Jump to content


Photo

Silnik od Hondy Civic 1.4 16v Jakieś wskazowki ??


23 replies to this topic

#21 OFFLINE   maluch790

maluch790

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 26 posts
    • Time Online: 1g 8m 10s

Posted 06 April 2014 - 17:23

To bedzie za ciężkie skrzynia z toyoty waży za dużo wybierak pewnie jest na linki bedziesz musiał przerobić mechanizm zmiany biegów następny problem to taki czy wałek sprzęgłowy wejdzie w otwór centrujący w wale musisz też tarczy z toyoty poszukac żeby zmieściła sie w docisk z hondy przy takiej zabawie to tylko wentyle na przód 240mm na tył lite najlepiej lite przednie z cc zaciski z punto tylne

#22 OFFLINE   Malszatan

Malszatan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 posts
    • Time Online: 53m 48s

Posted 20 April 2014 - 08:13

To wszystko z silnikiem skrzynią i sprzęgłem jest już ogarnięte, bede miał przebudowane tylne piasty na przeguby homokinetyczne, to robi mi też ten sam projektant co projekt flanszy, wszystko bedzie git :D  tarcza z toyoty ma taką samą średnice jak z hondy ponieważ te silniki się niczym nie różnią tylko tym że honda jest prawo a toya lewo obrotowa. Jedyny problem to bedzie tylko z kasetą od biegów ale tym też sie nie martwie ponieważ wszystko można ogarnąć nie ma że nie , tylko trzeba bedzie się troche pomęczyć ale dam radę . Zaciąłem sie na tym projekcie i nikt nie zmieni mojego zdania. Po pierwszym setapie planuje zaturbić maluszka pod 200 koni :D .



#23 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 posts
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Posted 21 April 2014 - 16:04

w takim razie z ciekawością wyczekujemy zdjęć z prac i końcowego rezultatu :)



#24 OFFLINE   Michalbtm

Michalbtm

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 posts
    • Time Online: 17g 24m 14s

Posted 05 May 2014 - 21:27

To wszystko z silnikiem skrzynią i sprzęgłem jest już ogarnięte, bede miał przebudowane tylne piasty na przeguby homokinetyczne, to robi mi też ten sam projektant co projekt flanszy, wszystko bedzie git :D  tarcza z toyoty ma taką samą średnice jak z hondy ponieważ te silniki się niczym nie różnią tylko tym że honda jest prawo a toya lewo obrotowa. Jedyny problem to bedzie tylko z kasetą od biegów ale tym też sie nie martwie ponieważ wszystko można ogarnąć nie ma że nie , tylko trzeba bedzie się troche pomęczyć ale dam radę . Zaciąłem sie na tym projekcie i nikt nie zmieni mojego zdania. Po pierwszym setapie planuje zaturbić maluszka pod 200 koni :D .

 

 

WTF ?? :crazy:

 

i tyle by bylo na ten temat jak sadze





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.