Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007-2009 Spoty Kraków


211 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 19 grudnia 2007 - 14:51

Ja zawsze zwart i gotowy ale tak jak mówie nie mam czym BO nie mam bateryjki do mojego malca.
Dla mnie fajnie by było się w sobote spotkać jakoś popołedniu no ale...
A no i dalej nie wiem(y) gdzie jest maxi schroth na centralnej.
Żyj aż do śmierci!

#82 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 19 grudnia 2007 - 20:43

oj nie tylko nie sobota :( w sobote robie do 23:00 jeśli coś to dopiero w niedziele mam czas :?

#83 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2007 - 10:56

No to poroblem będzie ze mną bo w sobote odbieram akumulator a w niedziele mam już wyjazd na swięta, co prawda nie wiem jeszcze o której ale wątpie żeby ktoś przyjechał na spota do południa.
No to kicha!
Żyj aż do śmierci!

#84 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 20 grudnia 2007 - 11:03

ale BUBA :? No to wydaje mi się że do piero po świętach SPOT bedzie o ile bedzie. A kiedy SAS wracasz po świętach :?:

#85 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2007 - 11:12

A to tego to nawet duchy najświętsze nie wiedzą.
Sylwester na 90% w górach będzie ale czy między świętami mi się uda wpaść do Krakowa (np. po moją bryczke :wink:) to jeszcze nie wiem.

Szkoda że tak to wychodzi. Ostatnio widuje dużo malców po Krakowie śmigających i widze tych potencjalnych klubowiczow/spotowiczów ale...
... ale skoro my się tu zebrać nie możemy to o czym tu marzyć?

Nie wiem zobaczymy.... czekam na propozycję.


P.S Szkoda że nie mamy żadnego prezesa na naszym obszarze co by się tym zajął.
Żyj aż do śmierci!

#86 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 20 grudnia 2007 - 12:33

P.S Szkoda że nie mamy żadnego prezesa na naszym obszarze co by się tym zajął.

Żaden problem wybiezmy z pośrod nas kogoś kto nim bedzie 8) Pierwsza żecz jaką powinismy zrobic wg mnie to poszukac na innych rowniez forach osób z krk i ściągnać ich do nas bo jak na razie mamy mało krakusów co sie udzielaja :? taki moj pomysł czekam na wasze propozycje w tej kwesti :idea:

#87 OFFLINE   Kamikaze

Kamikaze

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 21 grudnia 2007 - 05:15

może to głupi pomysł ale można by druknąć takie zaproszonka do klubu i powsadzać za wycieraczki jakichś ciekawych maluszków np......

#88 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 21 grudnia 2007 - 11:39

He he o ten pomysł znam :lol: No można by, ja się zajme ściągnienciem ludzi z krakowa z innych forum :D Kamikaze tylok M.a.x.x'owi wypalił ten pomysł z kartkami bo wtedy było dużo więcej maluchów :?

#89 OFFLINE   Kamikaze

Kamikaze

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
    • :

Napisany 22 grudnia 2007 - 05:37

ale teraz też jest sporo malców i można by spróbować w ten sposób, pare fajnych jeździ więc czemu nie... a jest ktoś chętny na spota w niedziele czy raczej nie??? bo jak tak to ja proponuje parking Carrefour zakopianka godz 17:00

#90 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 22 grudnia 2007 - 06:00

Po pierwsze: "można by", "sprzydało by się", "trzeba" itd. to są puste słowa bez organizacji. Nie ruszy to tak jak ma być jeżeli za to nie zabierze się jedna konkretna osoba, która zkrzyknie ludzi tak żeby to działało, tzw. "Prezes oddziału". Jak narazie nie ma ani prezesa ani oddziału.

Po drugie:Jestem bardzo chętny na spota czy to w sobotę czy też w niedziele ale w niedziele wyjeżdżam na święta w południe i już mnie nie będzie. Dziś natomiasy ekarol nie może a tylko on deklarował tu chęć na coś. A jeżeli chodzi o samo umawianie się na najbliższe dni to jest już mocno za późno.

Po trzecie:Proponuje ustalenie jakiegoś berdziej konkretnego miejsca usytuowanego w bardziej w centrum miasta ale tak żeby każdemu odpowiadal w miare dojazd. "CENTRUM ZAKOPIANKA" raczej takim miejscem nie jest.
Dobre by byo takie, gdzie w razie czego np. kłótni o to kto jest lepszy lub ma lepsze autko, można się było sprawdzić.



Na takie propozycję czekam, jasne i konkretne oraz odpowiednio wcześniej zapowiedziane.
Żyj aż do śmierci!

#91 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów
    • Time Online: 3m 1s

Napisany 22 grudnia 2007 - 15:13

Po trzecie:
Dobre by byo takie, gdzie w razie czego np. kłótni o to kto jest lepszy lub ma lepsze autko, można się było sprawdzić.


Pszzzzzzzztttttttttt dziecinada :lol: .
Jakby to powiedzieć jutro mamy spota z centomani więc lipa.Cos po świętach wymodzimy:)

#92 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 23 grudnia 2007 - 12:28

Witam.

Po pierwsze: "można by", "sprzydało by się", "trzeba" itd. to są puste słowa bez organizacji. Nie ruszy to tak jak ma być jeżeli za to nie zabierze się jedna konkretna osoba, która zkrzyknie ludzi tak żeby to działało

SAS nie boj nic ja już zbieram ludzi już na wszystkich forach to zapowiedziałem i rozmawiam z nimi :D Oni są chętni już kilka osób jest szukam dalej

#93 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 02 stycznia 2008 - 16:12

No Kraków, nowy rok mamy, zabieramy się do roboty.

Robimy spocika, wybieramy prezesika, a potem działamy i to jeszcze jak. Wrocław miał wspólnego sylwestra a u nas co? Licho i cicho.

Działamy, działamy... spociki, imprezki, ściganko, pokazówki, dziewczynki, wszystko będzie tylko trzeba się za to zabrać.

No jedziemy z terminami spotów!


U mnie z weekendami krucho bo albo uczelnia albo do rodzinki jade albo... Proponuje wiec jakos w tygodniu, wieczorkami ma sie rozumieć.
Żyj aż do śmierci!

#94 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 03 stycznia 2008 - 13:30

Ja mam prawie zawszwe czas o każdej porze aż do 7 lutego kiedy to do wojska ide :D Kraków śpi niewiem czemu ale u nas SPOTY cos chyba nie przypadają do gustu :?

#95 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2008 - 14:19

SAS nie boj nic ja już zbieram ludzi już na wszystkich forach to zapowiedziałem i rozmawiam z nimi Oni są chętni już kilka osób jest szukam dalej

No a co z tym? Kogo to uzbierałeś?

Mi się widzi, że trzeba strzelić terminem i miejscem i ustalić to raz a dobrze i konsekwentnie pilnować. Tam, gdzie było ostatnio bylo fajnie bo w miare blisko wszystkim ale za bardzo po mojemu na widoku i poszaleć nie ma gdzie bo patroli tam pewnie dużo. Mateuszc coś wspominal ale nie wiem do tej pory gdzie to dokładnie jest.
Żyj aż do śmierci!

#96 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 03 stycznia 2008 - 17:23

No a co z tym? Kogo to uzbierałeś?

Kilka osóbek mam ale to by na palcach u jednej ręki policzył. SAS to nie chodzi o strzelenie terminem po prostu żaden krakus wydaje mi się nie zagląda do tego tematu :? Wg mnie olewają to albo żadko są na forum bo każdy ma też swoje sprawy i nie zawsze ma sie czas :roll:

#97 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2008 - 22:08

To na kiedy się umawiamy?
Może środa/czwartek w przyszłym tygodniu 18/19?
Masz inny pomysl?
Żyj aż do śmierci!

#98 OFFLINE   ekarol

ekarol

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
    • Time Online: 2m 8s

Napisany 03 stycznia 2008 - 22:36

Ja bym sie pisał na czwartek o 19 tam gdzie ostatnio :) Zróbmy tak niech Maxx zapisze to do kalendarium i może ktoś sie pojawi jak nikt to bedziemu na SPOCIE myśleć :roll: Ja napewno bede i myśle że ty też

#99 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2008 - 22:46

"Wstępnie klepie" jak to się tu mawia :wink:
Nie wiem czy maxx do tego czasu forum odwiedzi ale miejmy nadzieje.
Jest już termin ustalony z tygodniowym wyprzedzniem więc nie będzie że za późno było ogloszone, więc:



SPOT

10 I 2008 o godzinie 19.00 odbędzie się spot odziału Kraków.
Plac "Stara stacja diagnostyczna" przy Estakadzie nad ul. 29listopada.

Żyj aż do śmierci!

#100 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 05 stycznia 2008 - 00:26

Nie wiem czy maxx do tego czasu forum odwiedzi

Jak tylko odrywam się od pracy magisterskiej :)

Temat podwieszam, spot dodałem.
http://www.terytoriu...onth,01/day,10/








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.