Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zomo by scandaL - FOTO I FILMIKI str 5


177 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 29 września 2006 - 10:37

nooo, to beded musial pogadac z Porthosem, pomyslimy razem i moze jak znajde kase w next sezon to sie zobaczy... :twisted:

#42 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 29 września 2006 - 18:01

scandal gleba konkret, felgi masz bomba pasuje zajebiscie miales nosa , nazwiska na szybach sa to teraz jeszcze miesce na numerek na drzwiach sie prosi ;)

#43 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 29 września 2006 - 18:07

juz myslalem nad tym od dawna, ale jakos nie bylo czasu zrobic rameczke :) ale kiedys na pewno beda :twisted:

#44 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 22:00

no, juz troche km zrobilem na 'nowym' silniczku i wszystko sprawuje sie rewelacyjnie :D
ze spalaniem tez w koncu doszlismy do ladu z Porthosem i Spikiem, po wielu, na prawde WIELU kombinacjach z gaznikiem :wink: teraz pali mi 7l w miescie przy zmiennej jezdzie. jeszcze moze uda sie kapke zejsc poperz zmiane przedniego zawieszenia i odpowiednie ustawienie zbierznosci, ale dla mnie i tak juz jest dobrze. bo trzeba pamietac ze u mnie sa ciezsze felgi i opony niz w Szaraku, wiec to tez ma swoje znaczenie.

w planach:
- wymiana zwrotnic
- wymiana wszystkich drazkow
- wymiana przegubow
- i tak profilaktycznie linki gazu, bo pancerz wyskoczyl mi z budy i nie chce sie trzmac
wszystko poza zwrotnicami (ktore jada juz do mnie Poczta p.) mam juz u siebie wiec teraz kwestia znalezienia wspolnie z chlopakami z oddzialu troche wolnego czasu :wink:

poza tym po woli zaczne przygotowywac bude na zime. w wakacje powalczylem juz troche z ruda ale jeszcze pare miejsc zostalo (jak to w maluchu). w ruch poleci diaks albo wiertareczka i cynk. nadkola juz dwa razy zabezpieczalem bitexem wiec juz styka. najbardziej boje sie o podloge, mam nadzieje, ze przetrwa zime. a potem pomyslimy nad wymiana :?

#45 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 14 października 2006 - 23:30

dzis zostaly wymienione u mnie zwrotnice i drazki (wszystkie). zbieznosc lekko ustawiona, jeszcze trzeba bedzie poprawic jak sie all ulozy.

wielkie podziekowania dla Porthose za pomoc przy pracy! 8)


poza tym w tygodniu zabezpieczylem cynkiem ranty przednich nadkoli. jeszcze musze poprawic troszke na pasie przednim, bo mi ruda zaczela wychodzic. no i oprocz tego chyba juz nie bede nic zabezpieczal. oddam go w laske pani Zimy, mam nadzieje ze bedzie dla budy laskawa :D

w planach:
- modlic sie zeby podloga przetrwala zime :P

#46 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 14 października 2006 - 23:40

plany ambitne ;D
Dodany obrazek

#47 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 14 października 2006 - 23:49

no coz,zawsze trzeba probowac :D moze cos pomoze :D

#48 OFFLINE   MateuszC

MateuszC

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów
    • Time Online: 3m 1s

Napisany 15 października 2006 - 07:59

bardzo fajnie zrobione.Ale powiedz mi jedno na co Ci tyle wskaźników w środku.Jeszcze rozumiem obrotek i wskaźnik ładowania , ale ten zegarek i wakuometr czy wskaźnik temperatury oleju nie pasuje.Załóż sobie 2 wskaźniki z łady i będzie baja

#49 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 15 października 2006 - 22:44

wskaznik temp. oleju jest dobry, mi odpowiada i sie przydaje.
no fakt, zegarek nie jest super trafiony ale dostalem go w prezencie wiec jest :)

#50 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 16 października 2006 - 14:01

mysle nad tym zeby po zimie "obic" przod blacha ryflowana, ale chyba nie caly, tylko ten przedni pas. i wtedy bede mogl na nwro zalozyc wskazniki (i twedy zegarek poleci) i przelaczniki dac blizej.

#51 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 16 października 2006 - 14:40

scandal tylko nie blacha ryflowana




włókno szklane i jazda

tanie i łatwo sie formuje , leciutkie
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#52 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 01:00

no i jest nowy "nabytek" :wink:
foto:
Dodany obrazek
chyba nie ma co zbednie komentowac? :wink: :D
Zomo nie moze umrzec :twisted:
pojechalismy dzis Almerka do Lodzi w skladzie: moja Kasia, ja, Porthos i Spike
podlaczylismy tylko aku i ogien na holu do mojego wujka w okolice Skiernicewic. ma tam dosc duza posiadlosc to sobie tam Zomo spokoinie przezimuje a na wiosne zabierzemy go do mnie na dzialeczke (oddalona ok 2km od wujka) i tam z chlopakami obspawamy elegancko bude, zabezpieczymy podwozie no i przerzuci sie z zielonego silniczek, skrzynie, zawieszenie, obrotek, halogeny no i reszte dupereli :)
Zomo niestety nie jest tak jak na fotce na poszerzanych 12 bo nie mialem kaski ale jak jakos uda mi sie szybko skolowac to jeszcze od Szarego przytule te kolka :wink: bo albo bedzie jezdzic tak samo jak za "kadencji" Szarego czyli z tylu na poszerzkach a z przodu zwykle albo na 13 od sc 5'. ale ze raczej na fele od sc nie bedzie mnie na razie dlugo stac to wlasnie mysle o 12.
wielkie podziekowania dla Seba za pomoc i poswiecenie czasu no i ze "kierowal" Zomo podczas holu :P rowniez dziekuje Spikowi tez za pomoc, czas no i ze towarzyszl Sebkowi :D

a pro po ich "towarzyszenia" sobie :wink: ;D
Dodany obrazek Dodany obrazek

no i 2 fotki z holu
Dodany obrazek Dodany obrazek

dzieki Szary za bude i rozne czesci!! a tobie Marchewa za podprowadzenie nas wpierw do galerii a potem na wylotowke z Lodzi

a w planach co do Zomo:
przede wszystki dobrze obspawac bude
zalatac dziurke w podlodze
elegancko zabezpieczyc podwozie
w koncu jakis kubelek zamontowac (co nie Seba :wink: :P )
no i bujac sie ze zdrowa, mocna buda i bezawaryjnym, mocnym silniczkiem :D
no i moze jakies starty w KJS'ach? :wink:

#53 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 10 grudnia 2006 - 01:26

Scandal wieki szacunek dla ceibie ze zomo nie umrze na jakims zlomowisku lub zaroznie krzaczorami pod blokiem...ta buda to jest kawal historii :P ktora nie mogla pojsc na zyletki :D naprawde bardzo sie ciesze ze nie zginei ten okazik miejmy nadzieje ze twoje wszystkie plany sie zrealizuja i po zimie gdzeis latem ujrzymy potwora znowu w akcji :D



PS dawaj naklejki RR :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#54 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 10:54

Niema problema chłopaki,w końcu po to jesteśmy,co by sobie pomagać :)
Ciesze się że uratujecie Zomo,i że trafił w dobre ręce.Musze przyznać,że mam qbełek z zomo i tylnią klape :lol: Także troche wyszabrowałem ci auto przed sprzedażą,hehe...
Pozdrowienia dla ekipy,i powodzenia w modyfikacjach Zomo.Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać :)

#55 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 12:00

hehe, dzieki :)
moja buda jest juz w tragicznym stanie, co tu ukrywac ;D
i jak przekalkulowalem ile wydalbym po zimie na doprowadzenie jej do stanu normalnosci to stwierdzilem ze nie ma bata! :D
juz jakis czas widzialem u Szarego w opisie na gg ze sprzedaje m.in bude i dopiero na poczatku tego tyg doszlo do mnie ze moze wlasnie przygarne Zomo :) no i tak sie wlasnie stalo :D
co do naklejek RR to Marchewa juz zauwazyl ze odklejajac ta malo pod lusterkiem odchodzi z lakierem.. jezeli po zimie nie uda mi sie ich ladnie pod wrzatkiem odkleic to chyba zostana. zobacze jeszcze co Szary na to powie.

#56 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 12:29

Ogólnie to mogłeś ratować eleganta,bo nie sztuka kupować buda po budzie,tylko ratować co jest,ale skoro wziąłeś Zomo to wszystkie grzechy zostały ci wybaczone :D
Co do naklejek,to chyba Szary sie nie obrazi jak je zostawisz,ale musisz z nim prywatnie pogadać ocb,niebędziemy się na forum rozpisywali.Ja z klapy zdjąłem

#57 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 10 grudnia 2006 - 13:32

to że bierzesz się za zomo to bardzo dobrze ale że nie dałeś cynku że wpadasz do łodzi to masz krechę na całej linii!! hehehe a Robo zostaw jeżeli masz zamiar śmigać w rajdach :)

#58 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 10 grudnia 2006 - 13:37

Brygada RR do dziela :P

Mi sie podoba naklejku na 1 szybie oddawaj szybe :D

ZOMO mas lajf :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#59 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 14:40

to że bierzesz się za zomo to bardzo dobrze ale że nie dałeś cynku że wpadasz do łodzi to masz krechę na całej linii!! hehehe a Robo zostaw jeżeli masz zamiar śmigać w rajdach :)

myslalem zeby napisac u was w temacie ze robimy nieoficjalnego spota u Szarego na podworku ;D
jeszcze do was wpadne, jak juz Zomo bedzie na chodzie :wink:

ha! chcialbys szybe,cio? :wink: ;D nie ma bata :) :P

pozdro!

#60 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 14:46

No i dobrze :) Szczerze wole FL-e :) choć Twojemu El owi niczego nie brakowało.. Aaaale wspaniale ze Zomo żyje i bedzie żyć.... tylko szkoda ze bedzie stał jakis czas.. jeździc nim jeździc :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.