Jump to content


Photo

pomoc w wymianie silnika (SWAP)


5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Posted 08 November 2014 - 16:13

Dzień dobry. Tak się składa, że ostatnio stał się dumnym właścicielemв tylko w naszym kraju, Fiat 126p. Stało sięвопрос kwestią zastąpienie silnika z mocniejszym, jak również zastąpienia hamulców. Próbując znaleźć firmę, którzy są zaangażowani w Polsce, ale coś nic z tego nie może odpowiedzieć. Więc postaramy się poradzić sobie na własną rękę. Wiersz może ktoś może pomóc w poszukiwaniu niezbędnych informacji, które, jak i gdzie. W kontekście tego, co adaptera silnika i tak dalej. Byłbym bardzo wdzięczny.



#2 OFFLINE   Tomek84

Tomek84

    Master

  • Member
  • 994 posts
    • Time Online: 8d 16g 47m 55s

Posted 09 November 2014 - 08:57

www.budowaswapow.com

 

www.trs-racing.pl


Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Posted 10 November 2014 - 08:44

Tak, te dwa przedsiębiorstwa znalazłem i napisał je. www.trs-racing.pl odpowiedział, że nie może zrobić. www.budowaswapow.com odpowiedział, że są zaangażowani w naprawę i wymianę silników, ale gdy napisałem do nich, że to mnie intresuet a także poprosił, aby powiedzieć przybliżoną ilość pieniędzy do pracy tak, że odpowiedź od nich i nigdy nie otrzymał. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mógł nam powiedzieć więcej lub dać bezpośredni link do artykułu, w którym można tylko przeglądać w celu wymiany z rysunków i innych rzeczy. JakoТак poszukiwanie polskiego jest bardzo trudne za pośrednictwem tłumacza. Albo jeśli ktoś może nazwać tę firmę i zapytać, czy mogą one zastąpić silnik i układ hamulcowy.



#4 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Posted 13 November 2014 - 09:36

jak rozumiem, że pomoc nie może czekać.



#5 OFFLINE   jakimiuczek

jakimiuczek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 posts
    • Time Online: 2d 6g 44m 52s

Posted 19 November 2014 - 21:36

Swojego swapa prawie skończyłem, to mogę pogrzebać przy Twoim. Mam warsztat samochodowy, tylko że miał byś do mnie 240km.

Attached Files


..........


#6 OFFLINE   ArcziTKD

ArcziTKD

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 posts
    • Time Online: 56m 37s

Posted 23 November 2014 - 03:26

Witam, mam w planach zamontowanie w moim maluchu silnika od cinquecento 900. Czy ktoś orientuje się jaką flansze muszę użyć? Czy może zostać od cc czy musze prywatnie dorobić jakąś inną? :) dziękuje z góry za odp





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.