Skocz do zawartości


Zdjęcie

zbiornik paliwa 126p


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   siwydh

siwydh

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
    • :

Napisany 28 marca 2007 - 15:56

czy ciezko jest wyjac zbiornik paliwa z el ? sa jakies w tym trudnosci? moze ktos juz to robil i powie mi na jakie niespodzianki mam sie przygotowac :evil: ?

gdy zatankuje sobie za 30zl wszystko ok ale jak naleje do pelna to zostawia plamy i spalanie wychodzi kolo 10l na 100 :D to raczej dzora w baku czy jest tam cos bardziej podatniego na uszkodzenia?

#2 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 28 marca 2007 - 16:00

a może tylko łacznik wlewu poszedł sie kochać?do tego baku nie trzeba wyjmować.
co do wyjęcia to tylko odkręcasz 3 sruby, wężyki przy pompce i gaźniku co by łatwo wyjąc było bak i kable od wskaźnika na górze baku. tylko potem ich nie pomyl bo wskaźnik nie będzie pokzywał co i jak. musisz jeszcze odpiąć odpowietrzenie baku które jest pod lewym boczkiem z tyłu.
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 28 marca 2007 - 16:46

Miałem to samo, bak najzwyczajniej przerdzewiał na łączeniu (na spawie). Raz łatałęm ale od razu mówię że się nie opłaca tylko od razu nowy wstawiać. Nie polecam wyjmowania na kobyłkach, tylko i wyłącznie na kanale. Przy wymianie pmiętaj żeby kupić uszczęlkę od pływaka (jeżeli nowy bak będziesz kładł) z pewnością kup nowe opaski do przewodów i same przewody wymień na nowe, dużo cię nie wyniosą a nie będziesz musiał ego w przyszłości robić, a bywa i tak żę ci cię rozerwą przy wyjmowaniu. Czyli opaski i przewody. Robiąc na kanale nie ma trudnościwielu, 3 nakrętki a pod kanapą odczepiasz wąż co przy baku jest od tego co łączy z korkiem i to tyle chyba.

#4 OFFLINE   maly187

maly187

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 73 postów
    • :

Napisany 28 marca 2007 - 22:18

ja powiem tak troche sie z tym nawojowałem bo mi sie non stop zawiesza wskaznik od wachy
wywalasz siedzenia z tyłu odkrecasz boczek od strony kierowcy i sciagasz 2 rury jedna od wlewu a druga od odpowietrzenia te od wleu najlepiej jest czym zatkac jak i druga zeby syfu sie nie nasra ło do baku potem wciskasz te rure od wlewu do srodka boi tam przy blasze jest taki próg zeby sie rura nie zjerzała i doipiero potem wchodzi pod autko odkrecsz 3 srobki mocujaca bak sciagasz go polowi odpinasz 2 kable pamietaja ktory jest ktory i sciagasz 2 wezyki tez proponuje je zapamietac i bak wychodzi jak ta lala z włozeniem podobnie wkładasz bak i wyciagasz rure od wlewu w kabinie i sie zakleszczy o blacze i mozesz spokojnie skrecac :D

#5 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 28 marca 2007 - 22:39

chyba nic nowego nie napisałeś :lol2:
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   maly187

maly187

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 73 postów
    • :

Napisany 28 marca 2007 - 22:59

łahahah smieszne... ale nikotrym tak trzeba



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.