Skocz do zawartości


Zdjęcie

nasze stanowiska pracy :)))


70 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 05 stycznia 2010 - 23:03

witam pomyślałem o zrobieniu takiego tematu by każdy się pochwalił swoimi miejscami pracy gdzie nocują ich maleństwa i gdzie przechodzą swoje mody lub reanimacje i historią tego miejsca :) ... ja pomyślałem że dam ten temat bo ciekawie by było się co nie co dowiedzieć a także dużo osób się mnie pytało czy mam w ogóle warunki pracy na taką reanimacje co ja robię dam małą historie warsztatu:

warsztat ma już ok ponad 20 lat :) pierwsze auta które przez niego przelatywały to głównie żuki i maluchy żukami kiedyś rodzice handlowali oraz maluchami z tego co mi wiadome przez ten warsztat przecisneło sie ponad 1000 maluchów z czego połowa z nich była moich rodziców na miejscu pomieszczenia lakierniczego na początku było zwykłe okno kupa złomu w środku i jakieś szafki na klucze po pewnym czasie zostały tam wykute drzwi i powstało pomieszczenie lakiernicze czyli to jest to pomieszczenie które widać z tym srebrnym samochodem lecz na okres zimowy sie tam zrobiła przechowalnia :) na miejscu malucha było pomieszczenie do dłubania czyli zestaw kluczy dziurkacze do metalu i wszystko co mechanikowi potrzeba z reszta część widać na ścianie i na stole a pod maluchem znajduje sie kanał głębokość ok 180cm na dalszym pomieszczeniu stoi MERCEDES B180 w chwili obecnej przeszedł reanimacje słupek z całym bokiem został naprostowany podłużnica zrobiona nie długo silnik wjedzie na swoje miejsce wnioskując z tych słów jest to pomieszczenie pokasacyjne w ziemi znajdują sie stalowe rury pomagające zapierać się na różnych elementach na wiosne znajdzie sie w tym pomieszczeniu wyciągarka do silnika :) czeka na swój czas ... wyciągarka ma udźwig chyba ok 1 tony tutaj prezentuje zdjęcia wszystkiego i dochodzi zdjęcie z maluszkiem na stanowisku lakierniczym zdjęcie z wakacji gdy tam było jeszcze w miarę schludnie ogólnie na wiosne dam kolejne zdjęcia jak to wygląda tak jak jest ogarnięte czyli gdy już mój projekt będzie kończony a mercedes będzie jeździł teraz jest tam wyjątkowa burda ale zawsze wszystko jest ładnie poukładane na swoim miejscu :) pozamiatane i tyle a więc oceniajcie i chwalcie się tym co macie :) będzie ciekawie :)


Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 05 stycznia 2010 - 23:21

łooo spory garażyk masz ;)
fotele masz podobne do moich te od malca :mrgreen:
nie now takich warunkach to kazdy moze pozazdroscic pracy ;)
niedługo dam foto swojego Stasiu Master Garage :devil:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#3 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 05 stycznia 2010 - 23:31

ja mam też w planach reanimacje tego FIATA BRAVO co widać kawałek na zdjęciu przebieg ponad 300 000 a auto jest wyśmienite do tuningu... fabrycznie mam w nim 110 KM ale mysle o podciągnięciu i zrobieniu stylistyki :) to sie nazywa MONSTER GARAGE :) jeśli bym mógł to zrobił bym Grill Garage ale niestety nie da rady... ale fajnie by było :)

#4 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 06 stycznia 2010 - 16:54

Garaz to dobra podstawa.
Ale nie krzywdź "stylistycznie" Bravo - tylko gleba mocna i koło. Pamiętaj trzeba sie wyróżniać bez spojlerów i "czyszczenia" klap zamków, klamek.

#5 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 06 stycznia 2010 - 17:57

nie no co do bravo to widziałem już sporo przeróbek najbardziej mnie rozwala gdy widzę czystą klapę lub... parę razy już to widziałem ... GŁADKĄ przednią atrapke na masce masakra ... mam planik żeby zrobić remont silnik dać mu sporo kucy gleba koło ładniejsze światła nagłośnienie i także mała kosmetyka ale lakier zostawię bo ni to srebrny ni to błękit bardzo ładny i sie wyróżnia a co do słów to powiem że rzeczywiście garaż to podstawa lecz i bez niego da sie sporo rzeczy zrobić :)

#6 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 stycznia 2010 - 18:08

no bez garazu tez duzo mozna :P
np Rekin swapował malucha przed blokiem to tez cos :mrgreen:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#7 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 06 stycznia 2010 - 18:29

szacun xD ja przed blokiem wiele bym zrobił ale chyba bym nie swapował maluszka ;p

#8 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów
    • Time Online: 3m 1s

Napisany 06 stycznia 2010 - 18:48

łooo stary miejsce do pracy masz wyśmienite , ja to się muszę zadowolić garażem 5x3 :cry:
Ale i tak dajemy rade w różnych swapach itp.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
aktualnie trochę to inaczej wygląda , bo doszła koza do ogrzewania garażu.

#9 OFFLINE   sr99

sr99

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 776 postów
    • Time Online: 10g 20m 39s

Napisany 06 stycznia 2010 - 19:04

ja to się muszę zadowolić garażem 5x3


I tak nie masz na co narzekac, taki gararz łatwiej zimą ogrzac :P

U mnie kiedys był taki
Dodany obrazek

A teraz mam coś większego ale za to dużo dalej :roll:

Dodany obrazek

#10 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 06 stycznia 2010 - 19:52

no chłopaki siedziby fajne ja na wiosnę muszę to moje małe lokum urządzić bo ti teraz straszny syf;/ jak będę już miał małego na kołach i da się go pchać to robię generalne sprzątanie a potem śrubokrecik kluczyk i dłubiem przy silniku niby ja mam duży garaż ale teraz się tam baaaaardzo mało miejsca zrobiło a mam jeszcze zamiar 2 maluchy sprowadzić 1 na swap drugi na klasyk :) i gdzie to pomieścić w prawdzie na 1 pomieszczeniu mieszczą mi się 4 maluchy ale to trochę nie komfortowe :)

MateuszC nie ma co narzekać :) jak masz taki już mod w swoim to tylko pozazdrościć i nie patrzeć na warunki ale ważne że na łep się nie leje :)

#11 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów
    • Time Online: 3m 1s

Napisany 06 stycznia 2010 - 21:05

MateuszC nie ma co narzekać :) jak masz taki już mod w swoim to tylko pozazdrościć i nie patrzeć na warunki ale ważne że na łep się nie leje :)


a miałem tak , przed remontem , dach przeciekał . Generalnie włożyłem w tą dziuple kupę kasy i czasu , ale warto było:)

#12 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 06 stycznia 2010 - 21:44

:) u mnie z warsztatem jest plan taki że ... na wiosnę gdy już merol wyjedzie mały też to mam zamiar odmalować słup który jest podpora widać go na zdjęciu odmalować ściany na biało bo ta farba ma już swoje lata uprzątnąć wszystko... bo mam spory śmietnik odmalować stół warsztatowy coś zrobić z deskami na kanale bo ze starości się powyginały oraz powymieniać mocowania dachu z gwoździ na śruby może da rade kiedyś zrobić u mnie GRILL GARAGE :) mam tu pytanie czy jest ktoś z wawy kto ma HAK I PRZYCZEPKĘ? bo na wiosnę jak będę robił porządki to przy okazji bym złom wywiózł będzie tego ok 2 tony więc będzie trochę kursu wszystko jest na strychu i za warsztatem :roll: :

#13 OFFLINE   Tesqs

Tesqs

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 153 postów
    • Time Online: 30m 40s

Napisany 06 stycznia 2010 - 23:21

Można powiedzieć, że ja mam metraż nieograniczony ;P:P:P Tyle, ze zima jest dosyć ciężko ;]

Dodany obrazek Dodany obrazek

Dodany obrazek Dodany obrazek

#14 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 06 stycznia 2010 - 23:27

garaż wymarzony też taki chce mieć bym mógł sie samochodem bez obaw przejechać na drugi koniec gara... no właśnie z tym problem że bym jechał ile chce ;p i nie dojadę chyba nigdy do tej szafki z kluczami :lol: ja to mam szacun dla ludzi którzy pod blokiem robią wiele modyfikacji :)

#15 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 07 stycznia 2010 - 16:48

ej no ale o co chodzi ?
nie wazne gdzie wazne zeby sie modziło :devil:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#16 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 07 stycznia 2010 - 17:06

stasiu a miałeś dac foto swojego garażu ;p a gdzie ono jest ;p

#17 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 07 stycznia 2010 - 20:02

jak tylko dorwe aparat to bedzie :P
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#18 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 07 stycznia 2010 - 21:49

a ja mam takie coś...

Dodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#19 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 07 stycznia 2010 - 23:00

WitchDog ty to masz bardzo oryginalny garażyk ;p naćkane tych szafek po sam sufit a po środku taki bezbronny bączek :)

#20 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 08 stycznia 2010 - 00:52

Jeszcze kanał zawalony częściami. Mały garaż a dużo rzeczy, co daje widoczny na zdjęciu efekt :P
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.