Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głośniki w drzwiach


9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 11 grudnia 2011 - 20:48

Zaczynam zbierać informacje o audio. W którym miejscu najlepiej wyciać miejsce pod głośnik, i którędy puścić kable ? Z czego zrobić dystans ? I co muszę jeszcze zrobić ?

Co myślicie o takich głośnikach? Są cieńkie:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Jakie głośniki polecacie ?
coś takiego by dało radę ?

Please Login or Register to see this Hidden Content


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#2 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 12 grudnia 2011 - 00:15

Znowu wałkujemy audio. Rozumiem, że chcesz budować coś konkretnego? Więc nie kupuj głośników koaksjalnych. Bo co z tego, że one mają gwizdki, jak te gwizdki będą Ci grać w nogi i będzie brzmiało z dupy. Głośniki średniotonowe w drzwi, gwizdki gdzieś w przednie słupki, do tego dobrą skrzynię basową i nie żałować na wzmacniacz i będzie grało dobrze. W jakieś zabawy w głośniki do tyłu, czy jakieś głośniki typu 6x9 w ogóle nie widzę sensu, no chyba że Twój maluch będzie autem rodzinnym, wiecznie będziesz jeździć z kompletem pasażerów i wyciąganie skrzyni będzie kłopotliwe. No ale o to to bym Cię raczej nie podejrzewał. 8)

No i żeby mieć NAPRAWDĘ DOBRE audio, to wiesz... sumkę trzeba przeznaczyć już raczej czterocyfrową i to na pewno nie z jedynką z przodu. :E
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 13 grudnia 2011 - 09:31

Ja zrobilem tak:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Dodany obrazek

#4 OFFLINE   dieludolfs

dieludolfs

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
    • Time Online: 54m 4s

Napisany 19 grudnia 2011 - 01:18

O ile można podpiąć się do tematu... czy głośniki 135mm wchodzą w drzwi ST bez dystansów oraz modyfikacji blach?
Dodany obrazek

Das Auto ist nicht schlecht...

#5 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 19 grudnia 2011 - 07:25

No i żeby mieć NAPRAWDĘ DOBRE audio, to wiesz... sumkę trzeba przeznaczyć już raczej czterocyfrową i to na pewno nie z jedynką z przodu. :E

A czy ja mówię że wszystko będę robił na raz ? Z czasem coś złożę :)

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#6 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 19 grudnia 2011 - 15:21

Znając Ciebie to już byś chciał te głośniki wkręcać i podłączać, dlatego próbuję trochę ostudzić Twoje zapały. :P No bo szkoda kupować teraz tańsze głośniki z myślą, że za pół roku będzie się je wywalać, żeby wstawiać mocniejsze. Zakup jednego miesiąca jakieś lepsze głośniki, schowaj na półkę w szafie i niech leżą i czekają na resztę zestawu. 8)

A jak nie masz w aucie totalnie żadnego audio i chcesz, żeby Ci cokolwiek pobrzęczało, to kup za te 60-100zł jakąś gotową tylną półkę do podłączenia bezpośrednio pod radio, za drugie tyle jakiegoś aktywnego suba i na "przejściowe audio" więcej nie ma co pieniędzy wydawać. Bo głośniki jest kupić łatwo, ale potem na pewno nieużywane głośniki będziesz chciał sprzedać, a żeby je sprzedać nie tracąc na tym zbyt dużo już może być problem.
Dodany obrazek

#7 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 19 grudnia 2011 - 16:56

kaszlak_maniak półkę mam. Jak będą głośniki w drzwiach, to półka zniknie. A na tyle pojawi się coś dużo większego :>

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#8 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 19 grudnia 2011 - 18:55

O no to tym bardziej nie spiesz się z wyborem głośników. ;)
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 19 grudnia 2011 - 19:23

A głośniki z syczkami raczej odpadają? Bo mam 2 fajne alphardy, grają bardzo ładnie. :)

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#10 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 19 grudnia 2011 - 19:25

Przeczytaj trzy pierwsze zdania w moim pierwszym poście w tym temacie. :E
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.