Skocz do zawartości


Zdjęcie

mój TOTO- a To to ma dowód hehehe


84 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 01 stycznia 2008 - 15:34

Moim skromnym zdaniem lepeij prezentowalby sie caly w zieleni kawasaki i oczywiscie z pomalowanymi wnetrznosciami :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#22 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 01 stycznia 2008 - 15:39

to by wyglądał jak w seryjnym kolorze :) każdy ma swoje zdanie :D a środek to tragedia z malowaniem wiem :D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#23 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 01 stycznia 2008 - 17:30

To wnętrze to chyba nie jest oryginalne? no i trochę podniszczone, ale wiać że dbasz i coś sie zawsze z autkiem dzieje, też mi trochę malowanie nie pasuje, ale to wola właściciela, jakaś fajna felg by sie przydała.

#24 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 01 stycznia 2008 - 17:34

Wnetrze bardzo spoko, troche podreperować i odświerzyć i bedzie git. No i nie chcę być ieorginalny ale malowanie jak dla mnie dziwne acz nie twierdze że nie dobre. podszykuj te drzwi żeby to wyglądało jak nalezy.

#25 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 01 stycznia 2008 - 17:50

Zapuszczony strasznie, wnętrze poszarpane, w dodatku niepomalowane, zadbaj trochę o niego.
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#26 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 02 stycznia 2008 - 10:56

Klima jest, audio też nic tylko dupy wozić ale gdzie skoro z tyłu jakieś pudlo na siedzeniach? A jak już kto wlezie na tył to pewnikiem łbem bo kolumnach wali.

A ja bym lakier w środku zostawił. Taka pamiątka z przed lat.
Żyj aż do śmierci!

#27 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 02 stycznia 2008 - 14:22

Medyk to są orginalne siedzenia sam wyciągałem je z malca z 74 roku. wszystkie były w pokrowcach tylko od kierowcy strasznie wytarty jest. SAS a pudło nie zajmuje połowy siedzenia :P zresztą ten samochód to nie taksówka żeby wozić komplet osób. To jest pojazd dwu no góra trzy osobowy:D I tak tylko jeżdżę ja i moja Kobieta. A i tak pasażerowie z Tyłu przeważnie leżą.

A felgi chciałem pomalować, moja koncepcja to rant w kolorze reszta srebrna a kołpaczek pozostaje czarny. Co o tym sadzicie;> bo na aluminiowe felgi mnie nie stać.
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#28 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 02 stycznia 2008 - 19:40

e no, to że jest to oryginalny wyrób fiatowski to nie wątpię bo mojego malucha w taki fabryka wyposażyła, ale chodziło mi ot to że nie pochodzi chyba z tego modelu

#29 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 01 marca 2008 - 23:56

w maluszku ostatnimy czasy została naprawiona i wzmocniona belka resora. A dzisiaj zawitał zamach o dwa kilo lżejszy:) w planach wymiana zwrotnic i posadzenie go na glebie.


13.03.2008

dzisiaj niestety w maluszku prawdopodobnie skończyła się skrzynia, ale raczej półośka nie wytrzymała i się ukręciła. Maluszek śmiga wyśmienicie po zamontowaniu lekkiego koła i nowego sprzęgła. Na drugim biegu mieli suchy asfalt i rozpędza bez mniejszego problemu do 65 km/h. Miały być zdjęcia z wymiany koła zamachowego oraz naprawy belki resora ale nie podoba mi się wykonanie i nie zamieściłem.


16.03.2008

Dodany obrazek

Dodany obrazek

a o to serce które odpowiada za zbyt duży moment :D hihi :D

Dodany obrazek



13.04.2008

W planach posadzenie maluszka na starych felgach nie wiem jak się bedzie prezentować ale będzie zrobione :P :)

20.04.2008

Wczoraj zostały wymienione tuleje rozrusznika. Nowy olej zagościł w silniku. Kolejne nowe koło pasowe bo stare jak zwykle pękło. Aktualny przebieg 92 800 km :D

2.05.2008

nowy alternator wraz z obudową silnika przystosowaną pod altka (20 zł :D ). W starym nastapiło przebicie na uzwojeniach. Objawem był brak ładowania no i dziwne pokazujące się rzeczy na desce rozdzielczej. np. po włączeniu świateł momentalnie wskaźnik paliwa się podnosił a paliwa w baku nie było :) chwilowe perpetum mobile:D



06.11.2008

W maluszku założyłem wzmacniacz firmy axton o mocy 2x 100 watt w Rms. Na tylnym siedzeniu leża kolumienki przenośne trój drożne.
Przerobiony system spryskiwaczy, założona pompka w zbiorniczku. Uruchamiana jest poprzez wciśniecie starej mechanicznej gumowej pompki w której zainstalowałem włącznik.

Od ostatniej aktualizacji wymienione zostały zwrotnice drążki kierownicze. Wymieniona uszczelka pod głowicą. Odłączyłem odme od układu zasilania a na jej końcu zainstalowałem filterek własnej produkcji.
Wymieniona linka od ręcznego łożyska w przednich kołach. Zainstalowany wlew od eleganta. Wymienione lampy z przodu. Nowy tłumik bo stary pękł w pół od kul ognia :) hehe oczywiście nie pozostał seryjny zbyt długo :P


Zielona strzała czeka na odmalowanie obdartych przez kamienie progów wymianę drzwi od pasażera. W garażu lezy już silniczek i skrzynia które czekają na modzenie. Silnik będę starał się bardzo mocno podkręcić a skrzynia na zrobienie delikatnej szpery, takiej jak mam w aktualnej skrzyni :)
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#30 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2008 - 22:02

Jak będzie jakas KZK w Sieradzu i będziesz poinformowany to klepnij mi info na PW albo Gadu.Podjadę,obejrzę,pogadamy :)
Pozatym sympatyczne autko...kolor totalnie nie w moim guście,ale OK,to nie jest temat do dyskusji.Pozatym tylna tablice przykręć na środku no i to co Ci poprzednicy powiedzieli...pomalować wnętrze,jakieś ładne kółko i gleba :)
Fajnie że masz autko po Dziadku...też bym tak chciał,ale Dziadek swojego ostatniego Malucha dawno sprzedał :(
P.S - Śliczne lusterka masz :twisted:

#31 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 listopada 2008 - 22:57

no no maluszek ładny tez mam podobna koncówke tłumika własnej roboty tylko troche inaczej niz u ciebie ogólnie autko mi sie podoba,porobisz to co poprzednicy pisali i bedzie miodzio:) pozdr
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#32 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2009 - 01:37

Przepraszam, że odkopuję... żyjesz? Maluch żyje, czy sprzedany?
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#33 OFFLINE   djfizyk

djfizyk

    Zaawansowany

  • Member
  • 268 postów
    • Time Online: 7g 51m 7s

Napisany 30 stycznia 2009 - 08:42

Witam również podbijam temat, maluszek jeszcze śmiga?? pozdro :)

#34 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 03 lutego 2009 - 12:07

żyje żyje :) co prawda zawitało do niego nowe serce i skrzynia może troszkę miej żwawa ale jeżdżaca.:) niestety w starym silniku pękł blok od strony alternatora:) troszkę w maluszku się pozmieniało ale jak skończe robić to co sobie założyłem że pomodze to się pochwalę :)


wczoraj w maluszku wykończył się rozrząd. Koło napędzające straciło zęby a łańcuszek się rozwalił :( na szczęście już dziś został ponownie uruchomiony do życia.
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#35 OFFLINE   Małkers

Małkers

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
    • :

Napisany 21 lutego 2009 - 11:05

Elo ,moze nowe foty maluszka wstawisz jesteśmy bardzo ciekawi :D

#36 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 22 lutego 2009 - 16:32

Dodany obrazek
widok z okna na mojego helmuta :D niedługo sesyjke zrobię ale nie ma się czym chwalić :)
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#37 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 22 lutego 2009 - 16:44

Ja bym mu dał szerokie zderzaczki. I Troszke bardziej go 'urajdowił' :ble: ... :wink:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#38 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 22 lutego 2009 - 16:49

:) powoli dojdziemy do tego :) w garażu już leżą rzeczy do silniczka :)
w piatek kupiłem chłodnice oleju 30 zł od fiata uno 1.3 turbo
w marcu oddaje głowice na plan, a potem będzie polerka kanałów.
polerka czego się da w silniku i odchudzanie :P a i tłumiczek się licytuje powoli :P
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#39 OFFLINE   Małkers

Małkers

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
    • :

Napisany 22 lutego 2009 - 16:54

Zdecydowanie TAK na szerokich plastikach by bylo o niebo lepiej

Czekamy na dalsze sesje :D
pozdro

#40 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 22 lutego 2009 - 23:57

Mam szerokie zderzaki tylko mi się nie podobają, ahromowane lustra i zderzaki i wyglądają jak wyglądają. Nawet gdybym założył szerokie to od razu musze zmienić lustra, łapy i pióra wycieraczek a mi się nie chce. Zresztą w kaście nie mam otworów w błotnikach na szerokie bumpery :D i chyba już tak zostanie. Co najwyżej mogę załatwić sobie ładniejsze chromy bo moje straciły swój urok już dawno temu:(. Tylni jest wygięty lekko bo jakiś pajac wjechał w niego na parkingu:(. Ogólnie stan mojego malucha nie jest zadowalający:P tu i ówdzie są wgniecenia. Od kamieni jest pozdzierany lakier na progach, przedni pas z lewej strony pękł od holowanka, a drzwi pasażera są solidnie wgniecione od stłuczki. A ostatnimi czasy maluszek mi służy jako środek lokomocji do szkoły i robi po 2000 km w miesiącu, więc nie mam czasu nad nim przysiąść (chyba że w pracy jest chwila i kanał w warsztacie wolny). Będzie piękny i ładny jak kiedyś. Najpierw się zajmę silnikiem by stał się żwawszy, bo bardziej ekonomiczny już być nie może :P

27.02.09

Takie o to cudo kupiłem sobie do maluszka:) tłumik od hondy cbf 600 Dodany obrazek
będzie wstawiony
oprócz tego mam lampy bambino bo nikt sie nie zgłosił po nie to sobie je chyba sam założę chodź nie będą ładnie zapewne wyglądać.
Dodany obrazek
oprócz tego zakupiłem chłodnice oleju od fiata uno 1,3 turbo niestety nie zrobiłem zdjęcia bo jest brudna :P

maluszek będzie przechodzić tuningowy remont bo swap odpada :( bo kasta nie wytrzyma. relacje z dalszych prac będą aktualizowane na bieżąco.

założenia ogólne to doprowadzić moją perełeczke do stanu idealnego. Jak ktoś wie gdzie można kupić w Łodzi skórę ekologiczną chętnie bym prosił o namiary:)
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.