Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc w wymianie silnika (SWAP)


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Napisany 08 listopada 2014 - 16:13

Dzień dobry. Tak się składa, że ostatnio stał się dumnym właścicielemв tylko w naszym kraju, Fiat 126p. Stało sięвопрос kwestią zastąpienie silnika z mocniejszym, jak również zastąpienia hamulców. Próbując znaleźć firmę, którzy są zaangażowani w Polsce, ale coś nic z tego nie może odpowiedzieć. Więc postaramy się poradzić sobie na własną rękę. Wiersz może ktoś może pomóc w poszukiwaniu niezbędnych informacji, które, jak i gdzie. W kontekście tego, co adaptera silnika i tak dalej. Byłbym bardzo wdzięczny.



#2 OFFLINE   Tomek84

Tomek84

    Master

  • Member
  • 994 postów
    • Time Online: 8d 16g 47m 55s

Napisany 09 listopada 2014 - 08:57

www.budowaswapow.com

 

www.trs-racing.pl


Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Napisany 10 listopada 2014 - 08:44

Tak, te dwa przedsiębiorstwa znalazłem i napisał je. www.trs-racing.pl odpowiedział, że nie może zrobić. www.budowaswapow.com odpowiedział, że są zaangażowani w naprawę i wymianę silników, ale gdy napisałem do nich, że to mnie intresuet a także poprosił, aby powiedzieć przybliżoną ilość pieniędzy do pracy tak, że odpowiedź od nich i nigdy nie otrzymał. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mógł nam powiedzieć więcej lub dać bezpośredni link do artykułu, w którym można tylko przeglądać w celu wymiany z rysunków i innych rzeczy. JakoТак poszukiwanie polskiego jest bardzo trudne za pośrednictwem tłumacza. Albo jeśli ktoś może nazwać tę firmę i zapytać, czy mogą one zastąpić silnik i układ hamulcowy.



#4 OFFLINE   Part1zan

Part1zan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
    • Time Online: 1d 2g 8m 24s

Napisany 13 listopada 2014 - 09:36

jak rozumiem, że pomoc nie może czekać.



#5 OFFLINE   jakimiuczek

jakimiuczek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
    • Time Online: 2d 6g 44m 52s

Napisany 19 listopada 2014 - 21:36

Swojego swapa prawie skończyłem, to mogę pogrzebać przy Twoim. Mam warsztat samochodowy, tylko że miał byś do mnie 240km.

Załączone pliki


..........


#6 OFFLINE   ArcziTKD

ArcziTKD

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • Time Online: 56m 37s

Napisany 23 listopada 2014 - 03:26

Witam, mam w planach zamontowanie w moim maluchu silnika od cinquecento 900. Czy ktoś orientuje się jaką flansze muszę użyć? Czy może zostać od cc czy musze prywatnie dorobić jakąś inną? :) dziękuje z góry za odp





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.