Jump to content


Photo

Blacharz do Nivy


1 reply to this topic

#1 OFFLINE   kreciqq

kreciqq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 113 posts
    • Time Online: 1d 11g 19m 6s

Posted 31 January 2017 - 15:37

Siema,

sprawa wygląda tak, że po 6 latach stania u znajomego blacharza samochód wygląda gorzej niż tam wjechał.Obraz nędzy i rozpaczy w całym tego słowa znaczeniu. Chodzi o to żeby znalazł się ktoś, kto podejmie się wyremontowania tego na częściach, które dostarczę- błotniki, poszycia drzwi, reperaturki, blacha na podłogę itp. itd. Najlepiej ktoś z dojściem do piaskarki żeby wypiaskować ją całą bo trochę się tego i owego nazbierało przez lata użytkowania u poprzedniego właściciela leśnika (szpachla) oraz przez nas (kąpiele w rzekach+6 lat stania bez przykrycia- rdza). Jakiegoś wielkiego spinania się na terminy nie oczekuję, bardziej zależy mi na tym żeby było zrobione dobrze.

W załącznikach jest kilka zdjęć, ale jeśli macie kogoś kto mógłby rzucić okiem na coś takiego to mogę porobić więcej dokładniejszych zdjęć aparatem i wysłać mailem albo po prostu wrzucić auto na lawetę i podjechać z nim.
Auto z Kalisza, ale jeśli ktoś się podejmie mogę ją gdzieś podrzucić- nawet pod Łódź jak będzie trzeba.

Attached Files



#2 OFFLINE   MaciejkO

MaciejkO

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 posts
    • Time Online: 9g 30m 9s

Posted 08 February 2017 - 15:44

Już się chyba nie opłaca tego ratować.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.