Skocz do zawartości


Zdjęcie

dzial "Terytorium Rally Team"


26 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 02 grudnia 2006 - 22:48

zastanawiam sie co do funkcji tego dzialu..
bo niby jest napisane "T.R.T. - czyli rajdowy team reprezentujący klub na imprezach rajdowych"..
team repezentujacy
a tematy ktore sie w nim znajduja i osoby ktore go zakladaja z tego co wiem to chyba nie reprezentuja naszego klubu. tzn oczywiscie poza JackeRally. choc moge sie mylic..
sa tam tematy o KJS'ach w roznych miastach
wydaje mi sie ze albo zmienimy nazwe dzialu (bo swoja droga jakos cicho ogolem o TRT, choc moge sie mylic)(dzial od poczatku byl pusty, dopiero chlopaki piszac o roznych kjsach go poruszyli) i bedzie sie tam pisac o roznycj rajdach
albo
obecne tam tematy przeniesie nie do dzialu o Zlotach (choc to tez jakos nie pasuje do tego dzialu) a ten zostanie tylko i wylacznie dla rajdowcow z TRT, czyli o ich "wyczynach", nagrodach i KJSach/KZK tylko z ich udzialem

pisze o tym bo jakos ostanio chodzilo mi to po glowie, troche przeszkadzaly mi tematy ktore sie tam znajduja. mialem to olac ale jakos nie moge

co o tym myslicie??

#2 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2006 - 08:48

No beeeeeeeeeeeeez przesady.. TRT jest i powstało bo chielismy tego sami.. . pozatym jesli czytalbys temat to ostatnio w 3 miescie reprezentował nas Scorpion .. a ja założyłem temat o Kajocie bo moze ktos z ludzi startującuch maluchem ma ochote porajdować w kielcach.. Nie bądź nadgorliwy :P

#3 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2006 - 13:19

nie jestem nadgorliwy
po prostu pod nazwa dzielu jest "team repezentujacy"

i czy maja tam byc tematy tylko o rajdach gdzie startuje TRT czy piszemy tam o wszystkich KJSach, dajemy fotki i relacje
i wtedy owe tematy o roznych KJSach z dzialu o Zlotach wywalamy do dzialu TRT i jest pozadek
bardziej o to mi sie rozchodzi!
bo tak to jest burdel. niektore tematy o rajdach za w Zlotach a niektore w TRT

#4 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 03 grudnia 2006 - 13:20

TRT spoko inicjatywa tylko nic sie z tym nie ruszylo powiinyy byc jakesi naklejki zrobione by ludzie mogli zobaczyc skad jestesmy itp ....a co do ksjow to Wroclaw nie spi !!



WWW.WAGR.PIVO.PL
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#5 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2006 - 13:24

i jeszcze kwestia "wstapienia" do TRT
bo chyba nikt nie wiem jak to sie odbywa
czy wystraczy ze pojade jeden KJS i juz jestem w teamie??
bo fakt,jezeli mam na budzie naklejki klubowe to widac ze reprezentuje klub (choc uwazam ze powinny byc jakies oddzielne naklejki, tzn dodatkowe. na poprzednim forum temat byl poruszany)
ale jakos to trzeba zglaszac do Maxxa
czy to raczej jest takie luzne, dla zabawy, miedzy nami
czy moze jednak trzeba brac udzial w rajdach w miare regularnie??

#6 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 03 grudnia 2006 - 13:41

Rzeszów też nie śpi :wink:

www.trteam.prv.pl
Dodany obrazek

#7 OFFLINE   Evela

Evela

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2006 - 22:16

hmm tez czesto wchodzac na forum i widzac liczbe 0 przy TRT zastanawialam sie czy ma sens.
pamietam sytuacje z poprzedniego forum gdzie juz powoli bylo robione cos w kierunku naklejek itp. gdzie mase ludzi sie wkurzylo, dało sobie spokój i tyle co z tego wyszlo.
napewno jakby sie znalazla jakas grupa moze dałoby sie cos zrobic ale to te osoby musialby sie bardziej zgrac ze soba mimo ze bylyby z innych terenów.

scandal wydaje mi sie ze lepiej zostawic TRT. z czasem powinno sie rozwinac , a poki co przynajmniej jest kacik gdzie mozna poczytac o kajtkach i rajdach. tematyka jak najbardziej pasuje i mysle ze tam wlasnie nalezy pisac o nich a nie w dziale "zloty" bo to jednak jak sam zauwazyles troche niepasuje.

mysle ze tematy o kjs , os itp.imprezach mozna spokojnie przeniesc do TRT.

#8 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2006 - 22:41

oki. zgadzam sie z Evela
jezeli reszta modow ani Maxx nie maja nic przeciwko
niech TRT zostanie jak jest, moze z czasem uda sie cos zorganizowac :wink:
a na razie prosze tam tworzyc tematy o rozmaitych rajdach itp itd, nawet gdy nie startuje tam nikt od nas
przynajmniej bedzie lad

pozdro

#9 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 03 grudnia 2006 - 22:58

nie mam nic na przeciwko. Nawet lepiej ze wszystkie relacje z kjs, supersprintow będą w jednym miejscu.
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 03 grudnia 2006 - 22:59

Dla mnie można usunąć :twisted: . Abstrachując że w tej chwili T.R.T. nie jest jeszcze rozwinięte (gotowe, narodzone, ...), to zawartość tematu zachacza o KJSy i rajdy, a na to jest już temat.

Dla mnie T.R.T. będzie raczej statusem na forum (tak jak teraz Members) a nie dział. W statusach doda się poprostu T.R.Team czy coś innego i tyle.

#11 OFFLINE   Scorpion

Scorpion

    Zaawansowany

  • Member
  • 289 postów
    • Time Online: 1g 33m 11s

Napisany 03 grudnia 2006 - 22:59

jeśli możliwości i wolny czas (brak zajęć na uczelni podczas gdy odbywa się kjs) pozwolą to będą relacje z pierwszej ręki :D (Curek i ja już się o to postaramy)
spodobała mi się ta zabawa, a i technikę jazdy można sobie podszkolić :wink:

chodziło mi głównie o podsumowanie posta scandala i zgodzenie się że w TRT możnaby zamieszczać relacje z kjs i innych imprez motorowych :)
Terytorium126p Member - TRÓJMIASTO
Dodany obrazek

#12 OFFLINE   Evela

Evela

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
    • :

Napisany 04 grudnia 2006 - 13:14

Maxx mam wrażenie że Ty nigdy nie byłes za tym zeby takie cos było, tzn. TRT.
Powiedz czy komuś to przeszkadza ze w tamtym temacie beda info o Kjs , rajdach itp. imprezach?
Ew. mozna lekko zmienić nazwe forum , albo jego opis, ale czemu zaraz kasowac i odbierać komus frajde hm ?

To lepiej zeby info o rajdach mieszaly sie z jakimis zlotami tuningowymi czy czyms tam , niz były w osobnym miejscu tak ?

#13 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 04 grudnia 2006 - 13:31

Muszę niestety zgodzić sie z Evelą..

#14 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 04 grudnia 2006 - 13:35

tak jak mowi Evelinek :) zmeinici tylk nazwe tematu na inna i kazdy kto startuje w kjsie kzk rajdzie blablalblaba paryz dakar niech wrzuca tutaj swoje info jakesi fotki relacje itp mysle ze tak bedize gitarra :D
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#15 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 05 grudnia 2006 - 10:37

Maxx mam wrażenie że Ty nigdy nie byłes za tym zeby takie cos było, tzn. TRT.

Mylisz się, idea TRT bardzo mi się podoba, spór był tylko na nazwę:)

Natomiast nie chodzi mi tu o T.R.T. Jako takie tylko o dział na forum. Każdy dział musi ma przypisaną jednoznacznie tematykę, a teraz tak nie jest, bo o imprezach można pisać w dziale Zloty (bo KJS to też swego rodzaju zlot/spotkanie), w dziale oddziały (bo KJS dotyczy spotkania ludzi z oddziału) i w T.R.T. (bo KJS to impreza rajdowa) i to jest wg. mnie złe i wymaga zmian.
Z tego co napisał Scorpion wynika jeszcze że relacje z zlotów są oddzielone od relacji z rajdów, a dla mnie to to samo bo są to relacje z imprez, spotkań gdzie można pogadać, czy jest to przy okazji zlotu, spotu czy KJSu powinno być w 1 miejscu.

Wg. mnie dział Relacje ze zlotów powinien być zmieniony na Relacje z imprez (swoją drogą zaraz napiszę tam powieszony temat jak zakładać tematy w relacjach).
Dział oddziały i dział zloty powinny być połączone i nazywać się Oddziały i zloty z podwieszonymi tematami każdego oddziału (tak naprawdę to każdy oddział powinien mieć sub-forum ale na razie technicznie nie jest to możliwie).

W T.R.T. nie wiem o czy można by było pisać. Pozostało by chyba tylko umawianie sie załóg. W mojej koncepcji T.R.T. To Team składający się z paru osób, kierowca, mechanik, fotoreporter, pilot, którzy pomagają sobie nawzajem, oraz tworzą relację ze startu, zresztą to już jest temat na osobny temat.

#16 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 05 grudnia 2006 - 11:10

czyli co, do dzialu "Relacje ze Zlotów" wrzucamy tematy nie tylko ze zlotow takich "najwaznijeszych", typu ogolnopolski czy na Slowacki, a tez z rajdow itp?
z jednej str to moze i jakos do siebie pasuje, ale z drugiej nie :?
bo jezeli ja sam wybiore sie na jakiegos KJSa gdzie nikogo nie bede znal ale bede chcial pokazac fotki (bo np. bedzie klasa dla maluchow) no to to nie do konca jest ani zlot ani spotkanie..
chyba ze po prostu poszerzyc nazwe tez o imprezy sportowe (tak najogolniej mowiac)

co do polaczenie "zlotow" i "oddzialow" nadal uwazam to za zly pomysl.

#17 OFFLINE   Evela

Evela

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
    • :

Napisany 05 grudnia 2006 - 11:45

Maxx troche za bardzo kombinujesz.

Wg. mnie to dzial "Relacje ze zlotów" jest niepotrzebny bo rownie dobrze mozna to relacjonowac w dziale "zloty". Relacje z naszych spotów sa i tak dawane w kazdym z naszych tematów.

Pozatym ZLOT a RAJD to dwie rózne rzeczy przeciez idac na rajd raczej nie idziesz po to by spotkac sie z kolegami tylko by podziwiac (ew.startowac) innych ktorzy popisuja sie swoją jazda.
A na zlot jedziesz po to by poznac innych , spotkac sie z tymi ktorych znasz, zrobic grilla itp...

Dlaczego TRT nie moze funkcjonowac na forum wlasnie jako temat typowo dla rajdowców ? Niektorych typowe zloty nie interesuja wiec po co miedzy jakimis zlotami tuningowymi np. maja szukac czegos dla siebie o rajdach?

bo o imprezach można pisać w dziale Zloty (bo KJS to też swego rodzaju zlot/spotkanie), w dziale oddziały (bo KJS dotyczy spotkania ludzi z oddziału) i w T.R.T. (bo KJS to impreza rajdowa) i to jest wg. mnie złe i wymaga zmian.

nawet jak mozna to czy tak jest? nie wiem czy az tak bardzo rozlewa sie to po innych forach ale czy nie łatwiej po prostu powiedziec "dzial do rajdow, relacji z nich itp to dzial TRT" ?I tam pisac o tym?
Wydaje mi sie ze problem byłby z głowy...

#18 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 05 grudnia 2006 - 12:46

no dokladnie, zgadzam sie
tylko tak jak mowie - poszerzyc jakos nazwe (wprawdzie wczesniej przypisywalem to do innego dzialu ale teraz mam na mysli poszerzenie nazwy dzialu TRT)
zrobic z tego dzial tez o imprezach sportowych (motorowych) i juz
a jak kiedys powstanie jakas grupa TRT to tez tam beda mogli zalozyc sobie swoj temat i tam sie dogadywac miedzy soba
a na razie bedzie to dzial o rajdach itp itd

relacje ze zlotow zostawic dla zlotow takich wazniejszych, tak jak jest teraz
bo tak jak pisze Evela - relacje z naszych oddzialowych spotow i tak sa zamieszczene w dziale o Zlotach. my w wawie mamy cykliczne spoty wiec nie ma sensu pisac o tym w "dziale o zlotach"
tylko wlasnie w naszym odrebnym temaciku o tym piszemy

#19 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 grudnia 2006 - 00:38

Wg. mnie to dzial "Relacje ze zlotów" jest niepotrzebny bo rownie dobrze mozna to relacjonowac w dziale "zloty". Relacje z naszych spotów sa i tak dawane w kazdym z naszych tematów.

Jest oddzialny tema aby nie mieszać tematów o zlotach z relacjami, nie mam ochoty przebijać się przez tysiące tematów o różnych zlotach żeby poczytać relację. Poza tym czasem temat jest o przyłym zlocie i po zlocie jest już nieważny nieaktualny, za to relacja jest zawsze ważna.

Pozatym ZLOT a RAJD to dwie rózne rzeczy przeciez idac na rajd raczej nie idziesz po to by spotkac sie z kolegami tylko by podziwiac (ew.startowac) innych ktorzy popisuja sie swoją jazda

Ja rozmawaim i na spotach i na rajdach, zwłaszcza że czasem na spotach ktoś upala a my go podziwiamy mimo że to nie rajd.

Podoba mi się pomysł scandaLa. Robimy 2 działy:
[*:ada489d6c4]Imprezy rajdnowe & T.R.T.[*:ada489d6c4]Wyścigi i zloty tuningowe
oraz dział z Relacjami z imprez w którym nie ma jedynie relazji ze spotów klubowych (są relacje z dużych zlotów, i rajdów).

Dla mnie relacje ze spotów też mogły by tam być (np. zamknięte w 1 temacie, Spoty Rzeszów 2006). Nie wiem czy tematy o oddziałach mogą tak rosnąc w nieskończoność.

#20 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 20 grudnia 2006 - 00:29

Ze względu na brak opini wcielę w życie powyższe zmiany.








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.