Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja mała czerwona miłości :) - budowa trwa


676 odpowiedzi na ten temat

#181 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 28 lipca 2008 - 12:48

no to jest najdziwniejsze, wczoraj gadałem z pierwszą właścicielką tego auta i ona mówi że nie miała wypadku i nic nie było malowane, niewiem ile w tym prawdy ale myślę ze klapa po prostu wyblakła (dlatego chciałem ją w czarny mat, żeby ta różnica tak się w oczy nie rzucała)
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#182 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 28 lipca 2008 - 13:25

Wypadku mogłą nie mieć, ale jak zgniła albo coś siez nią stało to przyszła klapa od innego. Tak akurat sama klapa by nei wyblakła

#183 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 28 lipca 2008 - 17:07

Ozziemu można wszystko wcisnąć :mrgreen:
A tylny boczek to niby przejście tak samo sie zrobiło??I różnica kolorów pod wpływem podzielonych fal elektroforojonofluoryzujących księżyca?? :mrgreen:

#184 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 28 lipca 2008 - 17:41

Mi się wydaje że lewy boczek coś jest nie halo, spróbuj zapolerować ;) Może Pani Ela nie powiedziała Ci całej prawdy, czy był dzwon, czy nie. Albo Hoji brat zrobił ziazi i Pani Ela nic nie wiedziała? ;)

#185 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 28 lipca 2008 - 17:43

Zapolerować :rotfl: padłem na cycki :rotfl:
Róznicy odcieni nie zapolerujesz.A tu mamy demaskujące foto i nie jest to wina światła,bo na żywo wygląda tak samo,a nawet gorzej :mrgreen:

Dodany obrazek

#186 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 28 lipca 2008 - 21:03

To się porobiło xD ;D

#187 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 28 lipca 2008 - 22:05

akurat dałeś kiepski przykład, jeżeliś łaskaw to spójrz trochę niżej, że ten kolor przy lampie jest identyczny jak na boku.

pewnie zaraz mi powiesz że lewa strona auta jest ciemniejsza a prawa (w tym dach i klapa) jaśniejsza.... :crazy:

Albo Hoji brat zrobił ziazi i Pani Ela nic nie wiedziała? Wink


prędzej to, bo myślę że jakby ona o tym czymś co się tam wydarzyło wiedziała to na pewno poszłoby do lakiernika (znająć panią Elę)

Reasumując, mówi się trudno żyję sie dalej, na razie będę miał inne wydatki, potem najpierw spróbuje klapę na czarno pomalować żeby ta różnica kolorów się w oczy nie rzucała, jeżeli to nie pomoże wtedy będę myślał o lakierniku... ale i tak mnie nie będzie stać na lakierkę całego auta, a przecież nie będę lakierował tylko słupków, czy całego auta bez dachu....
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#188 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 29 lipca 2008 - 09:27

Rzeczywiście nie będzie widać róznicy kolorów jeżeli klapa będzie czarna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czarny i czerwony to takie same w końcu :mrgreen: :devil:

#189 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2008 - 09:51

różnicy kolorów miedzy prawym boczkiem a lewym boczkiem.....
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#190 OFFLINE   Wolf88

Wolf88

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 1g 28m 51s

Napisany 29 lipca 2008 - 12:18

przez czarną klapę różnica się zgubi... kumpel też jeden bok miał malnięty lakierem 854 a drugi 854C i się odznaczało... ale po założeniu czarnej klapy nie widać różnicy :)
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE :!:
Green i Bordo
Dodany obrazekDodany obrazek

#191 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2008 - 12:40

i właśnie o to mi chodziło Wolf88, pomalowanie klapy samej wyniesie mnie razem z materiałami ok 250zł.

Demon126p czytaj ze zrozumieniem :roll:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#192 OFFLINE   Wolf88

Wolf88

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 1g 28m 51s

Napisany 29 lipca 2008 - 12:48

rozumiem, że to cena za pomalowanie w kolor czerwony (chociaż i tak kosmos... takie rzeczy to w chacie z pistola maluję)?? w czarny mat koszt matowienia i pomalowania (podkład, farba) wychodzi nie więcej niż 20 zł :P
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE :!:
Green i Bordo
Dodany obrazekDodany obrazek

#193 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 29 lipca 2008 - 12:55

Nie no interes super.Gratulacje Ozzy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Wolf on cały czas mówi o czarnym macie.LOL

#194 OFFLINE   Wolf88

Wolf88

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 1g 28m 51s

Napisany 29 lipca 2008 - 13:32

jeśli jest tak jak piszesz Demon126p to trochę nie rozumiem skąd wzięła się aż taka cena :crazy: SRY za OT
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE :!:
Green i Bordo
Dodany obrazekDodany obrazek

#195 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2008 - 13:35

rozumiem, że to cena za pomalowanie w kolor czerwony (chociaż i tak kosmos... takie rzeczy to w chacie z pistola maluję)?? w czarny mat koszt matowienia i pomalowania (podkład, farba) wychodzi nie więcej niż 20 zł Razz


no dobra, ale ja niemam możliwości pomalowania tego sam, pozatym jeżeli już miałaby być malowana to do lakiernika ją oddam, żeby było porządnie.

Ceny dokładnie nie znam tam gdzie chciałbym ją oddać, pytałem w kilku miejscach i wszędzie ceny były zblizone do 200zł + materiał
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#196 OFFLINE   Wolf88

Wolf88

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 1g 28m 51s

Napisany 29 lipca 2008 - 13:52

jeśli nie ma się pistola można pomalować sprayem... też kiedyś miałem klapę w czarnym macie i połysku tak pomalowaną... wiesz ja do tego nic nie mam to Twoja kasa, tylko jeśli można to zrobić mniejszym kosztem to warto zaryzykować :) (nie odbieraj tego jako naśmiewanie się, tylko jako radę)
Pozdrawiam^^
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE :!:
Green i Bordo
Dodany obrazekDodany obrazek

#197 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2008 - 19:08

skoro nawet spray wchodzi w gre to ja proponuje swoje usługi...
pomaluje ja na zielono w pomaranczowe grochy farbami plakatowymi- TANIO :D
I THINK I'M PARANOID!!!
Dodany obrazek

#198 OFFLINE   Ekjonar

Ekjonar

    Master

  • Member
  • 733 postów
    • Time Online: 2g 39m 36s

Napisany 29 lipca 2008 - 22:45

Jak tanio to mogłem się wstrzymać z malowaniem swojego Boba , ciekawa propozycja :twisted: :lol:

#199 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 29 lipca 2008 - 23:02

Widziałeś moja klape Ozzy??Spray pełną gębą.Latała po asfalcie,łamała się i ten spray bedę musiał czymś solidnym zrywać.
A tak przy okazji gdybyś umiał i chciał zapłacić za robotę...Demon Garage :faja:

#200 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 29 lipca 2008 - 23:09

jeśli nie ma się pistola można pomalować sprayem... też kiedyś miałem klapę w czarnym macie i połysku tak pomalowaną... wiesz ja do tego nic nie mam to Twoja kasa, tylko jeśli można to zrobić mniejszym kosztem to warto zaryzykować Smile (nie odbieraj tego jako naśmiewanie się, tylko jako radę)
Pozdrawiam^^


Pistoletu ja niemam, ale mam znajomego który ma i maluje (akurat mu to dobrze wychodzi) bo ja czy bym pistoletem malował czy sprayem to zawsze coś spieprze :P a tobie to bardzo ładnie wyszło. tzn. moge zaryzykować i kupić lakier i pojechać do kumpla pod pistolem i zobaczyć co z tego wyjdzie, sam lakier nie jest drogi, a podkładu zostało mi ponad pół litra z malowania podłogi. jak nie wyjdzie tak jakbym chciał to najwyżej wtedy zawiozę do lakiernika.
chyba pierwszy raz widzę klapę w czarnym połysku, nawet nieźle to wygląda, dziurki po znaczkach zaspawać czy zostawić?

Widziałeś moja klape Ozzy??Spray pełną gębą.Latała po asfalcie,łamała się i ten spray bedę musiał czymś solidnym zrywać.
A tak przy okazji gdybyś umiał i chciał zapłacić za robotę...Demon Garage :faja:


No to napisz mi Ile chcesz, ile mam lakieru kupić no i kiedy będziesz miał czas i myśle że się dogadamy (tylko konkretnie), jednak jakoś mam większe zaufanie do twoich zdolności niż do wspomnianego wcześniej znajomego.
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.