Skocz do zawartości


Zdjęcie

gdzie maluch ma wybite nr nadwozia ?


28 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   RedSn@kE

RedSn@kE

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 194 postów
    • :

Napisany 26 grudnia 2007 - 18:37

no to jak w koncu maja????????
1.2MPI 75km bylo i wiecej juz chyba nie bedzie

#22 OFFLINE   MaRcIN911

MaRcIN911

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów
    • :

Napisany 27 grudnia 2007 - 01:41

RedSn@kE kolego numery identyfikacyjne samochodu i miejsce ich umieszczenia:
tabliczka znamionowa oraz typ i numer nadwozia znajduje się w komorze bagażnika, po stronie pasarzera, tabliczka znajduje się przy podszybiu a wybite numery nadwozia z jakieś 10cm od tabliczki jak obejrzysz w tych okolicach blache to na 100% znajdziesz

#23 OFFLINE   RedSn@kE

RedSn@kE

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 194 postów
    • :

Napisany 27 grudnia 2007 - 10:53

kolego ja nei mam problemu z ich znalezieniem :] ale interesuje mnie czy faktycznie we wszystkich rocznikach po za bisami byly w tym samym miejsciu czy tez nie :)
1.2MPI 75km bylo i wiecej juz chyba nie bedzie

#24 OFFLINE   MaRcIN911

MaRcIN911

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów
    • :

Napisany 27 grudnia 2007 - 17:27

tak we wszystkich są w tym samym miejscu
miałem fiacika z 1990r i mam z 1978roku i numery są w tym samym miejscu poza bisem oczywiście bo niemiałem jeszcze z nim do czynienia :wink:
na 100% niema innych miejsc

#25 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 27 grudnia 2007 - 19:14

W maluchach występują tylko dwa miejsca gdzie są wybite numery nadwozia, większość maluchów ze starych, roczników tak jak włoskie na wybite numery na przegrodzie/podłodze bagażnika, są to 17 cyfrowe numery, ale od roczników '77 z silnikami 650, do którego roku nie wiem ale raczej krótko, były 18 cyfrowe numery, mam tak u siebie, było to podyktowane tym, że samochód z silnikiem 600 był oznaczony jako "126A.***", a wprowadzony 650 miał oznaczenie "126A1.***", trudno mi powiedzieć do kiedy wychodziła taka seria, są jeszcze modele z numerem wybitym na nadkolu, trudno mi ocenić od kiedy przeniesiono tam numer, w każdym bądź razie wie wiem jak to jest u innych samochodów, ale bis od początku produkcji miał ocynkowany kawałek gdzie znajdował się numer nadwozia, u mnie tak przynajmniej jest.

#26 OFFLINE   MaRcIN911

MaRcIN911

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2007 - 01:19

Medyk mozesz napisać coś więcej?? o VINie 18 cyfrowym albo gdzie można coś znaleść na ten temat??

#27 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 28 grudnia 2007 - 20:38

Nigdzie nie znajdziesz żadnej literatury na ten temat, a na przeglądzie nie powinni robić problemów bo to jest błąd fabryczny, a numer jest jak najbardziej wiarygodny, co chcesz wiedzieć wiecej?

#28 OFFLINE   MaRcIN911

MaRcIN911

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów
    • :

Napisany 30 grudnia 2007 - 00:34

z przeglądem miałem właśnie problem diagnosta zdziwił się bardzo bo było zadurzo znaków mówił ze pierwszy raz się z czymć takim spotkał
i mówił ze moge mieć kłopoty z nim "numerem"

#29 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 30 grudnia 2007 - 13:44

To uprzejmie wyjaśnij panu diagnoście następnym razem żeby nie robił zdziwionej miny bo taki numer nadała fabryka, i nic z tym fantem nie da sie zrobić, chyba że pan diagnosta będzie hojny i na własną kieszeń i odpowiedzialność zmieni numery nadwozia o wydaje się być bezsensowne, i nie słuchaj gościa że będziesz miał problemy, jak będzie je następnym razem robił to po prostu jedź do innej stacji, tyle lat auto przechodziło przeglądy i nagle jakiemuś pajacowi przeszkadza jeden dodatkowy znaczek, ja tam nigdy problemów nie miałem, czasem tylko zdziwienie było, ale przecież fabryki poprawiał nie będe.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.