Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silnik od Hondy Civic 1.4 16v Jakieś wskazowki ??


23 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   maluch790

maluch790

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
    • Time Online: 1g 8m 10s

Napisany 06 kwietnia 2014 - 17:23

To bedzie za ciężkie skrzynia z toyoty waży za dużo wybierak pewnie jest na linki bedziesz musiał przerobić mechanizm zmiany biegów następny problem to taki czy wałek sprzęgłowy wejdzie w otwór centrujący w wale musisz też tarczy z toyoty poszukac żeby zmieściła sie w docisk z hondy przy takiej zabawie to tylko wentyle na przód 240mm na tył lite najlepiej lite przednie z cc zaciski z punto tylne

#22 OFFLINE   Malszatan

Malszatan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
    • Time Online: 53m 48s

Napisany 20 kwietnia 2014 - 08:13

To wszystko z silnikiem skrzynią i sprzęgłem jest już ogarnięte, bede miał przebudowane tylne piasty na przeguby homokinetyczne, to robi mi też ten sam projektant co projekt flanszy, wszystko bedzie git :D  tarcza z toyoty ma taką samą średnice jak z hondy ponieważ te silniki się niczym nie różnią tylko tym że honda jest prawo a toya lewo obrotowa. Jedyny problem to bedzie tylko z kasetą od biegów ale tym też sie nie martwie ponieważ wszystko można ogarnąć nie ma że nie , tylko trzeba bedzie się troche pomęczyć ale dam radę . Zaciąłem sie na tym projekcie i nikt nie zmieni mojego zdania. Po pierwszym setapie planuje zaturbić maluszka pod 200 koni :D .



#23 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 21 kwietnia 2014 - 16:04

w takim razie z ciekawością wyczekujemy zdjęć z prac i końcowego rezultatu :)



#24 OFFLINE   Michalbtm

Michalbtm

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów
    • Time Online: 17g 24m 14s

Napisany 05 maja 2014 - 21:27

To wszystko z silnikiem skrzynią i sprzęgłem jest już ogarnięte, bede miał przebudowane tylne piasty na przeguby homokinetyczne, to robi mi też ten sam projektant co projekt flanszy, wszystko bedzie git :D  tarcza z toyoty ma taką samą średnice jak z hondy ponieważ te silniki się niczym nie różnią tylko tym że honda jest prawo a toya lewo obrotowa. Jedyny problem to bedzie tylko z kasetą od biegów ale tym też sie nie martwie ponieważ wszystko można ogarnąć nie ma że nie , tylko trzeba bedzie się troche pomęczyć ale dam radę . Zaciąłem sie na tym projekcie i nikt nie zmieni mojego zdania. Po pierwszym setapie planuje zaturbić maluszka pod 200 koni :D .

 

 

WTF ?? :crazy:

 

i tyle by bylo na ten temat jak sadze





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.