Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziury prawne którymi możemy walczyć ze smerfami


20 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 06 lutego 2008 - 13:50

tak jak wyżej.
Wszystkie możliwe haczyki jakie znacie, jakich doświadczyliście i powiedzenia lub przepisy którymi możemy walczyć z nimi aby uniknąć biletu:D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#2 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 07 lutego 2008 - 21:27

Jeśli ktoś zostanie złapany na suszarkę to nie może dostać mandatu jeśli policjant nie pokaże jaką prędkość odczytał pistolet.

Robimy tak że staramy się zagadać policjanta w nadzieji że ten drugi z pistoletem dokona kolejnego pomiaru, a my wtedy pytamy "a ile dokładnie było na liczniku?" :)

#3 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 07 lutego 2008 - 21:39

teraz juz tak nei przejdzie .. wycwanili sie .. od razu jak sie podchodzi to w reku ma suszarke i pokazuje :( przynajmniej opolskie

#4 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 07 lutego 2008 - 22:22

Niektóre cholery mogą zrobić wydruk więc.

Mi się raz tak udało ale nawet znajomy policjant to sie tylko uśmiechnąl i powiedzial że powie wszytko ojcu. Jak to dawno bylo.
Żyj aż do śmierci!

#5 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lutego 2008 - 22:36

jak łapią na szuszarke wystarczy poprosic ich o pokazanie legalizacji:D na mniejszych posterunkach na pewno nie maja bo to przed potopowe sprzęty.
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#6 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 07 lutego 2008 - 23:05

A ja mysle ze ten temat jest dosc basniowy... :lol:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#7 OFFLINE   szczaw

szczaw

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 08 lutego 2008 - 08:05

Jak widać nie, teraz chyba wszędzie podchodzą od razu z suszarką. A co do legalizacji, to się przepisy chyba zmieniają i niedługo mogą mieć ją nawet na zadupiach, bo będą musieli jeszcze raz robić.
Z tego co kojarzę używanie alkomatów jest nielegalne. Bo nie mają legalizacji aktualnej, zaświadczenia są wydane przez Urząd Miar i Wag, a powinien wydawać jakiś inny urząd, nie pamiętam dokładnie. Ostatnio jakoś o tym mówili.

#8 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 09 lutego 2008 - 14:15

palcem po wodzie pisane.. chce zobaczyc tego kto skorzysta z tych rad i bedzie zadal legalizacji na radar.. :) znajomy tak zrobil.. mial dostac 100 zloty za predkosc dostal 500 bo sie klocil.. odstapili od predkosci i przetrzepali mu auto.. taki maly przeglad na poboczu.. krotko moiwa nei oplaca sie dyskusja z niebieskimi ..

#9 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 09 lutego 2008 - 15:56

Madre slowa Kizar. Widzimy liazaczek.... zatrzymujemy sie, nie zadajemy glupich pytan w stylu "o co chodzi?" zapytani o predkosc mowimy tyle ile bylo albo wiecej.... nie zanizamy bo to wk.... kazdego. Dajemy dokumenty i zaczynamy badac nastroj oboncow prawa.... mozna im powspolczuc itp ze wszystkim sie zgadzamy i staramy sie byc mili. W kolejnej fazie nie kwestionujac mandatu zaczynamy jeczec ale nie tak znow zalosnie, ze malo zarabiamy... pytamy o ich pensje i nawet jesli nie odpowiedza to z gory mowimy ze mandat 500 zl to dla nich polowa pensji tak jak i dla nas. Wywolujemy w nich empatie... zaczynaja myslec jak o sobie. Rzeprazentujac postawa w pelni akceptujaca dzialania policji mozna wiele ugrac od puszczenia wolno przpprzez mandat za korzystanie z komorki (jakies grosze bez punktow) po najnizsza mozliwa stawke z widelek lub np zanizenie przekroczenia z 70 do np 30 km/h. Jak zaczniesz kozaczyc to dostanie po tylku chocby tylko dla zasady
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#10 OFFLINE   Citroen BX

Citroen BX

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 237 postów
    • :

Napisany 10 lutego 2008 - 00:07

teraz to już nie jest tak fajnie:( teraz mają te taryfikatory i cena mandatu jest uwarunkowana, choć jak będziemy mili to napewno dostaniemy tą minimalną kwote:)
/F/I/A/T/ 650'FL rocznik 1988 w kolorze white
Dodany obrazek

#11 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 10 lutego 2008 - 13:06

teraz mają te taryfikatory i cena mandatu jest uwarunkowana


Ty nie rozumiesz, ze Bilowi chodziło, ze zmienią Ci warto\sć przekroczenia prędkości? Inne masz stawki na 100 km za szybko, a inne za 50... Nie zmniejszą Ci samej kasy, ale prędkość, co wiąże się ze zmianą ilości punktów i tym samym ze zmniejszeniem mandatu...

#12 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 10 lutego 2008 - 13:11

tak o to mi wlasnie chodzilo. Jesli cokolwiek ugralem z policja to zawsze opisywanym sposbem. Przeciez nie ma rejestracji wartosci predkosci to policjant wpisuje ile jechales. Nigdy nie dalem w lape bo nie jest to metoda ale zawsze cos urawlem albo pojechalem wolno. troszke psychologii i da sie zyc z policjantami. Teraz mam CB i sie nie spotykamy
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#13 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2008 - 12:21

panowie ale najprostsze rozwiazaniee to 50 km w terenie zabudowanym 90 w nie zabudowanym swiatla wlaczone i auto sprawne .. i coz wiecej zyczyc szerokiej drogi

#14 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 11 lutego 2008 - 12:36

Madre slowa Kizar. Widzimy liazaczek.... zatrzymujemy sie, nie zadajemy glupich pytan w stylu "o co chodzi?" zapytani o predkosc mowimy tyle ile bylo albo wiecej.... nie zanizamy bo to wk.... kazdego. Dajemy dokumenty i zaczynamy badac nastroj oboncow prawa.... mozna im powspolczuc itp ze wszystkim sie zgadzamy i staramy sie byc mili. W kolejnej fazie nie kwestionujac mandatu zaczynamy jeczec ale nie tak znow zalosnie, ze malo zarabiamy... pytamy o ich pensje i nawet jesli nie odpowiedza to z gory mowimy ze mandat 500 zl to dla nich polowa pensji tak jak i dla nas. Wywolujemy w nich empatie... zaczynaja myslec jak o sobie. Rzeprazentujac postawa w pelni akceptujaca dzialania policji mozna wiele ugrac od puszczenia wolno przpprzez mandat za korzystanie z komorki (jakies grosze bez punktow) po najnizsza mozliwa stawke z widelek lub np zanizenie przekroczenia z 70 do np 30 km/h. Jak zaczniesz kozaczyc to dostanie po tylku chocby tylko dla zasady


W ten sposób zamiast 300 zł mandatu i 8 punktów dostałem 100 i 0 punktów :)
Ford Fiesta 1,3i C 95'

#15 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 11 lutego 2008 - 16:23

panowie ale najprostsze rozwiazaniee to 50 km w terenie zabudowanym 90 w nie zabudowanym swiatla wlaczone i auto sprawne .. i coz wiecej zyczyc szerokiej drogi


Jezdzac maluchem nie mam z tym problemu ale w kazdym innym aucie :wink: no coz....
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#16 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2008 - 16:50

Jezdzac maluchem nie mam z tym problemu

Ja czasami mam :twisted:

Dziury prawne? NIGDY NIE PIJ jak masz prowadzić. Nawet dzień wcześniej :!: Taka dziura w prawie :mrgreen:
Żyj aż do śmierci!

#17 OFFLINE   sr99

sr99

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 776 postów
    • Time Online: 10g 20m 39s

Napisany 11 lutego 2008 - 19:33

Mnie do kontroli zatrzymywali tylko kiedy maluchem jechałem w żadnym innym samochodzie się nie zdarzyło, choć malcem tylko na zloty jeżdże od 1,5 roku więc przebiegi malutkie. Czy oni tak maluchy lubią czy ja mam pecha :lol: mandatu nie dostałem ani razu, dowodu też nie zabrali :P

#18 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2008 - 19:41

lubia maluchy... autko coraz mniej spotykane.

#19 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 12 lutego 2008 - 00:48

Tak bardzo lubią że dostałem ostatnio 100zł i 2 pkt za niezapięcie tych durnych STATYCZNYCH pasów , których nie cierpie ehh gdybym miał w klasyku boczki bezowe ale z otworem to od razu bezwładnosciowe bym wsadził...
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#20 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 13 marca 2008 - 23:08

Nie idzie przerobić tych boczków co masz ?
Ford Fiesta 1,3i C 95'



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.