Skocz do zawartości


Zdjęcie

mój TOTO- a To to ma dowód hehehe


84 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2007 - 15:04

Fiat 126p z 87 roku od początku w rodzinie. Dziadek, tata, a Teraz ja jestem jego właścicielem. Przejechane 85 tyś km od nowości przy 78 zrobiłem mu remont bo miałem problem z ciśnieniem oleju przy dłuższej jeździe. Strzała musiała conajmniej raz w roku mieć pit stop u mechanika a wszystko za sprawą nie otwierającego się termostatu. Na szczęśćie wyeliminowałem ten problem i juz nim bezproblemowo przejechałem około 16 tyś w półtora roku.
Silnik to kompletna seria oprócz tyrbinki kowalskiego którą założyłem w wakacje tego roku. Wiekszośc połaczeń w karoserji za szpachlowałem a progi są lekko poszeżone.Ma dymione kierunki z przodu a przezroczyste
klosze z tyłu, wydech z założoną wiejską końcówką swojej roboty:D:D hehe Tapicerka bodajże wyjęta była z malucha z 75 roku.
Osiągi jego nie są za ciekawe. Do 80 około 16/17 sekund do setki troche poniżej 30 coś około 28. Jak na seryjny silnik to chyba dobrze mi sie wydaje. Jego V-max bez turbinki wynosił 125 a teraz oscyluje około 118.
Jeśli chcecie coś więcej wiedzieć to pytajcie, a ja sie postaram wam na wszystko odpowiedzieć :)

A o to mój maluszek przed tym jak nie był pod moją opieką:)
Dodany obrazek

Dodany obrazek


a to świeżo po malowaniu bez chromów na starych zderzakach i tapicerce

Dodany obrazek


Dodany obrazek


Dodany obrazek

zdjęcie z KZK w Sieradzu (8 na 19 startujących bez żadnej klasy pojemnościowej) ewidentny brak gleby:D:D:D

Dodany obrazek

a mniej wiecej tak teraz wygląda


Dodany obrazek


niebawem postaram sie zamieścić zdjęcia środka i silnika w opłakanym stanie wizualnym :D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#2 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2007 - 15:44

Bardzo fajnie tymbatdziej patrząc na stan przed. Ale dlaczego drzwi tak od środka liźnięte kolorem zewnętrznym a nie całe :?

#3 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2007 - 16:01

koszty i brak czasu miałem wyjazd na wakacje na karku :) zresztą planowałem zrobić od środka w innym kolorze ale jak do tej pory mi sie nie udało do tego dojść :D hehe
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#4 OFFLINE   maciekdj

maciekdj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 290 postów
    • Time Online: 2m 26s

Napisany 03 listopada 2007 - 16:10

spoko bobek ogolnie podoba mnie sie, tylko felgi pomaluj w jakis kolor bo odbieraja mu wiele uroku 8)

zycze duzo radosci z zabawy zieloną strzałą

#5 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 03 listopada 2007 - 16:14

Piękna fota na boku - mam nadzieję, że nie było dacha? :)

Fajne malowanko :)
Tylko rzeczywiście te drzwi od środka popraw.

#6 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2007 - 16:46

nie było dachu całe szczęście :D hehehe a drzwi i felgi poprawie :) :D Ale co do felg to nie wiem jeszcze w jakim kolorze. Chciałem zrobic srebrne i rant w kolorze auta i po środku czarny metalowy kołpaczek ale nie wiem jak to by wyglądało bo na alu mnie nie stac :(

Dodany obrazek
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#7 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 03 listopada 2007 - 18:29

Wygląda dobrze, jesli widze jak wyglądał zanim do Ciebie trafił... Tablice tylną daj na środek, będzie o wiele lepiej :wink:
Podpicuj go jeszcze troche w miare możliwości, powodzenia!
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#8 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2007 - 15:45

A oto filmiki jak sobie radzi mój maluszek między pachołkami :D 8 miejsce na 19 samochodów startujących :)


http://pl.youtube.co...feature=related


a to dwa koła w jego wykonaniu :D


http://pl.youtube.co...h?v=ki_03K9u5jE
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#9 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 20 listopada 2007 - 18:56

No trzeba mieć jaja żeby na takiej glebie jeźdzć :D

#10 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2007 - 20:28

8 miejsce na 19 samochodów startujących Smile

No to bardzo fajnie, biorą pod uwage, że startowały takie samochody jak Colt, czy Swift i nie było podziału na klasy...

:)
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#11 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 21 listopada 2007 - 08:03

gleba już niedługo będzie zrobiona :D mam nadzieje że do niedzieli wyzdrowieje i ją zdrobię bo znów chłopaki organizują Konkurs zręczności a chciałbym teraz troche wyżej się wspiąć:D A jak nie to pojadę bez :D już się przyzwyczaiłem do przechyłów nie tylko w malcu ale u ojca w aucie także co nie zabije to wzmocni mnie :D


a to nowy gadżet tylko nie wiem w jaki sposób się go montuje jak wiecie to pomóżcie :)
Dodany obrazek


Dodany obrazek
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#12 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 30 grudnia 2007 - 23:42

No nie no panie bajer nie z tej ziemi. Wypasik :)

#13 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 31 grudnia 2007 - 00:37

No gratuluję zdobyczy, fajna "gała" :wink:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#14 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 31 grudnia 2007 - 08:12

Bardzo kultowa gałeczka. Też taką miałem w Beżyku, ale sprzedałem. Pochodziła moja z zapasów magazynowych podobno do Fiata 850 Sport Coupe.... Piękna gałeczka.

#15 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 31 grudnia 2007 - 10:55

:) ja nie wiem od czego to jest :P nie wiem jak ja zamontować Moch podpowiedz jak to zrobić:) proszę
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#16 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 31 grudnia 2007 - 11:28

...jezeli otwor w galce jest za maly to jest lekka kapa ( bo w ruch musi pujsc jakas szlifierka - zeby zebrac troche materialu z koncowki lewarka ) ...ale jesli jest za duzy w stosunku do drazka to nie widze przeszkud w zamontowaniu ...przeciez mozesz okleic koniec lewarka np tasma izolacyjna i wcisnac tam galke ... nic nie bedzie widac i bedzie sie trzymac ...

#17 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 31 grudnia 2007 - 22:17

Ja miałem gwint, normalnie nakręciłem tą gałeczkę. Potem jak już się znudziła to normalnie odkręciłem.

#18 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 01 stycznia 2008 - 14:43

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek


tak wygląda środek mojego dupo wozu :P

Dodany obrazek
stara gała :D

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

a to z zewnątrz troche brudny :D



Dodany obrazek

a to serducho

Dodany obrazek

wiejski tjuning :F


Dodany obrazek

equalizer z wzmacniaczem po 25 watt RMS na kanał a pod spodem głosnik V-tronic oczywiście po drugiej stronie też:D

Dodany obrazek

radio Blaupunkt z adapterem i mp3 pod to:D

Dodany obrazek

kolumienki od jakiegoś jamnika :D

Dodany obrazek

a to odpowiada za basik:D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#19 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 01 stycznia 2008 - 14:48

to malowanie mu szkodzi 8) najbardziej te zapylenia i czarny dach reszta ok stosownie do wieku :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#20 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 01 stycznia 2008 - 14:51

Bilo o jakie zapylenia Ci chodzi o te niepomalowane drzwi:>?? to będzie zrobione :D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.