Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny problem z Kierunkami


Najlepsza odpowiedź kufel126p , 16 czerwca 2014 - 10:30

to jest przerywacz awaryjnych, przerywacz od kierunków jest głęboko po środku pod podszybiem

Dokładnie ten jest od awaryjnych a co do kierunków jest z lewej strony wentylatora. Jak się popsuł polecam zakupić taki lepszy z dodatkową masą 0 problemów mrygają równomiernie bez żadnych cyrków :)

Idź do pełnego postu


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Kajoy

Kajoy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • Time Online: 6g 46m 7s

Napisany 15 czerwca 2014 - 19:31

Witam 
posiadam maluszka z 1989 roku 
z takim przerywaczem 

Please Login or Register to see this Hidden Content

 Zdjęcie-0134.jpg   53,88KB   3 pobrań 
dokładniej przerywacz działa bo słychać że cyka ... a na konsolecie Załączony plik  Zdjęcie-0005.jpg   71,97KB   3 pobrań  zaświeci się tylko raz i cyknie zielony wskaźnik i na tym jest koniec .... badz wzbódzi się po jakimś czasie znowu cyknie raz i dalej nic nie wskazuje, jest to strasznie irytujące gdyż nie wiem czy mam kierunki załączone... Dodam że styki przeczyściłem  nic się nie poprawiło przyjrzałem się kabelkom czy nie są przetarte także nie są,  ... i moje pytanie gdzie szukać winy jeszcze  ?? dodam że kierunki działają normalnie każda żarówka jest jak najbardziej sprawna...Czy ktoś kiedyś spotkał się z takim ewenementem ?? 

 

 

 



#2 OFFLINE   Ghost666

Ghost666

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 207 postów
    • Time Online: 5d 12g 17m 19s

Napisany 15 czerwca 2014 - 19:39

przerywacz do wymiany



#3 OFFLINE   Kajoy

Kajoy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • Time Online: 6g 46m 7s

Napisany 15 czerwca 2014 - 20:56

ale to napewno przerywacz jak światła kierunkowe działaja - tylko na desce zaraz mrugnie i koniec ?? 



#4 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 15 czerwca 2014 - 22:31

to jest przerywacz awaryjnych, przerywacz od kierunków jest głęboko po środku pod podszybiem



#5 OFFLINE   kufel126p

kufel126p

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
    • Time Online: 1d 17g 39m 11s

Napisany 16 czerwca 2014 - 10:30   Najlepsza odpowiedź

to jest przerywacz awaryjnych, przerywacz od kierunków jest głęboko po środku pod podszybiem

Dokładnie ten jest od awaryjnych a co do kierunków jest z lewej strony wentylatora. Jak się popsuł polecam zakupić taki lepszy z dodatkową masą 0 problemów mrygają równomiernie bez żadnych cyrków :)



#6 OFFLINE   Kajoy

Kajoy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • Time Online: 6g 46m 7s

Napisany 16 czerwca 2014 - 11:12

Aha ok chyba wiem jaki tzn u mnie znajduje się chyba za wentylatorem ... postaram się zdobyć inny przerywacz zamontuje i napisze czy to ustało pozdrawiam dziękuję za odpisanie...

W dniu dzisiejszym zakupiłem przerywacz elektroniczny z dodatkową masą ... i powiem tak jest szał wszystko działa jak należy dziękuje wszystkim za pomoc ... pozdrawiam





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.