Jump to content


Photo

Przygaszają światła i deska po podłączeniu przyczepy.


1 reply to this topic

#1 OFFLINE   sexybear

sexybear

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 38 posts
    • Time Online: 3g 22m 16s

Posted 16 July 2013 - 00:19

Cześć.

Otóż jakiś czas temu odważyłem się zamontować hak w moim 126p.. :jeje :jeje
Oczywiście wszystko jest banalnie proste, więc zrobiłem wszystko w ciągu półtorej godziny, lecz po podłączeniu przyczepki strasznie słabo (prawie wcale) świecą w niej światła, a na desce rozdzielczej wszystko przygasa że prawie nic na niej nie widać... :evil: :evil:
A jak się już kierunkowskaz którykolwiek włączy to mam istną dyskotekę na desce... ;)
Przygasają wszystkie kontrolki które są włączone, (od świateł, od ręcznego) wraz z zapalaniem się kierunkowskazów :shock:

Alternator mam w porządku, ostatnio wymieniane szczotki i regulator napięcia.
Akumulator nówka sztuka.. 8) kupiony 3 tygodnie temu 8)

Znajomy mówił że masa może być w gnieździe do przyczepki ch...wa, lecz ja uważam że jeżeli by masy nie było to wcale by światła nie świeciły... No chyba że masę pobiera sobie przez dyszel, i hak który jest przykręcony do samochodu.. :roll:

Od razu mówię że w elektryce to ja trochę zielony jestem :>

#2 OFFLINE   wojtas89

wojtas89

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 posts
    • Time Online: 2d 3g 55m 32s

Posted 03 November 2013 - 20:30

Sorry za odgrzewanie kotleta, ale innym to też może się przydać... Kolega dobrze mówił - Masa jest chu*owa. Problem znany w wielu fiatach. Sprawdź masy w przyczepce jak i miejsce, w którym wpiąłeś się do instalacji (Połączenie musi być PEWNE!) Powinno pomóc. Jeśli nie - trzeba gdzie indziej szukać przyczyny...



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.