Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak podpiąć centralny zamek pod centralkę od alarmu?


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Debo75

Debo75

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2007 - 21:16

Witam ! Mam pewien dylemat ponieważ kombinuje nad tym jak podpiąć centralkę od centralnego zamku pod centralkę od alarmu. Pod co ją podpiąć ?? Pod sygnalizację włączania i wyłączania alarmu kierunkami czy też pod co innego... Proszę o pomoc związaną z tym tematem :)
Zielony Fiat 126 el '97

#2 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2007 - 21:30

W centralce alarmu musisz mieć wyjście na centralny zamek inaczej nie podłączysz. Są to zawsze brązowy i biały kabel. Bez nich nie masz co kombinować bo rozpierdzielisz albo alarm albo centralny.

#3 OFFLINE   Debo75

Debo75

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2007 - 21:35

No alarm jest fabryczny taka okrojona centrala ale immobiliser jest :) w której mam 2 wyjścia wolne i nie wiem do czego one są poza tym cały schemacik rozgryzłem poza tymi dwoma wyjściami może to te do centrali...

Hmmm najwyżej będę na dwa piloty leciał...
Zielony Fiat 126 el '97

#4 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2007 - 21:39

no mówię Ci jak jest, z centralki od centralnego idą dwa na centralkę od alarmu, jeden na masę i jeden na + i to wszystko. masz jakąś fotkę tej centralki?

#5 OFFLINE   Debo75

Debo75

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2007 - 21:43

Nie mam na chwilę obecną ale jutro zrobię :) A co do kolorów to nie ma o czym gadać bo ja wyjmowałem ten alarm w całości bo coś było skopsane i bez schematów i instrukcji sam doszedłem co i gdzie powinno byc podpięte no i kable zmieniłem na nowe i są różnistego koloru. Jedyne co dobre to czerowny + i czarny GND które są prawidłowo podpięte... Zrobie zdjęcie to zobaczysz czy te wolne mogą być od centralnego
Zielony Fiat 126 el '97



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.