Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z układem kierowniczym


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Adrian.D

Adrian.D

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • :

Napisany 08 lutego 2010 - 19:23

Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem :wink: .
Mam problem z układem kierowniczym. Mianowicie bardzo ciężko sie kręci kierownicą i od czasu do czasu słychać jakiś dziwny zgrzyt w okolicach drążka być może jest to przyczyna taka że mam poprostu nienasmarowany układ kierowniczy? Moje pytanie jest takie . Jak nasmarować/naoliwić układ kierowniczy? lub jakie mogą być inne przyczyny tych "niedolegliwości".

Pozdrawiam Adrian.D

#2 OFFLINE   pelek126p

pelek126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów
    • :

Napisany 08 lutego 2010 - 19:58

Witamy nowego użytkownika pierwsze prosimy o wypełnienie podstawowych danych czyli skąd się pochodzi itp.

a kierownice smaruje się tam nad pedałami jak idzie i później raczej na kanał musisz wjechać żeby od dołu posmarować tam gdzie są kolumny czy coś takiego nie wiem zbytnio ale pomogłem jak mogę pozdrawiam

#3 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 08 lutego 2010 - 20:07

Smaruje się zwrotnice za pomocą smarownicy i uzupełnia - wymienia olej w przekładni kierowniczej.

#4 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 08 lutego 2010 - 20:24

Mandolina z ust mi to wyjołeś :P

#5 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 08 lutego 2010 - 21:26

aby uzupełnić olej musisz przekładnie wyjąć i tam będzie taka śróbka dziwna to uzupełnisz ale ogólnie ci radzę wymienić przekładnię jeśli ci zgrzyta bo to tak to jest ju coś z zębatkami :?

#6 OFFLINE   Adrian.D

Adrian.D

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • :

Napisany 09 lutego 2010 - 18:06

Słyszałem taką ciekawostkę od mojego ojca ,że niektórzy użytkownicy małych fiatów którzy niemieli dostępu do kanału i warunków zejścia pod auto w bagażniku kątówką wycinali kawałek blachy aby mieć dostęp i nasmarować okład kierowniczy. Słyszeliście coś o tym?



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.