Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010.09.25 Łódź-Manufaktura, 10 lat od zakończenia produkcji 126p


180 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Szczepan

Szczepan

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisany 25 września 2010 - 20:16

A o to moje zdjęcia reszta będzie później :D

Please Login or Register to see this Hidden Content


Dodany obrazekDodany obrazek
D'N'B-Dobry bass cały czas :D
Nadworny awanturnik :mrgreen:

#62 OFFLINE   kwoik

kwoik

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 52m 24s

Napisany 25 września 2010 - 20:23

Super! To mój pierwszy zlot,ale bardzo udany!

#63 OFFLINE   swiety

swiety

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów
    • :

Napisany 25 września 2010 - 20:49

brawa, fajny pomysł szkoda że konkursów nie było żadnych ale i tak brawa dla organizatorów

#64 OFFLINE   kwoik

kwoik

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 52m 24s

Napisany 25 września 2010 - 20:58

Były konkursy:) A przynajmiej jeden. Wygrałem dotykowy telefon stacjonarny.Ale bedzie chociaż pamiątka .
To konkurs malowania fiatów 126p.swiety,który to twój wózek?mój to zielony z czarnymi rejestracjami.

#65 OFFLINE   Yoshi

Yoshi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
    • :

Napisany 25 września 2010 - 21:06

Podziękowania dla organizatorów :)

To ja teraz proszę o tak liczne grono na spot spontanach ;)

#66 OFFLINE   swiety

swiety

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów
    • :

Napisany 25 września 2010 - 21:08

ja to jestem mechanik-striptizej tej pani powyżej :devil:

#67 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 25 września 2010 - 21:25

organizatorów ?
czyli tych ludzi którzy woleli sie bawić niz zając sie organizacja i dopięciem wszystkiego na ostatni guzik...
"scena" tak nazwijmy ten al'a podeścik... na którym rysowały dzieci... z ilorazem inteligencji albo +500 albo 3

Please Login or Register to see this Hidden Content



ciekawy napis...
poza tym... stalismy wszyscy przy autach... chwilami potrzebny był organizator a ów takiego nigdzie nie było...
i czy ktoś wiedział prócz arka ze był konkurs "ile osób wejdzie do malucha" ?? ja sie dowiedziałem z TVNu chwile temu a szkoda... bo ludzie sie pchali do arka fury...
sporo niedociągnieć... nie mówie ze tragicznie ale sądze ze organizator sporo olał i nie dopioł wszystkiego a poza Tym jak jechałem na rynek sam nie wiedzyłem ze to robie :D wypas :D
podpis.png

 

 

#68 OFFLINE   swiety

swiety

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów
    • :

Napisany 25 września 2010 - 21:32

Quoter nie przesadzaj. Info jak najbardziej było:

Please Login or Register to see this Hidden Content


link z pierwszej str tego tematu. Mi tam chodzi jedynie o to że rozpisane konkursy się nie odbyły. Po prostu brakło ogólnodostępnej rozpiski gdzie i kiedy się te konkursy miałby rozgrywać.

#69 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 25 września 2010 - 21:34

Fantastyczny zlot, ale padam...
Jutro coś napiszę i wrzucę kilka swoich zdjęć.

#70 OFFLINE   Szczepan

Szczepan

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisany 25 września 2010 - 21:35

Spoko :D
A i reszta fotek (no i oczywiście ja ze Stasiem w urwisie :D ):

Please Login or Register to see this Hidden Content


Dodany obrazekDodany obrazek
D'N'B-Dobry bass cały czas :D
Nadworny awanturnik :mrgreen:

#71 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 25 września 2010 - 21:36

to również kwestja organizacji facet z ochrony mówił ze to dziw ze my nic nie wiemy na temat tego jak sie mamy ostawiać itp. bo defacto tak było ze było powiedziane wjazd do manu i to wszystko...
np taki baner z adreem tej strony co tam to podajecie choć do stron której ja robiłem w pierwszych klasach gim jej daleko... ale baner gdzie jest ?
organizator nasrał na niego i zostawił go na fontannie za podestem.. i piter go zebrał...
mi sie wydawało jak by pod koniec miał wyjebane juz na to... rano zamiast zająć się prądem był na motodromie... a prądem ja się zajmowałem choć nie wiem na jaki huj on powiedział zeby ten prąd tam był :x
podpis.png

 

 

#72 OFFLINE   Szczepan

Szczepan

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisany 25 września 2010 - 22:00

Baner ma M.a.x.x
Dodany obrazekDodany obrazek
D'N'B-Dobry bass cały czas :D
Nadworny awanturnik :mrgreen:

#73 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 25 września 2010 - 22:20

Jak dla mnie było zajebiście :) I w dodatku to III miejsce :D

#74 OFFLINE   Radnaro

Radnaro

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 85 postów
    • Time Online: 5g 6m 4s

Napisany 25 września 2010 - 23:10

Jak na moj 1 zlot z moim 1 autem to było gitesowo :D szkoda ze ten konkurs na pojemnosc malca sie nieodbył bo w moim GreenKidzie sie wepchło 10 osób, w dodatku spiewali xD masakra xD

#75 OFFLINE   kofeini

kofeini

    Zaawansowany

  • Member
  • 425 postów
    • Time Online: 15g 23m 53s

Napisany 26 września 2010 - 00:37

to również kwestja organizacji facet z ochrony mówił ze to dziw ze my nic nie wiemy na temat tego jak sie mamy ostawiać itp. bo defacto tak było ze było powiedziane wjazd do manu i to wszystko...
np taki baner z adreem tej strony co tam to podajecie choć do stron której ja robiłem w pierwszych klasach gim jej daleko... ale baner gdzie jest ?
organizator nasrał na niego i zostawił go na fontannie za podestem.. i piter go zebrał...
mi sie wydawało jak by pod koniec miał wyjebane juz na to... rano zamiast zająć się prądem był na motodromie... a prądem ja się zajmowałem choć nie wiem na jaki huj on powiedział zeby ten prąd tam był :x


Dziękuję Wszystkim za pomoc i cierpliwość, a przede wszystkim za obecność i udział w imprezie :) Nie wszystko poszło tak, jak można by sobie wymarzyć. Za wszelkie trudy organizacyjne przepraszam, ale mam nadzieję, że się dobrze bawiliście.
Dziękuję Wojtiemu, że jak zwykle, stanął na wysokości zadania i zrobiliśmy to razem!
Dzięki dla Automobilklubu Łódzkiego, szczególnie dla Włodara, za udostępnienie toru i profesjonalną obsługę zawodów.
Dziękuję startującym w zawodach! Lidii Barańskiej-Szulc gratuluję zwycięstwa. Automobilklub Łódzki jest otwarty na robienie imprez regularnie, więc proponuję korzystać!!!
Prądem zajmowali się Quoter i Lizard, którym dziękuję za zaangażowanie. Piterowi dziękuję za to, że wreszcie dotarł do NAS z powrotem i malaryka spucował; a za odbiór fantów z mańki szczególny szacunek.

WSZYSTKIM NIESFRUSTROWANYM - za czerpanie zwyczajnej radochy z imprezy - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!

Teraz odeśpię 5 ostatnich dni, bo padam na pysk. Pozdrawiam Paweł Kawiński - Kofeini

#76 OFFLINE   Marcinb858

Marcinb858

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
    • Time Online: 1d 15g 47m 37s

Napisany 26 września 2010 - 00:39

Było zajebiście i te zdziwienia ludzi co byli na manufakturze jak wjechaliśmy tam naszymi maluszkami - niezapomniane :D Oddział świętokrzyski tzn ja z Kubą dotarliśmy do domu.Oby więcej takich zlotów :D

#77 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 26 września 2010 - 08:13

Dziękujemy za miły zlot Poznań powrócił na swoje terytorium ;-) fotki dodam u siebie na stronie później.

Organizacja jak organizacja, ale minus jest za brak info na temat wjazdów i wyjazdów do manu, ale plus dla organizatora, że umiał przeprosić i przyznać się do błędu, ale i tak super było :wink: zrobiliśmy ponad 500 km bez najmniejszej awarii, i zaleta jazdy do Łodzi to autostrada (chociaż minus że stawiają dodatkowe bramki :cry: )
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#78 OFFLINE   kwoik

kwoik

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 52m 24s

Napisany 26 września 2010 - 08:50

Fajnie było. Może organizacja troche zawaliła,a co z tego. Dobre miejsce do zlotów ta manufaktura!Czy quortek może mnie widziałeś w tym tvn-ie ,bo dawałem wywiad dla tvn24.

#79 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 26 września 2010 - 08:52

nie tvn tylko ma zdjęcie na stronie zadnego materiału nie widziałem za to na TVP3 jest w ŁWD "małe jest piekne"
podpis.png

 

 

#80 OFFLINE   kwoik

kwoik

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 52m 24s

Napisany 26 września 2010 - 08:59

Tak,ale o 18.30,a w wieczornych LWD nie było nic. O 18.30 to ja jeszcze w domu nie byłem.
(jak mam sie starać o membera?)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.