Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maluchem w dłuuugą podróż?


25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 28 marca 2011 - 23:41

jeżeli wszystko jest ok, to rejestracja zajmie Ci tyle co wizyta w urzędzie tablice masz od ręki :) tyle że dowód tymczasowy dają na min tydzien, a poźniej oddajesz po ok tygodniu czy dwóch miękki i dają twardy...także lipa troche, chyba że jakoś się dogadasz, tylko nie wiem czy jest możliwość przyspieszyć ten proces...jeżeli jesteś z tego samego woj. co poprzedni właściciel,, to jest możliwość zostaiwenia tablic, oczywiście jeśli są już białe.

CO do stanu technicznego, jeżeli sam nie jesteś w stanie sprawdzić tego tak w miare dokładnie (ustawić obejrzeć wymienić co potrzeba) to polecam odwiedzić jakiś polecany warsztat lub mechanika na taki ogólny przegląd. Tylko dobrze by było jakiegoś pewnego znaleźć, co by był wiarygodny



jaki tydzien halo??
nie przesadzasz moze u ciebie w pruszkowie tyle trwa drukowanie papierkow w wiekszych miastach takich jak lodz trwa m-c ok bite 3 tyg.
ja jak przerejestrowywalem malucha z pabianic na lodzkie czekalem prawie m-c na twardy dowod.a to sa sasiadujace ze soba powiaty :?:


Ale czy na dowodzie tymczasowym, mogę opuścić granicę Polski? Bo jeżeli tak, to po tygodniu odesłał bym miękki dowód ojcu do Warszawy i poszedł bym wymienił w moim imieniu na twardy?

jesli osoba upowazniona do odbioru jest osoba z pierwszej linii tzn ojciec matka nie jest pobierana oplata;po uprzednim okazaniu upowaznienia napisanego przez wlasciciela pojazdu;hmm czy mozesz opuscic terytorium RP nie wiem.

#22 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 29 marca 2011 - 13:20

nie jestem z pruszkowa;p
MAŁY, ALE WARIAT

#23 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 29 marca 2011 - 22:20

ale tez z jakiejs wsi zabitej dechami gdzie jest koniec swiata psy szczekaja dupami i pija wode ogonami i sa 4 domy na skos :mrgreen:

#24 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 29 marca 2011 - 22:40

z pięknego niedużego miasta powiatowego z piękną okolicą... Jestem dumny z miasta w którym sie wychowałem 8)
MAŁY, ALE WARIAT

#25 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 31 marca 2011 - 18:13

Generalnie , ja ze sobą wziąłbym jeszcze z 1l oleju do silnika (tak na zaś), 5l baniaczek z paliwkiem. Lepiej mieć niż niemieć.

#26 OFFLINE   itchy

itchy

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 72 postów
    • Time Online: 2g 24m 33s

Napisany 31 marca 2011 - 20:34

Witaj.
Ogólnie to nie widzę najmniejszego problemu. Nie ma czym się stresować.
Jak chcesz to ekipa z Warszawy chętnie zrobi Ci przegląd auta przed drogą.
Jakby co to chętnie sam wsiądę i Ci go dowiozę :)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.