Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze auta inne niz 126p


37 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Groszek

Groszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • Time Online: 4m 39s

Napisany 21 listopada 2007 - 16:46

Przyszły szwagier ma A4 2,8 benzyna. Jak jeżdżę jego autem to niebardzo chce wracać do swojego malucha -to dopiero lata :D


Domyślam się :twisted: , ja też jak pojadę gdzieś Audi a później wsiądę do malucha to mam problem z przyśpieszaniem, hamowaniem i sprzęgłem :D

Mandolina, Twój nissan to niezły kozak, takie autka japońskie z końca lat 80' podobają mi się strasznie :D

#22 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 21 listopada 2007 - 17:12

Baby Benz tez jest w swietnej formie.


Dzięki. Dużo pracy w niego włożyłem ;)

#23 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 21 listopada 2007 - 17:25

Cyba każdy tak ma. Tydzień temu tak się zachwycalem Mondeo rodzicow że wogóle nie myślalem o maluszku. 1,8 robi swoje, wszedzie pełno miejsca i niesamowity komfort jazdy. Poprostu się płynie.

#24 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 21 listopada 2007 - 17:45

no Bilo wyobraz sobie przy 230km/peka opona lub jakas dziura, strzal w kierownice i masz lipe bo jedna reka go*** zdzialasz.... a dwiema mozna jeszcze cos zdzialac choc ciezko;p

#25 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 21 listopada 2007 - 19:15

no Bilo wyobraz sobie przy 230km/peka opona lub jakas dziura, strzal w kierownice i masz lipe bo jedna reka go*** zdzialasz.... a dwiema mozna jeszcze cos zdzialac choc ciezko;p


Na ktorym kursie prawa jazdy takie cuda opowaidaja? Co wyprowadzisz przy przy takiej predkosci przy kapciu.... :roll: A teraz policz mi szybko prawdopodobienstwo ze w tym samym momencie kiedy strzeli guma licznik pokaze 230 i bede robil zdjecie zadzwoni moja zona i powie ze mam 6 w totka....
Jesli nie zrozumiales tematu no to trudno :wink: Nie ma tu sie czym podniecac.


Jak mnie stac na trzy auta? Wystarczy pracowac 350 -400 godzin w miesiacu i stac czlowieka na rozne rzeczy :wink:

Z tym zachwytem innymi autami to prawda. Maluch jako auto pierwszej lini to nieporozumienie no chyba ze w jakiejs miescince ale jesli masz juz normalne auto to jazda maluszkiem dostarcza wiele fanu i wspomnien dawnych lat :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#26 OFFLINE   krzysztofer00

krzysztofer00

    Master

  • Member
  • 1 058 postów
    • Time Online: 7g 51m 37s

Napisany 21 listopada 2007 - 19:32

silnik 4 suwowy
pojemność:125ccm
12km
v-max 70km/h
rok 2006
fotki: Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#27 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 21 listopada 2007 - 21:55

pojemność:125ccm
12km

Wolałbym sobie kupić normalnego Crossa o normalnym rozmiarze za tę samą cene [oczywiscie uzywanego], za to z prawie 4 razy większą mocą ^^

Ale fajnie wygląda, i wiem, że równie fajnie jeździ... Wystarcza Ci tej mocy?
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#28 OFFLINE   krzysztofer00

krzysztofer00

    Master

  • Member
  • 1 058 postów
    • Time Online: 7g 51m 37s

Napisany 21 listopada 2007 - 22:00

Wystarcza Ci tej mocy?

wiadomo ze wolał bym więcej ale wazy on tylko 60 kg a moc jest o połowe mniejsza od malucha a na jedynce mam takie przełożenie ze jadę jakieś 15km/k...
Dodany obrazek

#29 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 21 listopada 2007 - 22:08

Ile kosztuje takie cudo jak Twoje? Kupiłes nówke, tak?
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#30 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 21 listopada 2007 - 22:41

CC 700 które zakończyło żywot...

prawie dwa lata temu reanimowaliśmy go i został wszczepiony silnik 1.2 z pandy. Będzie koło 60 KM. Wypruty komputer. Gaźnik z VW polo 1.1, skrzynia z CC 900. Która daje na starcie wiele, ale dalej juz nie jest tak różowo. Parę podzespołów z różnych samochodów.. Nawet z maluszka filtr powietrza się znalazł. Jest założone LPG. Jestem bardzo zadowolony z tego auta.
Jest jeszcze seicento 1.1 ale to już dziewczyny auto, którym czasem jeżdżę, gdy CC coś siądzie.
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#31 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 21 listopada 2007 - 23:42

Panowie od Audic, ciekawe skąd na to kaske macie?

Ja niestety mam tylko starego malucha i brak perspektyw na cos innego..
Ford Fiesta 1,3i C 95'

#32 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 22 listopada 2007 - 00:00

Nie ma co się załamywać ja na początku miałem passata potem dużego fiata potem maluszka a teraz też maluszek i oczywiście bym zapomniał nissan.
Ale wolę jeździć maluszkiem i dumny jestem kiedy staję na skrzyżowaniu koło mercedesa czy bmw bo ja mam pasję a oni tylko pieniądze :)

#33 OFFLINE   Groszek

Groszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • Time Online: 4m 39s

Napisany 22 listopada 2007 - 00:01

Ja może nie do końca się wyraziłem jasno. Audi nie jest w 100% moje :oops: Jest to samochód głównie rodziców (mój wkład też był :wink: )
Co nie zmienia postaci że praktycznie tylko ja nim jeżdżę i serwisuję, sprzątam, myję, brudzę, niszczę i niestety od czasu do czasu tankuję :roll:
A maluch to taka bardziej zabawka do kontynuowania pasji motoryzacyjnej i własne auto. Robię z nim co chcę. Lubię co nieco pogrzebać przy autku i od czasu do czasu upaplać się w smarach a Audi mi tego nie zapewnia :twisted: . Maluch służy też mi na dojazdy na uczelnię i pokręcenia się trochę po okolicy. Chociaż pierwszym moim autem była Vectra A. Do tej pory żałuję że ją sprzedałem :cry:
http://www.polskajaz...pel/Vectra/4217

#34 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 22 listopada 2007 - 00:13

(...)
Ale wolę jeździć maluszkiem i dumny jestem kiedy staję na skrzyżowaniu koło mercedesa czy bmw bo ja mam pasję a oni tylko pieniądze :)


Jest to prawdopodobnie najmądrzejsza i najtrafniejsza opinia z jaka sie spotkałem od początku istnienia tego forum. Zgadzam sie z tym w 100%tach.
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#35 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 22 listopada 2007 - 07:14

Panowie od Audic, ciekawe skąd na to kaske macie?

Ja niestety mam tylko starego malucha i brak perspektyw na cos innego..


Praca i wlasna kreacja. Wyznaczoaj sobie cele ciezko pracuj a beda efekty :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#36 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 22 listopada 2007 - 10:36

WitchDog, z nami jest tak samo. Tylko, że ja mogłem swego czasu postawić mojego maluszka obok mojego mercedesa i nie mogłem sobie napluć w twarz :lol: Bynajmniej - użytkowanie 126p to pasja. Jest to niesamowicie prachochłonna maszynka.

#37 OFFLINE   krzysztofer00

krzysztofer00

    Master

  • Member
  • 1 058 postów
    • Time Online: 7g 51m 37s

Napisany 22 listopada 2007 - 13:01

Ile kosztuje takie cudo jak Twoje? Kupiłes nówke, tak?

tak, kupiłem nówke dałem za to 3000zł teraz raczej byłby tańszy bo kupiłem go ~rok temu następny będzie enduro żebym mógł jeździć po ulicach...
Dodany obrazek

#38 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 22 listopada 2007 - 19:09

Madd, nie mam unijnego dowodu, tylko jeszcze stary, bo auto stoi jeszcze na Ś.P. ojca i tam nie ma rodzaju nadwozia ;P Mimo że pseudokombiak to nie raz przewoził sprzęt muzyczny dla całego zespołu, tylko bez perkusji ;) No i ta niezawodna niemiecka technologia :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.