Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysoki przód - przestrzeń między nadkolem a kołem


7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   126powodow

126powodow

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 43 postów
    • Time Online: 7g 35m 54s

Napisany 22 sierpnia 2013 - 19:33

Mam do Was sprawę.
Po zlocie jeden z moich znajomych zauważył, że moje 126p ma wysoko przód a między nadkole na koło można chyba głowę włożyć ;-)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Nigdy wcześniej na to nie zwróciłam uwagi. Było dla mnie normalne, że auto wygląda tak a nie inaczej i absolutnie nie rzucało mi się w oczy to, że wygląda pod tym względem odmiennie od innych 126p. Takie było od lat i już. Przeglądy przechodziło bez mrugnięcia, nawierzchni się trzyma ja trzeba... No ale faktycznie, jest inne niż inne :-) Nie mam pojęcia, czemu tak jest, ani czy powinnam (ze względów technicznych/estetycznych) cokolwiek z tym zrobić. W pierwszej chwili powiedziałam znajomemu, że tak było i mi to nie przeszkadza... Ale potem zaczęłam się zastanawiać. (Czyżby to była ta ukryta wada, dla którego autko jednak nie poszło na eksport? ;-) )
Co sądzicie - czemu tak jest, i czy coś z tym robić, a może zostawić w stanie pierwotnym :-) ?

#2 OFFLINE   guti

guti

    Master

  • Member
  • 543 postów
    • Time Online: 13g 34m 43s

Napisany 22 sierpnia 2013 - 20:01

Tak bywa w seryjnych malcach po prostu masz za dobry resor :) jeśli nie zdziera opon i ci to nie przeszkadza to zostaw jak jest :)
Nie wymagam od ciebie osiągów Ferrari, wystarczy żebyś mi zapalił :)

#3 OFFLINE   zolo

zolo

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
    • Time Online: 4d 2g 45m 58s

Napisany 23 sierpnia 2013 - 08:45

Tu jedynie bedzie wchodzil w gre wyglad estetyczny (troche to dla mnie "glupawo" wyglada, przod wyzej niz tyl) oraz jak lubisz szybsza jazde kwestje bezpieczenstwa.

To nie jest jakas ukryta wada. Po prostu resor jest bardziej zahartowany twardszy niz inne (wiecej kartofli mozesz zaladowac do bagaznika :D )

#4 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 23 sierpnia 2013 - 12:18

To jest tzw. linia motorówki. :E Na całkowicie seryjnych kołach nie rzuca się to aż tak w oczy, ale jak założy się cokolwiek innego (choćby kołpaki, które masz) to zaczyna to wyglądać komicznie.

Można wyciągnąć resor i trochę go podklepać i wtedy będzie dobrze.
Dodany obrazek

#5 OFFLINE   126powodow

126powodow

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 43 postów
    • Time Online: 7g 35m 54s

Napisany 24 sierpnia 2013 - 21:00

guti Opon nie zdziera. A zaczęło mi przeszkadzać dopiero teraz, po tym, jak mi znajomy zwrócił na to uwagę :) Teraz aż nie mogę uwierzyć, że wcześniej tego nie widziałam!
zolo Pomyślę o tych kartoflach! Trzeba gromadzić zapasy na zimę :lol:
kaszlak_maniak "linia motorówki" - bardzo mi się to podoba :lol: Techniczna część '126 powodów' zerknie na resor i orzeknie, czy można go bezkolizyjnie wyjąć i poklepać. W innym razie za każdym razem, gdy będę przy aucie, będę zwracać uwagę na tę dziurę.
Dzięki za odpowiedzi!

#6 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 25 sierpnia 2013 - 12:21

Z czasem sam usiądzie, jak u każdego z nas. Ja tam bym się cieszył z takiego resora, ale ja mam specyficzne poglądy na wysokość auta :P

#7 OFFLINE   126powodow

126powodow

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 43 postów
    • Time Online: 7g 35m 54s

Napisany 25 sierpnia 2013 - 13:16

kultowe@op to długotrwały widać proces w tym przypadku, bo trwa już 34 lata! :)

#8 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 26 sierpnia 2013 - 08:13

34 lata na jednym resorze? :o No to Grubo, Ja miałem ostatnio eleganta z 1999 roku to tam resor już jak fale Dunaju wyglądał...



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.