Skocz do zawartości


Zdjęcie

oddział Wrocław


8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 09 października 2006 - 20:33

Hello ?

Kto kasował posty w temacie oddziału wrocław ?

Niech przynajmniej zostawi notke, zeby było wiadomo o co chodzi

#2 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 09 października 2006 - 20:39

ja skasowałem, na prośbę Rogala. On sam by to zrobił, gdyby było tak jak na starym forum, że każdy oddział miał swojego moda, który by sprzątał w "swoim temacie" Zresztą już napisałem w tej sprawie do Maxx'a PW.
Ja uważam, że tak powinno być, bo nie mam zamiaru mieszać się w prywatne sprawy oddziału (a chyba poszło jakąś kasę czy coś, z resztą chyba sobie wyjaśnili wszystko). Ani bynajmniej nie mam ochoty dostawać PW, czy wiadomości na gadu z pogróżkami (jak już miało to miejsce)
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 09 października 2006 - 22:00

heh
nie ty jeden dostawałeś pogruszki na priwie, ale daj sobie na luz i zlewaj sie z takich "interenetowych mścicieli" którzy najpierw piszą, a potem myślą.

Temat Wro jest dosyć napięty, ale znam dobrze ich sytuacje i specyfike ekipy ;)

#4 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 09 października 2006 - 22:29

No to w takim razie ustalmy coś (tak na przyszłość, jeśli Rogal nie zostanie modem), bo zauważyłem też, że Phanti pisał do jakiegoś moderatora o posprzątanie, czyli tak czy siak, prędzej czy później ktoś by tam posprzątał.

Notki żadnej nie zostawiłem (co z resztą dogadałem z Rogalem), gdyż chłopaki stamtąd wyjątkowo impulsywnie reagują na sprzątanie.
Jak masz jakieś propozycje, uwagi, to bardzo proszę, jestem otwarty :)
Dodany obrazek

#5 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 października 2006 - 21:36

Panowie Wroclaw to takei duze miasto a w odziale sa rozni ludzie roznych pokroii :) jest nas naprawde duzo chyba jedynie Lodz nas przewyzsza frekfencja :) nie no zebym sie chwalil :) a wiec tak mam juz uprawniania moderatora wiec sam bede sprzatal wedlug mojego niestronnego oka :) mam nadzieje ze burdlu nie bedzie a jesli kto dostanie jakesigo priva to niech to wezmie z przymrozeniem oka i da mi cynka na gg 3422052 opierole danego delikfenta po swojemu :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 28 października 2006 - 22:07

pw od zwierzaka
1. "mózg sobei skasuj POJEBIE. W żadnym moim tekscie nie było nic wbrew reguminowi. KUTAS PIERDOLONY"
2. "żebyś ty sie nie pożegnał kiepie. O ile dobrze widze to w poście które skasowałeś nie było dosłownie o grożeniu. A coś takeigo "będziemy gadać inaczej" to można na 100 sposobów skumać KUTASIE."
3. "pierdol sie studenciku idź do wojska dostaniesz w pizd to posmakujesz zycia."
za cos takiego powinien bana dostac, jak ta lala
ale nie bede o to prosic maxa bo to i tak go raczej niczego nie nauczy, taki poziom prezentuje
poucz swojego kolege z oddzialu bo mi sie juz nie chce do niego pisac pw
a w kwesti wyjasnienia - skasowalem jego post ktory NIC nie wnosil do tematu,a takie kwalifikuja sie do kasacji. jak juz tak sie odnosi do regulaminu to niech go dokladnie przeczyta.

"Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane, lub edytowane i zmieniane przez Administratorów, Moderatorów. "

#7 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 października 2006 - 22:17

nie przejmuj sie on jaki jest taki jest ale na punkcie kasowani postow ma jopla dlatego lepiej skasujcie jego zaartosc i wpsizcie 3 kropki niz kasujcie te posty bo pozniej robi sie dym a tego nie chcemy !!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#8 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 28 października 2006 - 22:36

no raczej ze nie chcemy
ale w ogole odchodzac od tej sprawy ze zwierzakiem, wydaje mi sie ze jednal lepiej jest (tak jak mowisz Rogal) wykasowac zawartos postu, wpisac 3 kropki i jeszzce punkt z regulaminu, wg ktorego skasowalo sie txt
wtedy uniknie sie takich sporow

#9 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 października 2006 - 22:42

no i rewelacja :) peace !!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.