Skocz do zawartości


Zdjęcie

ARBUZ WITKA WSZYSTKIM


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   arbuz

arbuz

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 12 października 2006 - 22:51

Witam wszystkich serdecznie
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 12 października 2006 - 23:04

witamy, witamy przysłowiowym chlebem i solą (wódka bedzie po części oficjalnej ;D ) Bardzo miło ogląda się takie fotki jaką zaprezentowałeś. Widać, że pociecha już zaczyna się interesować tym co tata. SUPER :wink:
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 12 października 2006 - 23:10

No Arbuz widze, że nastepne pokolenie wprowadzasz powoli w tajniki motoryzacji, chwała ci za to i fajnie że przynajmniej chociaz tobie nie strzeliła palma i nie odciałeś sie od maluchowców, rajdowców i innych ludzi poświęconych hobby.

#4 OFFLINE   arbuz

arbuz

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 12 października 2006 - 23:24

dzięki :D Jasiek to moje oczko w głowie a co do zainteresowań to nie ma miedzy nami sprzeczek :D nawzajem się wspieramy hehehe



w sobote byliśmy na PUCHARZE JESIENI dojechalimy do metki na 3 miejscu było by 2 gdyby nie taryfa na 1 próbie ale zajelimy 1 w klasie na "SUPER PRÓBIE" poza klasyfikacja rajdu nieudało nam sie skoczyć jak michał a raczej odpusciłem bo alu mieche by szlak trafił ale troche szkoda hehe oto pare fotek niestety nieznam autora więc z góry go przepraszam ze nie spytałem o pozwolenie zamiesczenia ich na forum

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
może uda mi sie niedługa zapodac onboard z tej sp kiepskiej jakosci ale coś jechałem jak pi... :)
o prosze pare skoczków co nagrałem http://www.yousendit...51D73DC23B19B75
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.