Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zomo Blue Cybula:) Pierwszy Dzwon po tygodniu jazdy!!;/:(


443 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 22 listopada 2007 - 17:01

Valenti.no miał Atiwe Abarth.
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#62 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2007 - 17:05

po zbudowaniu swapa podam caly kosztorys rozpisany ile za co dalem;D wtedy sie wszyscy będą mogli dowiedzieć o tym co ich interesuje;] no i będzie wiadomo mniej wiecej jakie są koszty Swapa :lol:

#63 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2007 - 17:21

Dzieki i nawzajem;D dodam że już wydane zostało ponad 3000ziko :twisted: a to dopiero polowa :lol: :crazy: :devil:

#64 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 22 listopada 2007 - 17:46

Cybul, szacunek. Takie podejście do mnie trafia. Generalnie rzecz biorąc NIKT nie uzna Cię teraz za osobę normalną 8) I bardzo dobrze robisz.

#65 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 22 listopada 2007 - 17:48

No natchnołeś mnie tymi felgami przyznam że prezętują sie bosko :wink: A mam takie pytanie bo sam od jakiegoś czasu chciałem wypolerować swoje TY już jakieś doświadczenie masz wiec jak byś mógł objaśnić jak to sie robi :?

#66 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2007 - 18:01

w sumie wyliczyłem że wydam spokojnie ok 7tys;D juz pare osob ma mnie za wariata... niektorzy dlatego ze kupilem malca, a niektorzy ze planuje wydac tyle kasy :lol: a co do felg... myslalem nad zalozeniem kazdej po kolei na tylna oś, podniesieniu tyłu i wrzucic jakiś bieg żeby sie koła toczyły powoli.... wtedy kostka z papierem sciernym... ja zaczne gdzies od 320 i powoli w gore, az skoncze na papierze wodnym 2500 a na sam koniec pasta. Przydało by sie prysnać je Klarem, ale nie takim w sprayu tylko pistoletem... będzie o wiele lepsze zabezpieczenie przed brudem i nie bedzie trzeba co kazde mycie polerowac pasta... czy dobrze mysle... nie wiem... na pewno będzie trzeba coś zrobić z nimi;]
Dzięki za dobre słowa;]

#67 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2007 - 20:45

Felgi kozak... podoba mi się Twoje podejście :twisted:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#68 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 22 listopada 2007 - 21:10

Tylko ręczna polerka nie spowoduje " mini zacięć " na feldze. Tak jak ty byś się zaciął przy goleniu maszynką nastawioną ostrzem na prędkość 80 km / h. Będą po prostu mini bruzdy.

#69 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 22 listopada 2007 - 21:56

Cybul nie obraz sie ale nie masz bladego pojecia o polerce skoro wpadles na pomysl z "zautomatyzowaniem" tego procesu. Polerka tylko reczna i to jest dosc czasochlonne zajecie. Potrzebujesz papier wodny, zielona paste polerska do metalu filc i duzo cierpliwosci nie mowiac o czasie :lol:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#70 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2007 - 22:11

racja, nie mam za bardzo o tym pojecia;D kiedys wyczytalem gdzie o takim polerowaniu... polerowalem sobie tylko zawory i glowice do malca;] teraz poleruje pokrywe zaworow;] zobaczymy jak ona wyjdzie :lol: mozesz mi cos na priva napisac o polerce?? jak to dokladnie zrobic...

#71 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 22 listopada 2007 - 22:31

Wiesz ja taki madry nie jestem ale chlopaki z Audi klubu polerowali juz rozne cuda. Jest tez ciekawa grupa Rezaczy z wolowa ktorzy poleruja na potege :arrow: http://forum.rezacze...opic.php?t=1938. Zwroc sie do szostiego .... jak bedzie mial humor to ci wytlumaczy ale ogolnie nie jest to filozofia idziesz papierkami z wzrastajaca cyferka czyli 400,600,800,1000,2000 potem pasta ponoc najlepsza jest ta do metalu zielona nastepnie filc ale to trwa :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#72 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 01 grudnia 2007 - 02:30

fele dno, totalna porazka, brak rantu i chujowy wzor. szalu nie zrobisz moim zdaniem. juz ci mowilem mattig lub mangels w chromie, albo powertech 7 cali to co ja mam, ale nie, kiche musiales kupic :evil:

#73 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 01 grudnia 2007 - 19:28

hehe... odrazu jak zobaczylem że Twoj post jest ostatni to pomyslalem ,,kurde już sie boje co Phantom napisal" i mialem racje;D fele tak narazie... maja byc tarczowki wiec musza byc 13'... z czasem jak bedzie kasa i trafia sie fajne mattigi lub najlepiej mangelsy to oczywiscie ze beda takie;D te sa na poczatek... ale i tak Cie objade;D :twisted:

#74 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 01 grudnia 2007 - 19:50

objezdzaj dupo, najpierw go zrob. a fele mogles sobie z kanta stale wrzucic zeby byly 13tki a nie kupowac tą kupe

#75 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 01 grudnia 2007 - 21:06

kupa nie kupa, ale sa alusy i mi sie nawet podobaja;D wole alu od stali;p jak bede je sprzedawal to i tak bede na plusie wiec nie widze problemu;] zawsze malec lepiej wyglada na alu niz na zwyklych stalowkach :lol:

#76 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 grudnia 2007 - 21:42

fajne alu :lol: mam takie same od miesiaca :wink:
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#77 OFFLINE   Cybul

Cybul

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 03 grudnia 2007 - 18:27

A wiec doszły nowe tajle...
Dodany obrazek łapa do silnika
Dodany obrazek Zegary z Łady, niestety szybka obrotomierza pekła przy transporcie ;/
Dodany obrazek pająk z włącznikiem świateł specjalnie do zegarów
Dodany obrazek boczki z miejscem na głośniki... zobaczymy czy zagoszczą w malcu... do zestawu jest też tapicerka na sufit i i słupki oraz deske rozdzielczą
Dodany obrazek szyber, równiez nie wiem czy będzie w malcu.... sie zobaczy w trakcie...
Dodany obrazek instalacja elektryczna z ela
Dodany obrazek gałka zmiany biegów;D
Dodany obrazek prawie nowy zbiorniczek wyrównawczy z polodona
Dodany obrazek zapinki...
Dodany obrazek oraz chromowane wycieraczki;D

#78 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 03 grudnia 2007 - 22:18

Biel z tych zegarów OUT, seryjne tarcze są pięknie CZARNE i tak winno być :).

#79 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 04 grudnia 2007 - 01:48

co do polerki felg to nie zgodze się z kolegą z czerwonego malucha, znam kilku gości którzy zajmują się polerką felg i praktycznie z tego żyją i polerują własnie felki założone na taki sprzęt własnej roboty z krótką oską śróbą na otwór centralny do tego podpięty śilnik elektryczny zakładają na to fele i jadą pokoleji papierkami i pastą i felgi się świecą jak psu jajca i nie ma żadnych zacieć a pomysł cybula z polerką na niskim piegu to taki troche bardziej prymitywny sposób ale też ok. na pewno duzo szybszy pd recznej polerki

#80 OFFLINE   RedSn@kE

RedSn@kE

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 194 postów
    • :

Napisany 04 grudnia 2007 - 10:53

co do boczków i szyberdacha to jestem na nie
1.2MPI 75km bylo i wiecej juz chyba nie bedzie








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.