Skocz do zawartości


Zdjęcie

DYSTANSE 5mm


8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 20 lutego 2010 - 21:11

no witam mam pytanie ... nudziło mi się dziś i spłodziłem sobie dystanse do maluszka trochę dłubania miałem ale co nie co mi się udało a tu mam problem bo mają grubość 5mm i nie wiem czy nie uszkodzę śrub na zdjęciach widać że z przodu 3mają mi się felgi na piaście to tu raczej problemu nie powinienem mieć lecz z tyłu widać że to już same śruby 3mają felgę a myślałem żeby na przód dać dystanse 1cm i wtedy też nie będzie mi piasta 3mać felg... jest możliwość uszkodzenia śrub urwania się czegoś czy jak?? bo nie chciał bym mieć jakiś niespodzianek a chciałem sobie zrobić jeszcze 4 dystanse po 5mm by dać po 2 na 1 koło z przodu ... proszę o szczegółową wypowiedź :roll: :)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content



#2 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 20 lutego 2010 - 22:04

z czego je wytoczyłes ??
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#3 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 20 lutego 2010 - 22:32

z tarcz hamulcowych rozstaw 4x98

#4 OFFLINE   MAD_DOGG

MAD_DOGG

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
    • Time Online: 4g 25m 41s

Napisany 21 lutego 2010 - 10:34

Pewnie zaraz ktoś mądry Ci napisze że jezdzi 5 lat na takich i jest super, ale to jedno z większych druciarstw, felga powinna trzymać się głownie na tulei centrującej a nie na śrubach. Poza tym nie ma sensu zakładanie tak cienkich dystansów, żeby to miało ręce i nogi i wpływ na trakcję wypada dać przynajmniej 20mm na stronę.
RACE TECH

#5 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 21 lutego 2010 - 11:28

no właśnie wiem żeby to miało sens to najlepiej jest daleko to rozstawić tylko w tym rzecz że nie wiem jak w piaście zrobić takie śruby oraz jak zrobić tak wystającą bulwę piasty

choć z innej strony nawet te 5mm jest leprze niż seria :lol:

#6 OFFLINE   MAD_DOGG

MAD_DOGG

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
    • Time Online: 4g 25m 41s

Napisany 21 lutego 2010 - 13:24

No trzeba kupić szpilki, bo zawsze wyjdą taniej niż dłuzsze śruby i dystanse z pierścieniem centrującym:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


RACE TECH

#7 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 21 lutego 2010 - 20:19

no no... dystanse bardzo ciekawe ale od ceny czkawki można dostać... przynajmniej już wiem jak to zrobić by felga mi się 3mała na piaście i wiem jak to jest już skonstrułowane ale w tym przypadku muszę dać nowe dłuższe śruby ?? czy zrobić takie wystające szpilki z piasty ??

#8 OFFLINE   zolo

zolo

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
    • Time Online: 4d 2g 45m 58s

Napisany 22 lutego 2010 - 18:39

Ceny za te alu dystanse sa znosne (nie wygorowane). A ty kropek to pewnie za 10 zloty bys takie chcial :rotfl: . 5mm nie ma sensu zakladac bo to nic nie da-je aby wage se zwiekszasz.

#9 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 23 lutego 2010 - 14:52

coś czuję że będę musiał sie wykazać inwencją twurczą i zrobić sobie samemu dystanse takie jakie były widoczne na zdjeciach

zolo nie koniecznie za 10 zł :mrgreen: ale z 50 zł moge za taki komplet dać bo jak dla mnie jest to po prostu kawałek stoczonej blachy poszeżającej koła nic więcej...

a mam pytanie... koło nie może wystawać po za zarys auta a jeszcze przed założeniem dystansu na tylne koła juz mi się wydawało ze nawet to seryjne wystaje po za zatrys... może mi ktoś wytłumaczyć czemu miałem takie wrażenie ?? w tym przypadku jak bym dał to maxymalne 5.5" co żekomo mieści się w malcu to by wystawało jak skurczybyk... jak to jest z tymi kołami

a także sory za błędy ale pisze z kompytera szkolnego więc tu nie mam możliwości poprawek błędów dziękuję za uwagę :mrgreen:



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.