Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamek klapy


6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Krzyż

Krzyż

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • :

Napisany 30 listopada 2010 - 23:32

Przy dzisiejszym odsniezaniu auta doslownie wypadl mi zamek z tylnej klapy. Pytanie brzmi co moglo to spowodowac i jak to naprawic? Nie znalazlem zadnego zlamania ani miejsca o co moze sie zamek zaczepiac by nie wypasc.
Mam w rekach 3 elementy: Zamek, sprezyne odpychajaca zamek i jakby tulejke ktora dociska dzwigni od klapy.

#2 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 01 grudnia 2010 - 10:44

Pozostaje kupić na Aleksandrowskiej nowy zamek, przełożyć swoja wkładkę i wmontować w klapę.

#3 OFFLINE   Krzyż

Krzyż

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • :

Napisany 01 grudnia 2010 - 11:52

Kupic nowy zamek, no ok, ale musze wiedziec jak i na czym to sie trzyma bo nie moge dojsc do tego :/ Bo co mi z nowego zamka jak nie bede wiedzial jak go zalozyc :D Musi cos byc, jakis zaczep/zatrzask zeby nie wypadalo to z klapy.

#4 OFFLINE   krzysztofer00

krzysztofer00

    Master

  • Member
  • 1 058 postów
    • Time Online: 7g 51m 37s

Napisany 01 grudnia 2010 - 12:43

wystają wszystkie szpilki z zamka??
ew chodzi Ci o ten plastik który siedzi w klapie czy ta wkładke w którą wkładasz kluczyk??

#5 OFFLINE   Krzyż

Krzyż

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • :

Napisany 01 grudnia 2010 - 15:17

Samo to cholerstwo kwadratowe na kluczyk, plastik zeby zlapac reka i pociagnac jest caly

#6 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 01 grudnia 2010 - 16:07

Przycisk trzyma się na taką "zapinko-wsuwkę". Na siłę się ją tam przewleka, przez bębenek. Na bębenku musisz mieć "napiłowane" wąskie miejsce na coś takiego.

#7 OFFLINE   Krzyż

Krzyż

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
    • :

Napisany 01 grudnia 2010 - 18:26

No bylo cos, Moze cos da sie dorobic :P Arek mam nadzieje nie zapomni mi zamka przywiezc :D i zrobie z dwoch jeden. Fajnie by bylo jakby jeszcze kluczyk ten sam zostal ;/



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.