Skocz do zawartości


Zdjęcie

Felgi Stalowe BMW rekin


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Tuning

Tuning

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 174 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 17:46

Mam pytanie otóż posiadam 4 felgi 5,5 cala od BMW rekina i ostatnio zauważyłem coś co mnie zdenerwowało otóż jedna z felg ma mniejsze te otwory prostokatne chłodzące, są o jakieś 14mm mniejsze. Rozumiem to że robiono rekinki 5 cali oraz 5,5 cala ale nie wiedziałem że były również różnice w wielkośći otworów, no a ja jestem idealistą i teraz jedną felge musze wymieniać czy może jakoś by to pilnikiem ? 8)

#2 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 17:50

malo kto o tym wie ale o dziwo byly dwa rodzaje stalowch rekinow wlasnie o roznych rozmiarach otworow ale parametry ma te same
ja bym zostawil tak jak jest

#3 OFFLINE   FaZZoR

FaZZoR

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • :

Napisany 26 listopada 2006 - 21:35

medeli tych bylo bodajze az 5 wersji jesli mowa o stalowkach to sa 5 calowki 5 calowki z poszezanym rancikiem i 5,5 cala natamiast jesli chodzi o aluski to sa 2 rodzaje szprychowki (jak w rowerku tylko bardziej sa zamotane) ipiorkowe pozdro

#4 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 26 listopada 2006 - 23:02

widocznie były dwa rodzaje rekinów 5.5 z różnymi otworami (dzis widziałem te kółka i ewidentnie widac róźnice w wielkości otworów). Może trafiłeś na jakąś pierwszą wersje felg, a potem postanowili robic juz z wiekszymi otworami :)
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.