Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cała prawda O Szerokiej Stali


2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   H_A_R_Y

H_A_R_Y

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • Time Online: 1g 42m 55s

Napisany 25 kwietnia 2013 - 23:54

Witam intersuje sie szeroką stalą w 126p i teraz moję pytanie ile cali wejdzie bez dotykania nadkoli z tyłu i z przodu jakie szerokości opon? jaki profil? czy potrzeba dystansów? czy 7" wejdzie z tyłu? czy w takim wypadku potzrebny jest negatyw? 12" czy 13" od CC lepiej wybrać? I ile w takiej konfiguracji można z glecić? :)

#2 OFFLINE   Magic

Magic

    Master

  • Member
  • 1 474 postów
    • Time Online: 1d 6g 12m 32s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 26 kwietnia 2013 - 07:52

optymalnie na 12" 5,5cala szerokości jest optymalne. I jest dobre do każdej wysokości zawieszenia. przy 5,5 nie zakłada się dystansów. Opon 12" niskich nie znajdziesz w dobrej cenie nie mówiąc już o dostępności. Chyba że od skutera to tak ;)
7j wejdzie ale po co? Będzie wystawać. Chyba że tak chcesz. Negatywu nie zrobisz na takim kole dużego z tyłu.

13" masz już większą dostępność opon. Wtedy 7j od SC wejdzie na tył. Z oponą 165/55 było by dobrze.

Jeżeli chcesz glebić. Zostań na 12"

#3 OFFLINE   motokrzych

motokrzych

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 477 postów
    • Time Online: 2d 19g 41m 10s

Napisany 01 maja 2013 - 17:18

ja mam na sprzedaż ładne oponki 175/60 R13. świetnie się na nich jeździ. były na rekinach 5,5J i było poszerzone nadkole. ale chętnie odsprzedam, bo mam inną koncepcje;)
Dodany obrazekDodany obrazek

chomik: motokrzych40
516-410-545 (proszę raczej o sms)
Lokalizacja Nowy Sącz małopolska
Dodany obrazek

Na sprzedaż chromowane częci
na chomiku mam to co sprzedaję;)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.