Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012.08.17-19 Toruń, 9 Ogólnopolski Zlot Fiata 126p


319 odpowiedzi na ten temat

#201 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 sierpnia 2012 - 11:14

Temat oczyszczony z dyskusji gdzie miał być zlot.

Najpierw pocisnę! Nie rozumiem ludzie jak można się nie umieć dogadać, patrzę na was i kopara w dół

(...) Ale nie rozumiem zostawienia Stasia samego z dość poważnym problemem.... Powiem jedno.... FAJNY KLUB :E

Ja Ci powiem dlaczego nie rozumiesz, bo Cię tam nie było. Trzymasz bardziej z OKMPM niż z TRT i dostałeś odpowiednią relację. Prawda jest taka, że przy wyjeździe stała policja i ani Stasiu ani Quoter nie chcieli ryzykować osobiście wyjazdu Dziadkiem „na bredzie” ryzykując utratę dowodu i ewentualne nieprzyjemności (a wiemy że jeden dowód poleciał i to za zgiętą rejestrację).
A ponadto jeszcze na kempingu Stasiu126p osobiście powiedział mi że zostawia dziadka. Że taki jest PLAN z powodu obecności Policji, jak obaj byli jeszcze na kempingu, czyli przed odjazdem.

Stasiu126p – nie miej do nas pretensji, że nie planowaliśmy postoju w kowalu skoro od początku mówiłeś że jedziesz sam z Damiano i ruszasz o 9:00 z Kowala.

Zlot był OK, ale szczerze lepiej bawiłem się rok temu, afera banerowa do dziś mnie trzyma i jeszcze pocisnę o to Fifiego przez telefon. Dla niewtajemniczonych – zostaliśmy poproszeni w dość nieładny sposób o zdjęcie banera TRT126p, podobnie jak Wolf o zdjęcie www.fiat126pclub.pl z powodu zakazu agitacji „czegokolwiek”. Podobno tylko Rezerwa miała pozwolenie na baner, 126poznań i fan126 wywiesili – nie wiem czy proszeni byli o zdjęcie czy może przymnkniento na nich oko bo ich banery wisiały do końca. Nie ukrywam, że jechałem na zlot Fiata126p a nie MFK, dlatego chciałem (chcieliśmy?) zaprezentować się jak najlepiej – przecież po to były koszulki, woskowanie auta i te 170km żeby na końcu usłyszeć... chcemy fiaty ale nie afiszujcie się tak i to jeszcze w dość ostentacyjny sposób.

A teraz - dzięki wszystkim za przybycie w tym: Gutiemu za pokaz ameliniowego wahacza i za charakterystyczne chodzenie w stroju mechanika po zlocie z rączkami w przedniej kieszeni :), Stasiowi i Radio za klimat lowridera z fają w ustach, Quoterowi za niewybredne komentarze non-stop, Foczce i jego ekipie za klimat melanżu i „pomoc” w przeklejaniu lepy dla Max'a024, Maxowi024 za Listerin; muze; naukę czeskiego i dancing wieczorem, Tomkowi84 za żarciki i nocne pogaduchy, PiotrowiWielkiemu za dzwięk bredy i pokaz sprintu na kempingu, Jarząbkowi za bycie królem DiscoPolo, Galeriankowi za szelki, Dominice i dziewczynom za to że mimo spartańskich upałów szalały non-stop-kemping oraz deptaku; nie zamulały; Kasi i Monice że nie cisnęła Stanleja i Damiano "że im nudno"; Sylwi za ***, Arturowi za towarzystwo i trzeźwą ocenę każdej sytuacji + najt dancingu, KultowemuOP i Oli :P za to że jednak chciało im się szukać tego sznurka do szyby jak nie był potrzebny!!!, kaszlak_maniakowi za to że mimo koszulki się nie zmienił, Poziomkowi za to że był i walczyło TRT z pozycji 126Fanp (baner), Wolfowi za entuzjazm i wizję ponad podziałami (Ave Szatan), morrkowi za to że skupiał na sobie uwagę dziewczyn abyśmy mogli robić coś innego, Evilowi za pogaduchy i chęć pomocy przy naprawie wahacza, Krzysztoferowi za to że mimo braku środków pojechał (miał chyba najmniejszy bagaż-strój deratyzatora w plecaku), Lukaszowi_C za pociski z dystansem, Adamowi za pomoc w przygotowaniu auta, Karolowi13 za to że pojawili się ekipą chociaż na chwilę, Stopkowi i jego ekipie tak samo za towarzystwo i osobiste upewnienie się że kasa doszła;), Michałowip113 za to że od tak poczekał z nami na trasie, Kofeiniemu za obowiązkową obecność w jego artystycznym stylu, Stemplowi za spokój zawsze i wszędzie, Magicowi którego zawsze gdy mijałem na kempingu był w tej samej pozycji tylko miał co innego w rękach, sr99 - ktoś ze starej gwardii też był, Fiatcikowi za denaturat do picia i rozpalania, Cichemu i jego dziewczynie za pomoc rano przy paliwie i wolę walki że jednak podjął wyzwanie i złożył fiata, metaltymek - i wszystko jasne!,djfizyk razem z miłą Panią - nadal ma o mnie złe zdanie:P, Darka i Magdy mimo że znamy się od niedawna postanowili reprezentować TRT w koszulkach, 2 osobowej ekipy Agnieszki i Krzyśka Cabrio za coroczne gwarantowane pojawianie się co roku; raz w roku:), Romiego - Johhny Bravo był na zlocie; skoro jemu jeszcze się chce to ja też odpuścić nie mogę!, Drivera za to że tak dobrze udaje Magica i na odwrót!, Sebcyca za styl w którym nie wiadomo czy się dobrze bawi czy już ma dość ;), oraz wszystkim innym których pisząc tego kilometrowego posta nie pamiętam :roll:

Terytorium było parę razy na podium i tu drugi raz gratulacje!

Jeśli ktoś nie wie co zrobić z materiałami video - zapraszam. W tym roku relacja będzie błyskawiczna bo film kręcony był z myślą o prostym montażu. Zdjęcia pewnie wstawię jutro bo będę znów miał dostęp do kompa w domu.

Wzorem Marchewy - Pozdro650!

#202 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 21 sierpnia 2012 - 14:15

A to spotkałeś mnie i resztę ekipy z Żyrardowa. Trza było się ochłodzić po naprawach i męczącej jeździe w korkach.


Czekałem przy autach, czekałem i nic....

W końcu poszedłem też nad jeziorko, później synek mnie ciągnął:

" Tata! Tata! Chodź, małe auta jadą! Sybko!"

Ale już było za późno :wink:


Musieliśmy się minąć jak byliśmy w wodzie lub podczas obiadu bo generalnie tylko po to tam podjechaliśmy. Ale jak by co to na manu też się pojawiamy:)

#203 OFFLINE   Stopa

Stopa

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
    • :

Napisany 21 sierpnia 2012 - 15:38

hehehehe najwazniejsze że kasa doszła :D , a tak w ogóle również dzieki wszystkim za udany zlocik chociaz nie bylismy długo,niektórych poznałem w koncu osobiscie,wiecej w tym temacie dzialał mój brat.Wywieszenie flag,napisów,emblematów itp TRT nie uważam za jakakolwiek forme agitacji, poprostu informujemy o isnieniu takiego klubu jak TRT, organizacyjnie nie podobał mi sie chaos w drodze z kempingu do miasta, pownno to byc jakos inaczej wyrezyserowane (zwłaszcza że to 9zlot), w efekcie cała kawalkada podzieliła sie na grupy które potem jechały jak chciały, potem było jezdzenie "pod prąd" a nawet jazda po ul.Szerokiej, gdzie obowiązuje kategoryczny zakaz poruszania sie nawet rowerem (główny deptak miasta),generalnie było fajnie, do zobaczenia być może na Manu :) ps.Staś gdyby mi dał znać to bym ściągnął mu auto na drugi dzień do siebie a potem by sobie jakos odebrał. Pozdrawiam całe TRT.
ps2. ale sie rozpisałem ,szok :roll:

#204 OFFLINE   klos

klos

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 20g 48m 44s

Napisany 21 sierpnia 2012 - 20:58

m.a.x.x. I super że byliście, byłem zakręcony na zlocie i uważam że z banerami było nie fer chociaż nie wiedziałem o tej sytuacji, my jako FAN126 (jeżeli się nie mylę to nie było akcji) dopytam POZIOMA
II Atmosfera ludzi była świetna, organizacja według mnie to na 3+


A tak sumując byliście świetni wszyscy i dzięki za atmosferę :D

#205 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 sierpnia 2012 - 21:41

No mam nadzieje ze z naszej rundy po osrodku do I'm sexy and I know it bedzie hit, szkoda ze na 2 przebiegi (probny i finalny), w drugim nie bylo juz rezerwy126p:/
Kto nie bral udzialu na pewno sie zdziwi efektem:D

#206 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 21 sierpnia 2012 - 22:10

klos Nam nikt nie kazał zdejmować, czyli akcji nie było.
Zakończę na tym na razie z naciskiem na słowo na razie.

m.a.x.x. Jak znam wasze projekty to znowu Hit się szykuje martwi mnie tylko, że wziąłem udział akurat w tym niedopracowanym, bo jak tak szybko chcecie opublikować to realizacja była na odwal się pewnie.
Na dobry towar trzeba poczekać, więc nie popędzać kolegów :ble:

#207 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 21 sierpnia 2012 - 22:33

Znaczy się chcesz poziomek czekać na ten klip tyle czasu, ile niektórzy czekają na klip ze zvolenia 2007? 8)
Dodany obrazek

#208 OFFLINE   metaltymek

metaltymek

    Zaawansowany

  • Member
  • 433 postów
    • Time Online: 4d 11g 32m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 sierpnia 2012 - 22:49

Please Login or Register to see this Hidden Content



Please Login or Register to see this Hidden Content


Masz prawo zachować milczenie. Wszystko co napiszesz może zostać zmoderowane.


#209 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 sierpnia 2012 - 23:30

metaltymek - nareszcie mam jakieś foty samego siebie i to "w pracy"! Dzięki!

#210 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 22 sierpnia 2012 - 06:43

kaszlak_maniak Aż tak to nie :roll:

metaltymek Jak zwykle zajefajne foty. :shock:

#211 OFFLINE   jjarzombekk

jjarzombekk

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów
    • Time Online: 13g 48m 15s

Napisany 22 sierpnia 2012 - 10:24


Wychwalam swoją ziemię i pierdolę ściemę,
I nawet kiedy będę sam, nie będzie ze mną nikogo,
Będę szedł swoją drogą...


#212 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 14:22

No podstawy montażu masz opanowane perfekt :) Przez 2 lata znajomości z Jarząbkiem nasłuchałem się więcej DiscoPolo niż przez całą resztę życia!

#213 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 22 sierpnia 2012 - 15:09

buhaha ojoj ojojoj 6.50 Dałem radę (Dojechaliśmy już na zlot) reszta na potem DAM RADĘ :arrow: Jakoś :|

#214 OFFLINE   Grabarrra

Grabarrra

    Zaawansowany

  • Member
  • 118 postów
    • Time Online: 9g 35m 15s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 17:14

jjarzombekk chylę czoła! bierz materiały od Maxxa i sklej zvoleń :D

#215 OFFLINE   Driver

Driver

    Master

  • Member
  • 557 postów
    • Time Online: 2d 15g 17m 23s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 17:35

m.a.x.x. zapomniałeś kto przywiózł % zaopatrzenie % na grila ? :devil: pare butelek zagineło :mrgreen:

3894cc4b71026425m.jpg


#216 OFFLINE   jjarzombekk

jjarzombekk

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów
    • Time Online: 13g 48m 15s

Napisany 22 sierpnia 2012 - 18:46

No ej JA po gastronomiku jestem a nie poo informatyce :P
Trza się cieszyć z tego co jest bo mogło by nic nie być :P

Driver Wóda z żelkami kosmos dla mojej głowy :D:D

Wychwalam swoją ziemię i pierdolę ściemę,
I nawet kiedy będę sam, nie będzie ze mną nikogo,
Będę szedł swoją drogą...


#217 OFFLINE   Driver

Driver

    Master

  • Member
  • 557 postów
    • Time Online: 2d 15g 17m 23s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 19:54

Hahaha i nie tylko dla twojej :devil: Galerianek uciekał już odemnie :jupi: a potem znikł razem z hulajnogą :devil:

3894cc4b71026425m.jpg


#218 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 21:27

Driver Ty mi się z Magikiem ciągle mylisz!

#219 OFFLINE   Driver

Driver

    Master

  • Member
  • 557 postów
    • Time Online: 2d 15g 17m 23s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 21:34

No tak maluszki czerwone i dwa blondaski :devil:

3894cc4b71026425m.jpg


#220 OFFLINE   Magic

Magic

    Master

  • Member
  • 1 474 postów
    • Time Online: 1d 6g 12m 32s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 22 sierpnia 2012 - 22:00

To jakaś magia jest :D Driver nawet nie zwróciłem uwagi żeś Ty blondyn ! :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.