Skocz do zawartości


Zdjęcie

renowacja gaźnika


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Grzesiu87

Grzesiu87

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2012 - 12:42

Witam :D od 2 miesiecy jestem posiadaczem fiata 126p i na podstawie tego, co wyczytalem na necie, mam problem z gaźnikiem. Moj maluszek gasnie w czasie jazdy, gdy dam na luz i jestem rozpedzony(podobno wina dyszy biegu jalowego); podczas regulacji gaznika nieda sie wyeliminowac nierownej pracy silnika. Z tego, co sie dowiedzialem, musze wymienic dysze itp. Robilem juz pare napraw w mojej 'bestii' i wiele pomogly mi filmiki i artykuly na necie, jednak jak zajac sie tym gaznikiem- nie wiem. Boje sie, ze cos zepsuje, wiec prosze o jakies porady, artykuly, filmiki itp.- wszystko, co moze mi pomoc przy tym gazniczku.

#2 OFFLINE   metalzkudowy

metalzkudowy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 624 postów
    • Time Online: 1d 22g 4m 47s

Napisany 29 lipca 2012 - 12:47

witaj.

Please Login or Register to see this Hidden Content

tutaj na stronie masz wszystko czego potrzeba. Bardzo rzadko kiedy dysze się wyrabiają chyba że masz sporo syfu to może... ale wtedy by w ogóle nie odpalił. Podstawą jest dokładne przemycie ekstrakcyjną lub nitro, przedmuchanie kompresorem wszystkich dysz, wymienienie uszczelek wraz z oringami.... i na koniec ustawianie pływaka. Masz wszystko opisane w linku ktory Ci podałem
mam wyje-bane w spalanie!

Fiat 126 ELX '98... bo musi być ELEGANT'cko ;)

http://www.terytoriu...-cko-t8343.html



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.