Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwierzak power


58 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Dr.Death

Dr.Death

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 48 postów
    • :

Napisany 02 lutego 2007 - 17:45

Skoro ci nie pasuje to sobie zmień. A tak po za tym nie bede nikomu przedstawiał ani udowadniał kumasz chłopcze. Fotek z dupy sobie nie wytrzasnę. PASI


I wszytsko jasne :) chłopcze

#22 OFFLINE   Zwierzak

Zwierzak

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • :

Napisany 02 lutego 2007 - 17:49

SZKODA ZMARNOWANGO CZASU.

#23 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 02 lutego 2007 - 19:27

i skończył się dzień dobroci dla terytorium :)
Dodany obrazek

#24 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 02 lutego 2007 - 20:32

:crazy:

#25 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 02 lutego 2007 - 21:34

i po co to spinanie ??nie bede bronil ani jednej ani 2 strony ale zachowujecie sie smiesznie....wiec panowie dziadki uspokoic sie i nie spinac jajek kombinerkami
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#26 OFFLINE   aranarth

aranarth

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 159 postów
    • :

Napisany 06 lutego 2007 - 11:13

Zastanawiam sie tylko, kto w tym beznadziejnym sporze zachowuje sie jak male dziecko, albo jeszcze mniejsze... "Plose Pani, on nieplawde mowi, ja wiem, ze to niemozliwe", albo "Nie bede ci tlumacyl, tylko zabieram swoja lopatke i ide do innej piaskownicy..." Troche powagi, panowie, chyba jestescie juz dorosli... Zwierzak, przeciez kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnej opinii, czy skrytykowania tego i owego. Jezeli tobie sie podoba, to co krytykuja, to w porzadku, przeciez nikt ci nie kaze sila tego zmieniac. To twoje auto i pokazujesz je szerszemu gronu. Trzeba sie jednak liczyc z tym, ze nie wszystkie komentarze to beda same "ochy" i "achy". Mi osobiscie Twoje autko podobalo sie bardzo, jedyne co bym zrobil, to zostal przy seryjnych lusterkach i progach, ale jezeli tobie sie podoba tak, a nie inaczej, to ja nie mam nic przeciwko. To jest tylko OPINIA, a nie nakaz sciagniecia. A spor z Dr.Death? Moim zdaniem bezsenowny, nie chcesz mowic wszystkiego, to nie musisz, tylko wytlumacz kulturalnie, a nie agresywnym tonem...
Dr.Death, jak dla mnie, to ty tez przegiales... Bo jaka masz gwarancje, ze nie bylo tak jak Zwierzak mowil? Jak nie chcial powiedziec, co ma w srodku, to po kiego diabla go cisniesz? Ma prawo zachowac to w tajemnicy. A nawet, jesli opis byl troche ubarwiony, to nie wyciagaj tego na wierzch, nikt nie lubi, jezeli robi sie z niego posmiewisko publicznie... Niektorzy potrafia to przelknac, a niektorzy obrazaja sie smiertelnie na wszystkich,. co byli swiadkami takiego sadu...

Panowie, skorzystam z okazji i apeluje: WIECEJ POWAGI! Doroslymi ludzmi jestescie.

I tyle mialem do powiedzenia na ten temat, sory za rozpisanie. :)
Mrok, szatan i martwe płody... ;D

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#27 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 06 lutego 2007 - 12:25

Przypomne ze nie na sie co Zwierzakowi dziwic.. Porthos tez nie mówił wszystkiego.. przeciez to ich troche czasu i kasy kosztowalo zeby wiedziec co i jak poskładac.. odemnie RESPECT za motorek.. wygląd kwestia gustu :) ale mechanicznie to FULL RESPECT !!

#28 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 06 lutego 2007 - 17:18

To wszystko jest bardzo ciekawe bo na biehu zwierzu jadą cie jak burą su... a chwalisz tamto forum.I jakoś sie nie foszysz jak dziecko lub panienka :wink:

#29 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 05 marca 2007 - 00:06

coz moge powiedziec czlowiek sie zatracil, te bajki pisane na kolanie, za duzo i zbyt bujnie opowiadane(popatrzcie na pierwsza strone) zeby w to uwierzyc. Opis wielki jak cholera-silnik to polowa opowiadania a zdjec 0 nulll nic. Najpierw chwali sie ze matiza wciaga na swiatlach, ok no dobra, kiedy chce z nim stanac na swiatlach to nie nie ja nie katuje auta, nastepnie opis ze STILO wciagniete i juz sie rozesmiałem do łez.Takie bujdy mozesz sobie opowiadac dzieciom nie nam- u nas w oddziale wroclawskim ktory istnieje i ma sie bardzo dobrze nawet gdy ciebie w nim nie ma straciles wiele taka postawą. Ty tylko gadasz chwalisz sie gadasz gadasz gadasz i tylko gadasz a zeby cos komus pokazac to nie. A to ze najpierw mowisz ze nie scigasz sie bo szkoda ci silnika a potem chwalisz ze jak bede mial 9 sekund do setki to pogadamy(i znowu gadamy i gadamy nic tylko gadamy), a pozatym jak juz cos to scigasz sie tylko za kase. Troche mieszasz sie w zeznaniach.
A teraz pare zdjec naszego super flagowego tjuning madafakera:
taki sobie zwykly maluch z felami od rekina jak zaznaczam tył 5 1/2 cala a nie jak kłamałes 6 czy tam ile.
Dodany obrazek
jakze gustowne wnetrze niczym rodem z maybacha
Dodany obrazek
tutaj mamy fote z profila, kierowca rownie silny jak i ta jego torpeda co wymiata w 9 sek do setki. Az kubełki wyrywa z szyn takie przeciazenia.
Dodany obrazek
tutaj wygrana z fiatem stilo rece zostaly chyba urwane, foto z bliska
Dodany obrazek

na koniec trzy slowa do ojca prowadzacego ten temat : ODZIAL WROCLAW ISTNIEJE I LEJE NA ZAPOROZCE

#30 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 05 marca 2007 - 00:07

text zforum bieha/iq

zwierzak napisał/a:


nie zmienie a dlatego ze tu siedza normalni ludzie a nie jak dla porównania na TERYZOO - bydloooooooooo






no z tego textu to normalnie polalem...sam sie pchales na forum terytorium z tematem o swojej podobno 800 ktos sie zapytal o wal itp a ty juz jak pannienka rozplakales sie ze ci ktos lizaka zabiera terytorium beeeee IQ dobreeee co krytyki normalnej nie umeisz zniesc ? prawda w oczka kole ??

nastepny szczegol ile razy ktos z was sie scieral z kumplem parch z parchem ? dla sprawdzenia masyznki jaka sie zbudowalo dla zabawy ?? napewno nie jeden z was oczywiscie nasz kochany zwieŁaczek sciga sie z matizami objezdza !!! STILO !!! ale z pHantomem jak ten chcial sie z nim poscigac nie bedize sie scigal bo nie bedize zarzynal auta buahahahah polosiek szkoda i co najlepsze wsadzamy silnik z zaporozca tak tak do malucha silnik z zaporozca 1.2 tego nie bede kometowal bo jzu leze na ziemi i sie turlam....jesli ktos ma za duzo kasy i chce sie poscigac za kase to zgloscie sie do tego pana co jest wlascicielem tematu bo on sie sciga tylko za kase

i tak na marginesie

ODZIAL WROCLAW ISTNIEJE I LEJE NA ZAPOROZCE
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#31 OFFLINE   FaZZoR

FaZZoR

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 00:10

bydlo to wiesz gdzie moze sobie znalesc na praczach my jestesmy kulturalnimi przedstawicielami wroclawskiego kluby ale jak w kazym miescie w kazdym odzziale znajedzie jakis czarnuch !!!! (czarna owca)

#32 OFFLINE   LyszyK

LyszyK

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 413 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 00:29

Buahahahahaaaaaaaa :lol: :lol: :rotfl: :lol2: :mrgreen: :devil: :lol: :rotfl: :rotfl: :ble:




9 sekund do setki ??

Stilo połyka ??

Jedyne co możesz połykac ta jakieś psychotropy , lecz się człowieku na nogi , bo na głowe już za poźno .


Miałem napisac to na forum IQ , ale temat tam już został zablokowany, co do malucha to WT pełna mordą.




Nie pozdrawiam Cie, ch.... CI w oko cfelu
Dodany obrazek

#33 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 00:40

bobas sie pogniewal

#34 OFFLINE   animavillis

animavillis

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 188 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 12:05

jakże napięta atmosferka w klubie panuje :lol:
szkoda że nie wiem jaki moding w tym autku rzekomo nastąpił :?
może to jednak możliwe że wziął stilo ja wczoraj nówke vectre wziąłem (seryjnym) tyle że kierowca miał chyba z 80 lat :lol:
Dodany obrazek

#35 OFFLINE   KuLaPL

KuLaPL

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 87 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 16:13

Ale się chłopaka czepiacie, on napewno chciał dobrze :P :wink:

#36 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 05 marca 2007 - 16:19

A wiecei że ma w normalna tekle wbudowaną strumienice???Rozpruwał widelcem i sprawdzał ziemniakiem zapychając koncówke.Frytki z majonezem sie robiom plus kola gratys.
A i uwaga chłopcy i dziewczęta: bedzie lac w morde każdego na ogólnopolskim.Bo trzydziestolatek nie bedzie gadac znikim tylko w morde.Epoka kamienia giętego epizod 2 :D:D:D


ODZIAL WROCLAW ISTNIEJE I LEJE NA ZAPOROZCE

#37 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 16:20

właśńie właśńe kolega dobrze prawi, przybliżcie temtat o so chodzi??

#38 OFFLINE   Tuning

Tuning

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 174 postów
    • :

Napisany 05 marca 2007 - 23:29

Temat chyba do usuniecia lub do sprostowania przez Moda :wink:
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło.

#39 OFFLINE   aranarth

aranarth

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 159 postów
    • :

Napisany 07 marca 2007 - 18:26

z tym matizem, to nie doczytalem :D
a wala, mnie by na swiatlach nie wzial za cholere... a polknac to moglby troche spalin :D jakby tylko matka milaa insze opony i powyjmowalbym rozne ciezkie duperele typu tylna kanapa... jak sie ze swiatel odsadza bmw 318, to sie troche samoocena podbija :) co prawda po chwili mnie dogonil, chyba sie zagapil, ale mimo wszystko na swiatlach pojechac przed bawarka matizem, to chyba jest wyczyn ;)
Mrok, szatan i martwe płody... ;D

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#40 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 07 marca 2007 - 19:14

Ale macie problemy... :evil:








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.