Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena Pomysłu Projektu


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Szwedziu

Szwedziu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2013 - 22:47

Siedzę obecnie za Granicą i głowie biega mi że w Garażu stoi elegancik 1996 rok. Na facebooku przeglądam co dzien jakieś zdjęcia malucha i częściowo nie mogę sobie wyobrazić. Dużo myślę żeby zrobić pewny projekt chciałbym żeby wyglądał jakoś specyficznie lecz raczej tak nie będzie. Myślę nad zrobieniem pojazdu . Chciałbym żeby był bez zderzaków poszerzone felgi i obniżony silniczek wylizany może ktoś by miał jakieś inne pomysły albo coś w tym stylu. Oczywiście dodane jakieś małe car audio ! ;D

#2 OFFLINE   guti

guti

    Master

  • Member
  • 543 postów
    • Time Online: 13g 34m 43s

Napisany 20 grudnia 2013 - 23:24

Trudno powiedzieć co zrobić gdyż to tak naprawdę jest to twoja indywidualna ocena i ty wiesz najlepiej co ci się będzie podobać. Większość tuningu zaczyna się po prostu od jakichś detali takich jak felgi czy obniżenie auta i to już może sporo zmienić
Na początek sam już sobie odpowiedziałeś co zrobić

Chciałbym żeby był bez zderzaków poszerzone felgi i obniżony silniczek wylizany

a z czasem można zmienić lakier, przerobić wnętrze, zrobić poszerzenia, wymienić silnik... tak naprawdę ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia :)
Nie wymagam od ciebie osiągów Ferrari, wystarczy żebyś mi zapalił :)

#3 OFFLINE   Sejek

Sejek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 642 postów
    • Time Online: 1g 50m 31s

Napisany 20 grudnia 2013 - 23:46

tak naprawdę ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia :)


i pieniądze :twisted: bo najczęściej projekty kończą się właśnie na wyobraźni 8)

#4 OFFLINE   guti

guti

    Master

  • Member
  • 543 postów
    • Time Online: 13g 34m 43s

Napisany 21 grudnia 2013 - 00:08

i pieniądze Twisted Evil bo najczęściej projekty kończą się właśnie na wyobraźni Cool

jeśli chcesz robić wszystko na raz to pewnie z 10tysi cię wyjdzie ale jak się to będzie robiło po kolei to się rozłoży wszystko w czasie, ja mam swapa rajdówkę na którego jednorazowo nie wydałem więcej jak 400zl
Nie wymagam od ciebie osiągów Ferrari, wystarczy żebyś mi zapalił :)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.