Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Biały fiat 126p


69 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Sejek

Sejek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 642 postów
    • Time Online: 1g 50m 31s

Napisany 07 lutego 2012 - 22:53

to nie znaczy że masz komuś pisać że jego auto jest do dupy, i żeby je zmieniał ;)


Wybacz, ale pokaż mi gdzie ja tak napisałem ? :crazy:

Po prostu wyrażam SWOJE zdanie, a że to jest forum to mam do tego prawo :ble: :mrgreen:

#62 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 07 lutego 2012 - 23:08

Super xD podoba mi się xD Tylko go odmalować i jakiś tłumik z chromowaną końcówką xD Jak brat mi odda dysk przenośny to wam pokażę jego malucha z lat 90!!

#63 OFFLINE   fsofan

fsofan

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 162 postów
    • Time Online: 3m 21s

Napisany 07 lutego 2012 - 23:47

Ja powiem tak,a mówta se co chce ta auto mega !!!! Ja to auto kojarzę ,z tuningiem tamtych lat i jest super lepsze w 1000% niż rost style bo wtedy auta szybko giną i nikomu się nie podoba to tylko furora na zlotach przez rok np lub dwa i szkoda auta :( moje zdanie Auto mega

#64 OFFLINE   poloska

poloska

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
    • Time Online: 3d 4g 40m 22s

Napisany 07 lutego 2012 - 23:52

Super xD podoba mi się xD Tylko go odmalować i jakiś tłumik z chromowaną końcówką xD Jak brat mi odda dysk przenośny to wam pokażę jego malucha z lat 90!!


Jak tak dalej pójdzie to dowiemy się jak ten maluch wyglądał w halach fabrycznych :lol:

#65 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 07 lutego 2012 - 23:54

Dziwak napisał:
Super xD podoba mi się xD Tylko go odmalować i jakiś tłumik z chromowaną końcówką xD Jak brat mi odda dysk przenośny to wam pokażę jego malucha z lat 90!!


Jak tak dalej pójdzie to dowiemy się jak ten maluch wyglądał w halach fabrycznych Laughing


Myślę że Dziwak miał na myśli malucha jego brata :twisted:

#66 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 08 lutego 2012 - 00:42

Moje zdanie jest takie...

... zderzaki śmietnik, kierownica ładniejsza była by seryjna, malowane klosze przednich migaczy smietnik, malowane obramówki tylnych kloszy śmietnik, i jeszcze to pod przednim zderzakiem... nie wiem jak to nazwać wgl... co to ? od odrzutowca jakiegos ?

ale wskazniki na +





nie ma co dyskutować, i zaśmiecać tematu, spotkamy się na spocie, to podyskutujemy na temat tego auta jak się pojawi i auto i my we dwóch ;)
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#67 OFFLINE   Sejek

Sejek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 642 postów
    • Time Online: 1g 50m 31s

Napisany 08 lutego 2012 - 10:24

i jest super lepsze w 1000% niż rost style bo wtedy auta szybko giną i nikomu się nie podoba to tylko furora na zlotach przez rok np lub dwa i szkoda auta :( moje zdanie Auto mega


niestety ale tu się grubo mylisz . :wink:

spotkamy się na spocie, to podyskutujemy na temat tego auta jak się pojawi i auto i my we dwóch ;)



No aż zajadę może z tej okazji na spota w niedziele :D o ile właściciel potwierdzi obecność :lol: Swoją drogą spot na parkingu podziemnym IKEI ? odp. moze byc na priva :?

#68 OFFLINE   Magic

Magic

    Master

  • Member
  • 1 474 postów
    • Time Online: 1d 6g 12m 32s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 10 lutego 2013 - 15:14

Rozumiem że chyba do tego bolidu poszło moje zawieszenie z pokraka? :)

#69 OFFLINE   Rocky

Rocky

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów
    • Time Online: 14g 12m 48s

Napisany 11 lutego 2013 - 14:37

Ja bym już nic w nim nie zmieniał,aby nasi potomkowie zobaczyli jak się modziło maluchy w latach 90'tych.

#70 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 12 lutego 2013 - 06:19

Rozumiem że chyba do tego bolidu poszło moje zawieszenie z pokraka? Smile


Sejek w takim razie będzie uradowany bo dokładka sama odpadnie przy pierwszym lepszym garbie :D
No właśnie dzieje się coś w temacie ? :D









IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.