Skocz do zawartości


Zdjęcie

Swap 126p >70KM dużoooo możliwości


6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Pussywagon

Pussywagon

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • Time Online: 40m 48s

Napisany 14 września 2013 - 19:03

Witam

Jestem tutaj nowy, przeleciałem już kup tematów na temat swapów na różnych forach i chciałbym zasięgnąć opinii ponieważ mam dużo możliwości a jednak kilka porad się przyda.

W poniedziałek wejdę z posiadanie Maluszka, ma być to zabawka do szybkiej jazdy/ czasem może KJS albo jakieś czasówki . Pracuję w firmie, która zajmuje się złomowanie samochodów oraz sprzedażą części używanych mam dostęp do wszystkich części jakie sobie zamarzycie do roku 2000 . Tak więc silniki 900,1100,1200 itp. ze skrzyniami to samo. Stąd teraz pare moich pytań ?

1.Jaką konfigurację silnika i skrzyni polecacie ?
( Ponieważ myślę nad silnikiem 1.2 8V fire, który jest w miarę bezawaryjny, chodź w grę wchodziłby też silnik z hondy, dla mnie jeśli chodzi o obsługę tych silników jest to bez róźnicy, ponieważ oba znam na wylot)

2. Jestem z okolic Katowic, możecie mi kogoś poleci kto zeswapuje mi silnik, mam na myśli zrobienie belki, łapy, połączenie z kołami, pociągnięcie wybierak . Elektrykę i chłodzenie zrobię juz samemu, ponieważ to umiem i chcę mieć to dobrze zrobione :)

( P.S budowaswapow.com odpada, ponieważ tam usłyszałem jakąś kosmiczną cenę )


Ogólnie interesuje mnie moc od 70 KM w górę, swap na 900 odpada bo za jakiś czas na pewnię będzie mi mało :) Nie mam też dużo $ tez żeby robić nie wiadomo co chciałbym jak najbardziej wykorzystać to że mam dostępność cześć w pracy

Pewnie jeszcze coś mi się przypomni ale to już dopiszę

#2 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 września 2013 - 20:31

To 1.2 tez odpada bo będzie mało. Takie troszkę głupie rozumowanie, albo tanio albo dobrze, nikt za damski wał nie zrobi tego dobrze.

#3 OFFLINE   Pussywagon

Pussywagon

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • Time Online: 40m 48s

Napisany 14 września 2013 - 20:42

No dobra ale 3 tyś za włożenie silnika to troche kosmos

#4 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 września 2013 - 21:04

To zrób sam, nikt za bezcen nie będzie tego chciał zrobić, poświęcać swojego czasu, ewentualnych materiałów i tego co najważniejsze własności intelektualnej.

#5 OFFLINE   Pussywagon

Pussywagon

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • Time Online: 40m 48s

Napisany 14 września 2013 - 21:09

Słuchaj dlatego grzecznie pytam

#6 OFFLINE   kirek

kirek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 164 postów
    • Time Online: 1d 19g 40m 3s

Napisany 14 września 2013 - 21:31

ja skladalem swapa 1,2 sam w garazu, wszystkie czesci od kupna malucha silnika srzyni pólosie klatka zawiecha itd itp. wyszedl mnie 5 tys, moja rada to wes kartke i policz co potrzebujesz kupic i ile bedzie cie to kosztowac, masz dostep do czesci to zrob sobie wycene zebys w polowie budowy nie zrezygnowal i sie nie podał :D

#7 OFFLINE   kuba126pp98

kuba126pp98

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 32 postów
    • :

Napisany 15 września 2013 - 10:43

rób pomału sam napewno dasz rade też się martwiłem że nie podołam ale dałem rade ;)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.