po drudie wieksze koła i szersze przynajmniej z tyłu klatka past wielopunktowe dociążenie przodu dochodzi hłodnica ale to i tak za mało bak paliwa wewnątrz więdz koszty są ogromne co do silniczka z charady możesz moeć połowe kłopotów mniej życze powodzenia w przerubce miło jak zamieścisz jakieś zdjęcia po mam sentyment do malców sam miałem
600 tylko 1
650 sztuk 6
obecnie mam 126p z 93r z przbiegiem orginalnym bez remontu 14800tyś km czerwony

#22 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
    • :

Posted 26 October 2007 - 15:53

pamietaj ze silnik od daihatsu ma 2 paski rozrzadu... z przodu i z tylu silnika... wiec zeby wymienic ten drugi pasek to musialbys wyciagac caly silnik;]

#23 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Posted 26 October 2007 - 16:05

Poza tym po co sie bawic w klekota??
Klekoty nie jadą :mrgreen:

#24 OFFLINE   KaGiT

KaGiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
    • :

Posted 30 March 2008 - 20:17

Jeżeli dalej aktualne to powiem Ci ze mój wójek sprowadza daihatsu od niepamietnych czasów( taka fobia:P) na czesci itd i sprzedał juz pare silników własnie albo 1.0d lu 1.0td i jezdzi to w bakach. jak co to pisz na priva.

#25 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 posts
    • :

Posted 31 March 2008 - 09:42

tyś sie naćpał czy co że takie stare kotlety odgrzewasz popatrz na daty widać ze Ci sie nudziło ale tak apropo to ja bym chciał 1,0 td!! powaga

#26 OFFLINE   CEHU

CEHU

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 posts
    • :

Posted 31 March 2008 - 14:45

kornel ty nekrofilu :lol:
wstawiaj w czerwonego 8)

#27 OFFLINE   KaGiT

KaGiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
    • :

Posted 31 March 2008 - 17:16

nie nudziło mi sie tylko wkoncu udało mi sie na forum wejsc, cały czas miałem link do naszego oddziału tylko :P a jak chcesz cos to pogadamy jak sie spotkamy powiem co i jak, aha i pisz na priv albo na gg.



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.