Skocz do zawartości


Zdjęcie

900 problem


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   evo4tom

evo4tom

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 27 września 2008 - 13:17

mam 899 na aparacie zapolonowym + gaźnik (wywyalony wtrysk) podlaczony do skrzyni z bisa bo w bisie teraz siedzi wczesniej w 126p flansza jest do zwyklej skrzynie (126p) wiec zmienilem kołnierz od skrzyni wszystko podeszlo jest malina, nic nie cieknie, silnik jest wyregulowany all ok.
Problem polega na tym ze cos nie ciagnie na tej skrzyni poprostu mul na 2-ce idzie do 55-60km/h 3 to jakies 80km/h no lipa straszna na poprzedniej skrzyni od malera zapie***ał (siedzial w innym malaku) teraz cus nie tak silnik wchodzi na obroty (sprzęgło sie nie ślizga) ale nie przeklada sie to na moc na kolach ani na predkosc ,jaks lipaaaaaa ogromnaaaa nie wiem co mam robic POMOCY!!! pozatym mam/mialem problem z biegami nie taki duzy ale ciężko wchodza biegi 2,4 i wsteczny myslałem ze skrzynia sie przesunela ale siedzi na miejscu i nic sie nie po przestawiłao wiec lewarek lekko cofłnełm i nie jest najgorzej. ale o co chodzi z tym brakiem mocy i przyspieszenai????????????



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.