Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta lotna


14 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2007 - 14:19

ocb? :? ;D
jako ze w Zomo bede chcial wystartowac w kjsach to sobie zbieram rozne info i sie doksztalcam w temacie :P
i natrailem wlasnie na mete lotna i ni wala nie kumam o co chdzi
jedyne co mi przychdzi do glowy to to ze podczas proby zatrzymuje sie (tylko po co ? ) na mecie lotnej a potem startuje dalej juz do koncowej mety

#2 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2007 - 14:55

meta na ktorej sie nie zatrzymujesz

#3 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2007 - 15:58

przez mete lotna przechodzisz pelnym ogniem ile sie da, a zatrzymujesz sie dopiero na mecie stop. na lotnej nastepuje tylko zatrzymanie czasu

#4 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2007 - 17:08

aha
czyli np. zeby nie przekroczyc linii mety koncowej to moge dotoczyc sie do niej 5km/h zeby mi dodatkowytch pkt nie doliczyli, bo i tak pomiar przejazdu prob zostal zatrzymany na mecie lotnej. dobrze rozumiem? :P
widzialem rysunek proby z ostaniego sprintu u nas w warszawie i meta koncowa jest oddalona o dosc spory kawalem od lotnej, ze jeszcze pare slopkow jest po drodze
i jezeli mine lotna, skonczy sie pomiar czasu i bede jechal do koncowej i pomyle trase (taryfa) to policza mi dodatkowe pkt za to?

#5 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2007 - 23:54

scandal
o ile pamietam taryfa to 150% czasu najlepszego uczesnika.W tej chwili nie zajmuje sie juz tym,z braku czasu.Zreszta mam inne pesrektywy
Mam materiały szkoleniowe odezwij sie do mnie na gg
pozdro

#6 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 14 lutego 2007 - 00:26

zgadza sie
ale mi nie chodzi o sama taryfe
tylko o to ze od mety lotnej mam jeszcze do miniecia np. jeden pacholek az do mety STOP. i jezeli mine go ze zlej strony (taryfa) to czy policza mi to
bo z tego co na razie rozumiem to po przejechaniu lotnej, jak juz zatrzymaja czas przejadu, moge sie spokojnie 5km/h doturlac do mety koncowej, tak? zeby np. na luzaka zatrzymac sie aby linia byla pomiedzy osiami, zeby nie dostac kary 5pkt

#7 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 14 lutego 2007 - 15:45

scandal tak na mecie lotnej zatrzymany jest pomiar czasu, odcinek pomiedzy meta lotna a stop sluzy wychamowaniu spokojnie samochodu i zatrzymanie sie na mecie stop, ale niespotkalem sie jeszcze zeby pomiedzy meta lotna a stop byly jeszcze jakies pacholki :?

#8 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 14 lutego 2007 - 23:14

tzn piszac wczesniej ze na probie mam "pare" slupkow to byla lekka przesada ;D bo jest ich... 2! :D a na drugiej probie jeden.

Please Login or Register to see this Hidden Content


jezeli je zle przejade to policza mi taryfe?
na mecie koncowej musze zatrzymac sie tak zeby linia mety byla pomiedzy osiami?

#9 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 14 lutego 2007 - 23:20

no albo tutaj

Please Login or Register to see this Hidden Content


proba 2 i 4
meta lotna i jeszcze musze zrobic niezamkniete koleczko wokol 3 slupkow zanim skieruje sie do STOP... :roll:

#10 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 15 lutego 2007 - 08:21

pomiedzy meta lotna a stop musisz przejechac tak jak masz narysowane czyli jesli masz ominac slupek z prawej to z prawej, jesli masz zrobic kuleczko w kolo 3 opon to tak musisz jechac w innym przypadku mozesz dostac taryfe.

#11 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 15 lutego 2007 - 13:38

ale skoro juz czas zostal zatrzymany na lotnej to juz na luzaka sobie jade, nie ciskam juz,tak?
a musze przestrzegac zatrzymania sie aby linia mety byla pomiedzy osiami?

#12 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 15 lutego 2007 - 15:44

tak po przejechaniu mety lotnej jedziesz juz na luzaka :D (zimny lokiec i te sprawy :wink: ) a na stop miedzy osiami

#13 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 15 lutego 2007 - 16:18

zimny lokiec i te sprawy :wink:

spoko, zapamietam ;D
dzieki za info!
pozdro

#14 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2007 - 13:46

spox nie ma problemu :)

#15 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 01 października 2007 - 01:51

jedyne co mi przychdzi do glowy to to ze podczas proby zatrzymuje sie (tylko po co ? ) na mecie lotnej a potem startuje dalej juz do koncowej mety


a to o czym tutaj mowisz to jest stop-start. zatrzymujesz sie w srodku odcinka z kolami miedzy linia i czekasz az Ci buda odbije, wtedy sedzia Ci machnie chorągiewką i ciśniesz dalej. a wszystko dlatego ze w regulaminie kjs jest taka wzmianka ze odcinek nie moze byc dluzszy niz ilestam tysiecy metrow. i dzieki temu ze jest ten stop-start mozna ustawiac dluzsze odcinki.
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.