Skocz do zawartości


Zdjęcie

Green Lans is back :>


97 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 18 października 2006 - 16:53

Nareszcie nastał ten dzień...Zielony Lanser znów jeździ.Projekt jest mocno w powijakach,natomiast same koszta blacharza mnie narazie zeżarły,więc auto wygląda jak wygląda,i zime się tak przekula jakoś...ci co mnie znają to pewnie wiedzą to i owo o autku,jeśli nie,to w skrócie:
Silniczek to polepszona seria,niema co się rozpisywać,jakaś tam gleba jest.Wnętrze odelżone,kierka z nabą,hydro łapa system :D był kubeł,ale po gongu sprzedałem,bo myślałem,że moja przyszłość sie inaczej potoczy...nieważne,jest jak jest,auto znów jeździ,a teraz fotki:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

A to taki śmieszny gadżecik który kupiłem podczas zakupów w jednym sklepie motoryzacyjnym :) Tak dla zlewy,hehe
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 18 października 2006 - 17:00

ja wiedzialem ze tak bedzie jak zobaczylem cie na majowce lodzi to wiedzialem ze to jest nie mozliwe by taka dusza zniknela z rajdowego swiata :) narazie laciaty ale znajac twoj dobry gust i zrobisz to z jajem :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Mariusz126p

Mariusz126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 18 października 2006 - 17:02

Lanserek bedzie zyl i wymiartal jak kiedys to jest pewne tyle co on u marchewiastego w rodzinie byl jest pewne ze tam bedzie:)

#4 OFFLINE   SAMAEL66

SAMAEL66

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów
    • Time Online: 1g 26m 9s

Napisany 18 października 2006 - 17:35

sporo jeszcze przed tobą ale wierzę że dasz rade
i malec będzie taki jak trzeba
jak to się stanie wystaw fotki koniecznie :!:
powodzenia

#5 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 18 października 2006 - 19:08

Zanim stanie się ładny,to jeszcze minie sporo czasu...do wiosny to niemam nawet o czym myśleć,a później?Najpierw to chce do doprowadzić do idealnego stanu technicznego,a wygląd stawiam jednak na 2 miejscu,co nie znaczy,że wogóle mi na nim nie zależy,hehe :)

#6 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 18 października 2006 - 19:13

Wiedziałem ! Marchew wiedziałem że nie odpuscisz i Feniks powstanie z popiołów !! Brawo za wytrwałośc.. Zreszta wieszs ziooom ze zawsze byłem kibicem Lansera !! I ciesze sie bardzo ze juz kopie tyłki na ulicach :D Gratsy !! 8)

#7 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 18 października 2006 - 19:48

No Bartuś jest dobrze;) wiedziałem że nie odpuścisz tak łatwo temu zielonemu skurczybykowi :twisted: życze powodzenia w dalszych modyfikacjach ;)
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#8 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 18 października 2006 - 20:08

No w końcu zrobiłeś lansera, po usilnych namowach w końcu sie zgodził :D jest dobrze.

#9 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 19 października 2006 - 14:00

no od czasu kiedy go ostatnio widzialem zmienil sie nie do poznania jako ze wypadlem z obiegu na dluzszy czas a teraz byly straszne problemy z tym nowym forum moze mnie ktos oswiecic co ten brutal z nim zrobil ze wyglada jak wyglada ?? jak sie tak na nia patrze tyo odrazu mnie sie geba usmiecha bo teraz to on przypomnia mojego staregu strucla

#10 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 19 października 2006 - 14:48

Marchewa co to za składak :) co się stalo z tamtą rajdówką ??

#11 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 19 października 2006 - 14:49

yyyyyyyyyyyyyyyyy wyrwala dzwona :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#12 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 19 października 2006 - 15:24

no co wy, Zielonego Lansika nie poznajecie? Kuba, to ten sam co był w Tychach rok temu, hehe :) No jak już Rogalik napisał, w maju miałem dzwona i sie tak jakoś zeszło zanim dojrzałem do decyzji o ratowaniu auta, a myśli i pomysłów jak zwykle 1001, ale w końcu sie przeprosiłem z Lansikiem i jeżdże :)
Spruch ... teraz to on ładnie wygląda ... popatrz na to ... ale wtedy chociaż był w jednym kolorze, hehe ...
Dodany obrazek
A to na jakąś godzine przed dzwonem... :(
Dodany obrazek

#13 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 19 października 2006 - 16:39

Bylo minelo.. wrócił i trza sie cieszyć.. Pozdro :D

#14 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 19 października 2006 - 16:55

no raczej,nie inaczej :D
Jak narazie zrobiłem rozrusznik,ładowanie...już w 1 dniu się wszystko to wysrało,ale troche stał,więc rozumiem...musiał pokazać charakterek :D Jutro wymienie uszczelkę pod pokrywą zaworów,i olejek.Już kupiłem Castrola RS 10W60 :twisted:
Pozdr.

#15 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 20 października 2006 - 07:25

nie no teraz wyglada zajebiscie taki amerykanski RAT style rajden madafaka 8)

#16 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 20 października 2006 - 11:05

a w co zapiołeś dzwona?? wypluło cię z zakrętu na treningu czy w ruchu ulicznym ??

#17 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 20 października 2006 - 12:29

tak naprawde to marchewie sie ostatnio znudzil maluch i spodobal pezot 206 i poszedl do zoo zainspirowany reklama i posadzil slonia na karoseri z mysla ze wyjdzie 206 ale wreszcie widzac ze pezot t okupa nie kazal slonikowi siadac 2 raz :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#18 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 października 2006 - 15:45

To właściwie ciężko powiedzieć, bo ani na rajdzie, ani w ruchy ulicznym ... wjechałem w sąsiada skręcając na parking pod blokiem :D Troche przegiąłem z prędkością i o ... stało się. Auto stało pół roku pod blokiem, jest w mizernym stanie technicznym, jest duuużo do zrobienia, ale powoli sie ogranie. Ważne że silnik jest jak dzwon i nadal zapitala 8) W najbliższym czasie do odpowietrzenia nadają się hamulce, wymiana lewego wachacza, obspawanie prawego i troche porządku z układem kierowniczym, jakieś drążki, zweotnice itp. Sporo tego, ale wierze że wytrwam i mnie wcześniej szlag nie trafi :)
Pozdr. i dzięki za miłe słowa

A ty Rogal nie cfaniakuj i usuń te marchewski z podpisu ... znak towaru zastrzeżony :lol: peace :!: :!:

#19 OFFLINE   Jumper

Jumper

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 65 postów
    • :

Napisany 20 października 2006 - 15:49

NOOOO!!!! A jednak ;) i dobrze sie stalo jak sie stalo :D mialem nadzieje ze ejdnak go odratujesz :D gratki i kiedy sie widzimy na jakims zloto spocie? :>

#20 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 października 2006 - 15:50

Siema Jumper!Ty żyjesz? :) No kiedy sie widzimy...kiedy jakiś będzie.Tak standartowo to w niedzielke za tydzień,ale może będzie wcześniej jakas okazja.Masz jeszcze Malca chłopie?








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.