Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obejmy do tłumika do Eleganta


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Aucik

Aucik

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2012 - 11:04

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu mam pewien dość denerwujący problem. Otóż nigdzie (zarówno w hurtowniach, sklepach i w necie) nie mogę znaleźć właściwych obejm do tłumika do Malucha Eleganta (rok produkcji 2000). Wszędzie są tylko obejmy do modelu FL, czyli z lat 1985-1994. Problem w tym, że obejmy z FL nie są dokładnie dopasowane do innego kształtu tłumika w Elegancie (co ciekawe, tłumiki do Eleganta są łatwo dostępne, ale już obejmy do tego tłumika w Elegancie nie) i w rezultacie pomimo solidnego ich przykręcenia, niejednokrotnie ich żywotność wynosi zaledwie góra 300 km i po tym czasie się po prostu urywają, bynajmniej nie na połączeniu śrubowym. To wpływa też na żywotność tłumika, gdyż nie zawsze jadąc w trasie mam możliwość założenia nowych obejm, a jak wiadomo tłumik bez nich długo nie pociągnie. W związku z tym mam pytanie: czy znacie jakiś dobry sposób na rozwiązanie tego problemu? Czy we Wrocławiu i okolicach znacie jakieś miejsca, gdzie można dostać obejmy do tłumika pasujące do Eleganta?
Pozdrawiam.

#2 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 30 lipca 2012 - 07:32

Mi zrobil dziadek obejmy na wzor tych ze sklepu. Nie do urwania sa 8)
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   BOLEKlodz

BOLEKlodz

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 395 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2012 - 14:11

Jak nie idzie kupić w sklepie, to polataj po szrotach, albo napisz ogłoszenie w dziale "giełda"
Daj mi malucha, Nim zwiedzę okolicę.
Będzie wstyd jak wyprzedzę Kubicę
Przez momo kierownicę cały świat jak na dłoni
Chociaż lepiej Brat nie mówić ile ten Fiat ma koni.
- O.S.T.R.
Niedrogi warsztat Łodź - pisac pw :)

#4 OFFLINE   ikarus280

ikarus280

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów
    • Time Online: 45m 24s

Napisany 31 lipca 2012 - 14:30

Albo zaloz tlumik od fla, :D

#5 OFFLINE   Mroziu126p

Mroziu126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 605 postów
    • Time Online: 5g 20m 25s

Napisany 06 września 2012 - 20:05

we wroclawiu na osiedłu kiełczowskim jest sklep na przeciwko nowej biedronki ul kiełczowska 169 coś takiego ;) i tam masz sklepik "auto części" tam dostaniesz obejmy jakie chcesz;)
1989 Polski Fiat 126 BIS 700 sleeper



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.